Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eawy
  ****

  Normálne som sa prekvapila. Nečakala som, že to bude takéto dobré. Z každého rožku trošku a výborní detskí herci, ktorí možno budú mať budúcnosť. Neboli tam ťažké efekty, neboli tam ťažké témy. Bolo to o viere vo fantáziu a o viere v samého seba. Napriek nízkemu hodnoteniu si myslím, že to je jeden z tých filmov na ktorých sa zasmejete vy aj vaši rodičia a aj vaše deti. Pri takejto komédii nie sú potrebné siahodlhé monológy či dialógy. Sú dôležité scénky, pointa a to, že sa nepohnete zo stoličky. Ani sekundu som sa nenudila. 75%(26.7.2011)

 • M.i.k.e
  ***

  neskutečná blbina o tom jak blbec prozřel a pochopil,která si samozřejmě neodpustí hromadu klišé a trochu toho zahrávání na vážnější notu.Ovšem na druhou stranu i po většinu času zábavná blbina,která je natolik ujetá,že snad ani nemůže nikoho urazit.Rock komediální talent prostě má a to,že ze sebe dokáže udělat pitomce (byť za ty prachy) taky neni k zahození...komediální nadprůměr.70%(22.3.2010)

 • misterz
  ***

  Vidieť Dwayna v elasťákoch a ružovej sukienke je fakt zážitok :). Odhliadnuc od tejto bizarnosti, ide o pohodovú rodinnú komédiu pre malých aj veľkých, kde niektoré scénky dokážu vyčariť úsmev na perách. Príbeh nenudí, pekne to odsýpa a z toho dôvodu na záver ani tak moc nevadí to stereotypné romantické klišé. 60/100(16.1.2015)

 • Shit
  ****

  Tenhle film je pro Rocka v posledních letech bohužel docela typickej, prostě taková rodinná přitroublá naivní komedie s hromadou poselství pro děti, ve který Rock nemůže téměř vůbec využít svůj akční potenciál a jen se tam pitvoří a zesměšňuje, ale na druhou stranu to opět dokonale funguje a je to děsně zábavný, svižný a i vtipný, obzvláš't když je na scéně Rock s křidýlkama a v růžových šatičkách a celkově to dokáže navodit ohromně pohodovou atmosféru.(10.3.2010)

 • Slartibarkfast
  ***

  Vlastně se docela divím, že jsem to dokoukal. Zprvu se to zdála být do nebe volající hovadina a taky že byla, ale nějak jsem si na to pomalu zvykl a ke konci filmu už mi to přišlo docela v pořádku. Asi jsem měl slabší den. Nicméně oceňuji Dwayna Johnsona, že se nebojí ani takových rolí a bere vskutku jakoukoli výzvu vážně. Ač byly některé vtípky dozajista trapné až to bolelo, tak jsem se povětšinou smál. Navíc je tam i nějaký ten vnitřní odkaz pro mládež, takže pro mě docela slušný rodinný film, který si rozhodně nezaslouží známku odpad. 50%(3.2.2011)

 • - Film sa natáčal v kanadskom Vancoveri. (toi-toi)

 • - Hokejové scény sa natáčali v Great Western Forum. Väčšina hráčov bola z Vancouver Canucks, niektorí z Los Angeles Kings. (Greenpeacak)

 • - Vo Family Guy Dwayne Johnson i hosťoval a je vraj jeho veľkým fanúšikom. (toi-toi)