• ZkuKol

Vlastně vůbec tyhle rodiné komedie se svalovci, jež mají drtit protivníky pěstmi, pohledem a zásobníky letících kulek, nevyhledávám. Ale někde jsem četl zmínku typu; "není to zas tak špatné." JE! Dwayne je sice "frajer na záver," ale tenhle film je peklo od úvodního žertu (muž v sukni) až po sladký happyend (překvapivě, ano bude). Celý film mi bylo líto Ashley, ale její kariéra je asi zrovna hodně dole. Takže, nečekejte humor, akci, příběh nebo nápady, prostě se tomu vyhněte. Sic to nebolí, ztracený čas je to definitivně, kdo ví, co byste za těch 100 minut mohli zažít někde jinde s někým/něčím jiným! Dwayne je chlap, co už nevěří na sny a nebojí se to říct, to se ale dětem nedělá a tak se mu oddělení zubních víl postará o přeškolení - hulili tvůrci, ne já... 10%(10.8.2010)

Pohodová rodinná komedie a pokud hodnotím v tomto žánru tak dávám 75%. Díky vílím kouzlům a práškům vznikaly zábavné scény a rozhovory, také Dwayne Johnson v šatičkách byla pecka. Škoda, že pro staří nebo znalejší diváky lehce předvídatelný. Létání a kouzlení hůlkou bylo odsunuto na pozadí, i když víly snad všichni znají pouze s křídly a magickou hůlkou, z tohoto dobrého nápadu by se dalo dostat víc.(6.3.2010)

• Pepinec

Ach-můj-Bože! Vzpomínám si na svého nového zubaře, který mě v křesle uvítal větou "nikdy nebudu v oboru dostatečně dlouho na to, abych viděl úplně všechno." Po tomhle filmu naprosto rozumím jeho beznaději... Hele, křidýlka slušný, Dwayne, takový jsi neměl ani v Herkulovi, ale jako hokejová víla jsi mě bavil míň, než mimino ve smradlavý plíně. Mimochodem, při sledování tohohle gejzíru absurdní debility jsem si prvně v životě přál, aby se mnou to letadlo spadlo. Takový grády měla Zuběnka. Ty vole Zuběnka, no to snad ne... :-D(2.12.2014)

Na zahnání nudy je Víla Zuběnka filmem, který postačí. To je však všechno. Nic co bych musel vidět dvakrát. Normálně bych dal horší hodnocení, ale Dwayne Johnson přidal hvězdu navíc za ten baletní růžový obleček co měl na začátku. Díky tomu jsem se v daný okamžik skoro počůral smíchy → 3* a to zavírám obě oči! :D(18.12.2010)

Guilty Pleasure roku? Dwayne Johnson sice je považován za akčního hrdinu (i když v nich skoro vůbec nehraje) a stejně jako největší akční hrdinové let osmdesátých má rád účinkování v nenáročných komediích. Na rozdíl od svých předchůdců (Junior, Dvojčata, Stůj nebo maminka vystřelí) se mu v nich daří, a to hlavně díky výbornému ovládání mimiky tváře a docela obstojným komediálním talentem. Komedie s ním jsou tedy kravinami téměř nejnižší kategorie, ale The Rock z nich dělá něco, na co výše zmíněné filmy nikdy nedosáhly. V roce 2007 se mým GP stal Plán hry, letos to nejspíš bude Tooth Fairy a oba filmy tomu vděčí právě Dwayneovi. Já se bavil skoro celou dobu a rozhodně doporučuji ke shlédnutí k alkoholovému dýchánku s kamarády.(7.4.2010)

• - Rola Jerryho bola pre Billyho Crystala prvou úlohou vo filme od roku 2006, keď nahovoril hlas jedného z vozidiel v Autách. (toi-toi)

• - Derek Thompson (Dwayne Johnson) nosí hodinky značky Panerai. (dyfur)

• - Hokejové scény sa natáčali v Great Western Forum. Väčšina hráčov bola z Vancouver Canucks, niektorí z Los Angeles Kings. (Greenpeacak)