• Radiq

Že dávám jenom 1 hvězdu neznamená, že to bylo uplně trapny. Bylo to náhodou docela zábavny a když to srovnám s "Hugo a jeho velký objev" (kterej sem viděl onehdá), tak dokonce zábavnější. Samozřejmě, že cílová skupina jsou hlavně americký děcka nebo rodiny s děckama, ale ani Čech si z toho neudělá hnědou šmouhu na prostěradle, možná tak ten brankář Čech, kterej se z toho posere do té své helmy. Jinak nevim, kdo kdy řekl, že Dwayne Johnson se nehodí do komedií. To, že má svaly, z něho nedělá člověka bez humoru...(15.11.2012)

Pořád očekávám,kdy už konečně The Rock nahodí ultradrsný ksicht,zatne kladiva a pořádně to rozjede v nějaké megaakční nekompromisní řežbě.A po Víle Zuběnce mi ta trpělivost už začíná docházet.Což o to,Dwayne Johnson i zde pořád uplatňuje své neuvěřitelné charisma a nesmírné komediální vlohy,ale už v Plánu hry to zavánělo lehkým průšvihem a tuto nebojím se říci šílenost zachraňuje už skutečně pouze a jen on.Možná je pravdou,že jde o originální námět,nicméně s tak otřepanými a neustále moralizujícími postupy,že občas je dřina to nevzdát,o to více když to nejednou už vážně často hraničící i s trapností a zoufalstvím.Skutečně jsem se až moc častokrát přistihl,že tato scéna je už fakt moc a po skončení celého filmu si musím položit nutně otázku:Máš tohle Dwayne za potřebí?Víla Zuběnka je zkrátka už na hranici snesytelnosti a chtěl bych už konečně vidět film s Dwaynem Johnsonem,který nebude stát pouze na Dwaynu Johnsonovi.Byla by ohromná škoda promrhat takový talent a charisma v takovýchto blábolech.(7.8.2010)

Musím povedať, nečakal som, že ma tento film pobaví a prekvapujúco pobavil. Samozrejme je tu množstvo trápnych scén, veľmi detské, ale miestami fakt prijateľná zábava. Všetko je tu samozrejme ledva priemerné, no predsa len je to hlavne pre mladšie publikum, ktoré určite jása. Herci tiež v poriadku na tento typ filmu, no štve ma na tom všetkom iba to, že Dwayne Johnson sa upisuje v poslednej dobe takýmto projektom namiesto toho, aby hral výhradne akčné úlohy. Hodnotenie celkom sedí. 55%(1.11.2010)

Hokejista Derek Thompson (Dwayne Johnson) sice nedává moc gólů, ale když je na ledě zapotřebí síly a někomu vyrazit pár zubů, je tím pravým. Ne nadarmo mu přezdívají "Zubní skřítek". Ze své přezdívky si dělá jen legraci, a když dceři jeho přítelkyně vypadne první zub, je první kdo jí sdělí, že skutečný Zubní skřítek neexistuje. A za to si vykoleduje přísný trest - minimálně týden musí pracovat pro říši kouzel jako Zubní skřítek, se vším co k tomu patří - křídla, magické pomůcky. To ale není s Derekovým skepticismem moc slučitelné... Název, a to že v takto nazvaném filmu hraje hlavní roli Dwayne "Rock" Johnson ve mne moc důvěry nevyvolávalo - jednou ale ve slabší chvilce moje ruka sáhla právě po tomto filmu. Už v prvních pár minutách mne několikrát málem obestřely mrákoty - v českém dabingu vše vyznívá mnohem strašněji než v angličtině, naštěstí ale autoři dabingu zvolili jméno pro Dwayna "Zubní skřítek" a ne "Víla Zuběnka", to bych se asi osypal. Po chvíli jsem ale si na dětsky laděnou strunu filmu přivykl a nakonec jsem se překvapivě docela dobře bavil, a i závěrečné "ponaučení" mne nevyvedlo z míry..(24.2.2013)

Byla to kravina? Ano. Byla to totální kravina? Ano. Bylo nejvíc vtipné vidět drsňáka Dwayna Johnsona v roli zoubkové víly? Ano. Bylo snímek trapný a dělá tu ze sebe "Rock" piču? (pozn. citace uživatele lesumira, já nejsem tak sprostá) Ne. Myslím, že je nad slunce jasné, že to byl účel, že právě takový svalovec a drsoň jakým je Dwayne tu hrál vílu v šatičkách (ty šatičky měl tak půl minuty, takže klid) a dělal si ze sebe prdel, aby pobavil. Kdyby dali do role Tooth Fairy kohokoliv jiného, byl by to asi odpad nebo 1*, protože by to byla taková nuda, že bych to i já vypla po 10 minutách. Duh...(4.1.2015)

• - Film sa natáčal v kanadskom Vancoveri. (toi-toi)

• - Hráči hrajú za tím s názvom Ice Wolwes, ktorý má byť farmou L.A. Kings. Reálnymi farmami tohto klubu však v danej sezóne boli Manchester Monarchs (AHL) a Ontario Reign (ECHL). (toi-toi)

• - Rola Jerryho bola pre Billyho Crystala prvou úlohou vo filme od roku 2006, keď nahovoril hlas jedného z vozidiel v Autách. (toi-toi)