Právě začíná největší pokerová událost všech dob. Do Las Vegas se sjelo tisíce hráčů, ale ve velkém finále se může utkat jen šest nejlepších. Jde opravdu do tuhého, protože se hraje o největší sumu v historii pokeru, o 10 miliónů dolarů! U finálového stolu se sejdou: Woody Harrelson - jednooký Jack Faro – "pařmen" a nevyléčitelný sukničkář, který se snaží zachránit kasino po dědovi Chris Parnell - génius bydlící se svou matkou, která mu neustále míchá koktejly na zvýšení mozkové aktivity David Cross, Cheryl Hines - agresivní hráč se svou sestrou, pokerovou profesionálkou a ženou v domácnosti Richard Kind - úplný amatér a taťka od rodiny z venkova, který zná poker jen prostřednictvím internetu Dennis Farina - pokerová legenda Kdo z nich vyhraje ten největší balík a stane se pokerovým králem? (oficiální text distributora)

Kriklan49 odpad!

Na tomto filmu mě pobavilo jen to, že jsem si přečetl, že to má být komedie. To je vcelku úsměvný sarkasmus. Zaplaťbůh, že se to nejspíš netočilo na celuloid. Bylo by mi líto těch šlach, paznehtů a kopyt, protože i tak odporné věci se dají zužitkovat lépe ve srovnání s tímhle. Některé věci se dají z jiných úhlů považovat za vtip, ale tohle je ze všech úhlů monolitická ubohost. ()

Jasmín

Teda jestli ten "Lonely Genius" - Harold Melvin improvizoval, tak vsadím svůj klobouk :-) Ze začátku, než člověk pochopí styl toho filmu je to opravdu na vypnutí. Postupem času se to dá. Je tam poker, docela dost profesionálů, pár dobrých vtípků a dík za Gaba Kaplana a Raye Romana. Pro neznalce pokeru v žádném případě!! Budete se otravovat. ()

JARDAHONDA

Zdařilá komedie z pokerového prostředí, kterou střídají prvky sarkastického humoru, která je navíc obohacena celou řadou skutečných pokerových celebrit. I když se místy vařilo z vody u filmu jsem se nenudil a tak nemohu říct, že by mě snímek nebavil. Závěr = 50% ()