Planeta 51

Zelení obyvatelé Planety 51 žijí spokojeným životem v útulných domcích na předměstí, vychovávají děti, venčí psíky… Poklidnou idylku ruší jen strach z mimozemské invaze. Jejich obavy se jednoho dne naplní... Astronaut NASA, kapitán Charles „Chuck“ Baker, přistane s vesmírnou lodí spousty světelných let od domova. Domnívá se, že nadešel velký okamžik a on objevil neosídlenou planetu. Ovšem krátce na to zjistí, že tu rozhodně není první, natož sám. Přistál uprostřed zahrady zrovna v době, kdy si rodina zelených starousedlíků užívá grilovací párty. Kapitán Chuck, zmatený z podivných postaviček místních obyvatel, se dává na útěk. Cestou naráží na další a další potvůrky, které jsou při setkání se zvláštní cizí bytostí vyděšené stejně jako on. Celá Planeta 51 je v pohotovosti, paranoidní generál se svou armádou vydává rozkaz chytit a zneškodnit nevítaného „mimozemšťana“. Chuck se ukryje v planetáriu, ve kterém pracuje jako brigádník šestnáctiletý domorodý „zelenáč“ Tléma. Přestože jejich první setkání není úplně nejšťastnější, vznikne mezi nimi opravdové přátelství. Chuck se s Tlémovou pomocí musí dostat k raketě dřív, než odletí zpět na Zemi bez něj... (oficiální text distributora)

Mykhaluu

Tak další letošní dovolenkový filmový restík... Napoprvé nedokoukáno. Polévečka napohled plná lahůdkových nápadů, ale nějaká neslaná... No a teď se po nějakém cca roce odležela a byla asi i správná nálada a šlapalo to fajn! Těch vychytáveček!! Takový něžnější Mars Attack! :) Muehehee!! Někdo si dal fakt s odkazy práci! I s těmi blikajícími střihačskými značkami v rohu (byly tam schválně, že jo?!? :) )... Fakt fajn! Těším se, až si to dám v jednom zátahu! Pes vetřelec i pes robot hlavní hvězdy!! :) ()

MarsVl

Pěkný nápad, že člověk je brán jak mimozešťan. Ale ! nesmál jsme se....co bych od animovaného filmu čekal. Nebýt malého Rovera bych dal 2* ale za něj dám 3* ()

LukKon

Filmu ako animáku tam stále niečo chýbalo. Možno to bol nedostatočne rozvinutý príbeh, pretože ako som tak pozeral, tak než som sa stačil poriadne vžiť do deja, už bol koniec. Pár vtipných hlášok a priemerné (aspoň na animovaný film) vizuálne spracovanie nestačí na uspokojenie môjho očakávania. ()

george82

Příjemné, rodinné a nenáročné. Tohle je film, který neurazí. Musím souhlasit s roztomilostí malého vetřelce jako domácího mazlíčka. Možná by pojetí strachu z neznámého ze strany mimozemšťanů z trochu jiného pohledu bylo lepší, než to točit lidsky v hávu zelených mužíčků. ()

Renie42

Dlouho jsem nic tak skvělého neviděla. Vtipný příběh, líbil se mi mimozemský svět, tolik podobný našemu tak před třiceti a více lety, pejsek, který vypadá jako by vetřelcovi z oka vypadl, robůtek Rover vrtící svojí anténkou. "Zelení lidé" mi hned padli do oka. Byla jsem moc spokojená. ()

Soubi

Přišlo mi to velmi sympatické s jednoduchou, ale krásnou animací, dobrými postavami a nápaditými odkazy na klenoty světové kinematografie...a tím nemyslím pouze úžasného alienka :) ()

pekas

Lepší průměr, ale některé rádoby vtipné scény se mi vůbec nelíbily. Potenciál tu byl, ale děj je scénáristicky nedotažený. Z filmu co mohl být špičkový je tedy nakonec dobrý film, kterých je mraky. 70% a dávám slaboučkou čtyřku. ()

Nessos

Příjemné, chvílemi zábavné, ale moc jednoduché a vlastně tak trochu hloupé. Začátek za 4*, konec za 2*. ()

jafuska

obyčejný příběh ze života mimozemštanů, nic nového žádná nová zajímavá animace, ale přesto to mělo svůj příběh, na který se dobře dívalo,. ()

ondey

Pár výživných forů, pár napínavých chvil a kopa vesmírné nesmírné nudy. Znovu skvělý nápad, který nebyl dotažen do konce. Nebýt psíka Aliena, asi bych to do konce nedokoukal... ()

lucka603

Hezky udělaný animák, který místy skutečně dobře pobaví. A na konci nechybí trocha toho dojetí, prostě Planeta 51 je oddychovka na sobotní odpoledne, která určitě nezklame a navíc zaujme zajímavým příběhem. ()

adamix

Dobrá animácia, bohovský námet s vyobrazením mimozemskej civilizácie, ktorá je totálne zmagorená a vystrašená s príchodom ,,našincov" na ich planétu, iba z opačného hľadiska v rámci vnímania kto je tu ,,domáci" a kto je tu ,,votrelec". K tomu všetkému halda smiešných narážok na veľa známych filmov, z ktorých sú najlepšie Corn to Mill či malý domáci maznáčik v podobe xenomorfa, ktorý má na búde menovku s nápisom Ripley :). ()

ShotgunED

Já se královsky bavil a hóóóóódně smál. Nečekal jsem myšlenky na dva týdny přemýšlění dopředu, nečekal jsem do detailu promyšlený svět. Co jsem jsem čekal to jsem dostal a to ve velké míře. Veškerá legrace vychází z toho co se děje a ne, že se něco děje a sem vložíme nějaký gag a tamhle taky ať zaplácneme prázdné místo a tak to má být. ()

Stromek

Na to že to není americký animák, tak animace předčila Monstra vs. Vetřelce, což mě překvapilo. Za dobu ve které zelení mužíčci žili, psikoaliena a padající kamení :-) ... 70% ()

The Rock je víla Zubnička

The Rock je víla Zubnička

02.03.2008

Tady už končí sranda. Dobrá, i Arnold a Sly to zkusili v komediích, ale tehdy už za sebou měli pěknou řádku tvrdých akčňáků. Dwayne Johnson se však v akčním žánru nestihl ani ohřát a už je z něj… (více)

The Rock digitálně animovaný

The Rock digitálně animovaný

17.02.2008

Letní filmová sezóna 2009 se pozvolna zahušťuje. Třeba na 8. května přesunulo studio Paramount Abramsův Star Trek, který měl původně odstartovat už letos na Vánoce. A vynořil se další projekt, o… (více)