• ViktorEl

Chápem, že natáčajú filmy aj pre deti, ale prečo tam hrá Dwayne Johnson to už nechápem. Prvých 30 minút je príšerných, keď som videl Johnsona ako zúbkovú vílu, tak som to chcel hneď vypnúť, ale náhrada za film nebola, tak som to musel pretrpieť. Ťažko sa mi hodnotí film určený pre deti, ale aj tak je tam podľa mňa až príliš veľa klišé, trápnych scén a málo vtipov. Ja som to síce dopozeral do konca, ale teraz by sa mi zišiel prášok zabudnutia. 35%(1.9.2010)

Podařená a hlavně vtipná komedie, samozřejmě hlavně pro toho, kdo má rád The Rocka. Tento nabušený chlápek dokáže dobře zahrát drsňáka i komedianta. Je pravda, že když si dá na sebe růžovou sukýnku, tak nevypadá moc drsně, ale všechny ostatní scény, především ty hokejové, jsou bezvadné a zábavné. Prostě The Rock opět nezklamal a ukázal, že má velký potenciál jak na komediální, tak na akční scéně. Jen tak dál. Hudba: George S. Clinton(6.11.2010)

• SexyAjinka

Tohle je jako ze špatného snu. Ani nemá smysl se k tomu vyjadřovat, protože člověk se jen podívá na galerii filmu a hned je mu jasné o co půjde. A překvapeni vstkutku nebudete, protože nic víc už nepřijde :). Hlavní postava je velmi afektovaná a nepříjemná bez štipky sebereflexe.. to je ale poučné! :) Abych vám onu vílu zubněnku blíže představila, tak je to ta nejnepříjemnější hlavní postava, jakou jsem za dlouhou dobu viděla. Když se na něj jen křivě podíváte, začne okamžitě na oplátku všem ostatním ubližovat a kopat kolem sebe, a pak vytáhne hlášku typu: "Promiň, měl jem zlý den!".. A já se ptám NO A?? To mě má jako uchlácholit, že hlavní hrdina je prudič a zlý člověk. Musela jsem mít vysokou horečku, když jsem ten film nechala zapnutý.(6.1.2014)

Pohodová rodinná komedie a pokud hodnotím v tomto žánru tak dávám 75%. Díky vílím kouzlům a práškům vznikaly zábavné scény a rozhovory, také Dwayne Johnson v šatičkách byla pecka. Škoda, že pro staří nebo znalejší diváky lehce předvídatelný. Létání a kouzlení hůlkou bylo odsunuto na pozadí, i když víly snad všichni znají pouze s křídly a magickou hůlkou, z tohoto dobrého nápadu by se dalo dostat víc.(6.3.2010)

Věřím tomu, že zoubkový skřítek je vekslák, který směňuje vypadlé zoubky za dolárky. Ano, já tomu pevně věřím! Nerad bych totiž naznačil nějakou pochybnost a probudil se v přiléhavém elastickém kostýmu s křídly a s bondovskou sadou po kapsách. Ne, že by to Rockovi neslušelo, ale já na to tak nějak nemám postavu. Není to sice nijak ohromující zábava, ale pár povedených vtípků výrazně překročilo hranici očekávaného rodinného blábolu.(7.1.2012)

• - Vo Family Guy Dwayne Johnson i hosťoval a je vraj jeho veľkým fanúšikom. (toi-toi)

• - Hráči hrajú za tím s názvom Ice Wolwes, ktorý má byť farmou L.A. Kings. Reálnymi farmami tohto klubu však v danej sezóne boli Manchester Monarchs (AHL) a Ontario Reign (ECHL). (toi-toi)

• - Na konci filmu hrá Derek spolu s Mickom v NHL za Los Angeles Kings. Ako brankára tímu predstaví komentátor hráča menom Jonathan Quick. Jedná sa o skutočného brankára tohto tímu. (toi-toi)