Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FIBO
  ***

  Prakticky ničím vyjimečná rodinná komedie. Samotná synopse se může jevit pro obyčejného diváka zpočátku trapně, nicméně pokud divák přistoupí ke sledování bez jakýchkoli očekávání, může se vcelku i místy bavit. Průměrná oddychová komedie na nedělní odpoledne. Jako plus lze přičíst ten fakt, že je zde ztvárněná myšlenka, která nutí diváky (nejen děti) k zamyšlení, že člověk by se neměl vzdávat svých snů a to za žádnou cenu.(12.3.2011)

 • Slartibarkfast
  ***

  Vlastně se docela divím, že jsem to dokoukal. Zprvu se to zdála být do nebe volající hovadina a taky že byla, ale nějak jsem si na to pomalu zvykl a ke konci filmu už mi to přišlo docela v pořádku. Asi jsem měl slabší den. Nicméně oceňuji Dwayna Johnsona, že se nebojí ani takových rolí a bere vskutku jakoukoli výzvu vážně. Ač byly některé vtípky dozajista trapné až to bolelo, tak jsem se povětšinou smál. Navíc je tam i nějaký ten vnitřní odkaz pro mládež, takže pro mě docela slušný rodinný film, který si rozhodně nezaslouží známku odpad. 50%(3.2.2011)

 • KASUGI
  odpad!

  Ultimátní divákova tortura. Rodinná komedie? Rozeberme si slovo rodina: Otec, matka a třeba osmiletá dcera a pubertální syn. Nějak si nedovedu představit, jak jde tahle skupina do kina a pak odchází a smějí se...? Otec s matkou musí trpět u wrestlera v růžových šatičkách s křídly, osmiletá dcera zase u toho, když Rock navštíví svou přítelkyni se synem. Pubertální syn u obojího. Jako ty voe, kdyby to aspoň byla nějaká klasika, třeba Sněhurka, ale takové ty dementní pohádkové postavy vymyšlené dementníma amíkama - víla Zuběnka. Co to kua je?!!! Jedna z těch typických odporně amerických rodinných komedií k zblití.(30.12.2013)

 • Pepinec
  *

  Ach-můj-Bože! Vzpomínám si na svého nového zubaře, který mě v křesle uvítal větou "nikdy nebudu v oboru dostatečně dlouho na to, abych viděl úplně všechno." Po tomhle filmu naprosto rozumím jeho beznaději... Hele, křidýlka slušný, Dwayne, takový jsi neměl ani v Herkulovi, ale jako hokejová víla jsi mě bavil míň, než mimino ve smradlavý plíně. Mimochodem, při sledování tohohle gejzíru absurdní debility jsem si prvně v životě přál, aby se mnou to letadlo spadlo. Takový grády měla Zuběnka. Ty vole Zuběnka, no to snad ne... :-D(2.12.2014)

 • M.i.k.e
  ***

  neskutečná blbina o tom jak blbec prozřel a pochopil,která si samozřejmě neodpustí hromadu klišé a trochu toho zahrávání na vážnější notu.Ovšem na druhou stranu i po většinu času zábavná blbina,která je natolik ujetá,že snad ani nemůže nikoho urazit.Rock komediální talent prostě má a to,že ze sebe dokáže udělat pitomce (byť za ty prachy) taky neni k zahození...komediální nadprůměr.70%(22.3.2010)

 • - Hráči hrajú za tím s názvom Ice Wolwes, ktorý má byť farmou L.A. Kings. Reálnymi farmami tohto klubu však v danej sezóne boli Manchester Monarchs (AHL) a Ontario Reign (ECHL). (toi-toi)

 • - Vo Family Guy Dwayne Johnson i hosťoval a je vraj jeho veľkým fanúšikom. (toi-toi)

 • - Derek Thompson (Dwayne Johnson) nosí hodinky značky Panerai. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace