poster

Vladařova nová škola (TV seriál)

 • USA

  The Emperor's New School

 • Slovensko

  Vladárova nová škola

Animovaný / Komedie

USA, 2006 - 2008, 19 h 56 min (Minutáž: 23 min)

 • Carol Pifková
  ***

  Tak úprimne je to slabšie ako film ale proste za toho Kuzca a Kronka si to zaslúži aspoň tie tri.(27.1.2013)

 • karlik4801
  odpad!

  Zastával jsem se už dost seriálu, které Jetix a Fox Kids za své roky existence vyprodukoval, ale tohle je prostě humáč všech humáčů. Animace je naprosto otřesná, příběhy nejsou ani trochu vtipné. Prostě je to naprosto zbytečné, tvůrcům mělo včas dojít že tohle neměli pouštět do světa.(16.12.2012)

 • mysiak
  **

  Na to že je to TV tvorba...celkom to ujde od Disneyho(29.6.2009)

 • Keledaia
  *

  Jako nechci říct, že by to bylo nějak hrozný, to ne. Je to milé, má to kouzlo, hezké prostředí, postavy i vtip, ale přijde mi to takove nemastné neslané - mě to nebaví, což je v pořádku, však je to spíše pro mladší ročníky, ALE kamenem úrazu je, že i pro ty děti mi to přijde o ničem. Ať přemýšlím jak přemýšlím, není to prostě v žádném směru "přínosné".(13.7.2012)

 • CheGuevara
  *****

  Zatímco ve filmu museli všechny postavy dojít nutného sebepoznání a naučit se rozlišovat mezi dobrem a zlem, což je obvyklý neduh Disneyovských animáků, tak u seriálu zůstává vše při starém. Egoistický Kuzko, hloupoučký, ale dobrácký Kronk a zákeřná Izma. Tahle trojka dodává většině dílům ten správný humor, který nebrojí za rodinné hodnoty, ale chce pouze zabavit. Výborný seriál, který je v portfoliu Disneyovské zábavy značně ojedinělý.(23.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace