Nora Roberts: Posedlost ohněm (TV film)

• Česko

Scénografie:

Andrew Moreau

Kostýmy:

Carol Case

Dramatičnost se v tomto snímku ukrývá opravdu na každém kroku a tak když má specialistka na vyšetřování požárů udělat svoji zkoušku, začnou se ji prolínat vzpomínky z dětství, kdy jim vyhořela restaurace. Reenu fascinuje už od dětství oheň a chtěla se strašně stát detektivem odhalujícím vznik požáru a tak když za záhadných požárů umřeli její dva snoubenci, dala se do práce. Nyní se to opakuje znovu a nehrozí nebezpečí jí samotné, ale současnému příteli včetně její celé rodině. Rozuzlení je daleko horší než sama čekala.....(13.3.2009)

• Lovely.Bones

Někde mezi Prokletou zátokou a Vražednou nevinností. Takhle to bohatě stačí ;-)(4.4.2015)

Líbí se mi zápletka i zpracování, oproti některým jiným filmům ze série "Nora Roberts" se tenhle podle mě povedl, není to ani přespříliš romantické a cukrlaté ani přespříliš dramatické, takový zlatý střed.(21.7.2013)

• deedulka

Tentokrát spíše slabší odvar z filmů od Nory Roberts. Předvídatelný děj a ne moc záživné provedení, ani herecké obsazení mě v tomto případě nenadchlo. Když už v televizi neběží nic jiného, tak se u toho dá vydržet, ale nedá se říct, že bych u filmu seděla napjatá a čekala, co přijde v dalším okamžiku. Hodnocení 2 z 5.(1.12.2012)

• kolemjdouc

nezáživné(1.11.2015)