• Pepinec

Ach-můj-Bože! Vzpomínám si na svého nového zubaře, který mě v křesle uvítal větou "nikdy nebudu v oboru dostatečně dlouho na to, abych viděl úplně všechno." Po tomhle filmu naprosto rozumím jeho beznaději... Hele, křidýlka slušný, Dwayne, takový jsi neměl ani v Herkulovi, ale jako hokejová víla jsi mě bavil míň, než mimino ve smradlavý plíně. Mimochodem, při sledování tohohle gejzíru absurdní debility jsem si prvně v životě přál, aby se mnou to letadlo spadlo. Takový grády měla Zuběnka. Ty vole Zuběnka, no to snad ne... :-D(2.12.2014)

Zní to trochu paradoxně, ale z rodinných filmů, která Dwayne natočil je tento asi nejlepší. Ono to asi bude tím, že se na filmu podílelo pár britských komiků a dokonce sme zde mohli zahlédnout na moment Setha McFarlana. Ničím nepřekvapí, ale nenudí a sem tam se najdou momenty, které vám vykouzlí malinký úsměv.(20.3.2010)

• Radiq

Že dávám jenom 1 hvězdu neznamená, že to bylo uplně trapny. Bylo to náhodou docela zábavny a když to srovnám s "Hugo a jeho velký objev" (kterej sem viděl onehdá), tak dokonce zábavnější. Samozřejmě, že cílová skupina jsou hlavně americký děcka nebo rodiny s děckama, ale ani Čech si z toho neudělá hnědou šmouhu na prostěradle, možná tak ten brankář Čech, kterej se z toho posere do té své helmy. Jinak nevim, kdo kdy řekl, že Dwayne Johnson se nehodí do komedií. To, že má svaly, z něho nedělá člověka bez humoru...(15.11.2012)

Vlastne ma prekvapilo, koľko zábavy dokázali vykresať z tak hovädzieho námetu. Sú tam samozrejme všetky klišé rodinných filmov a moralizovanie je v miere takmer neúnosnej, ale... Má to niekoľko fakt vtipných dialógových smrští (celá scéna s Billy Crystalom) a permanentne vyškerený The Rock je tak nehorázne over-the-top, že je vlastne neodolateľný. Nábeh na guilty.(14.7.2010)

Víla Zuběnka v podání nařachlýho The Rocka je pořádnej úlet. Rodinná komedie má jednoduchej příběh, kterej ničím nepřekvapí. Vtipných momentů je zde hodně a to i díky Dwaynovi, kterej je v roly víly s křídly opravdu vtipnej (zvlášť když je zezačátku v ženským oblečení). Obsazení se povedlo, i když mě otravlej vílák co dostal Dwayna nastarosti zezačátku štval, ale to je asi záměr. Za mě dávám této parádní komedii 85% :)(29.12.2013)

• - Film sa natáčal v kanadskom Vancoveri. (toi-toi)

• - Hráči hrajú za tím s názvom Ice Wolwes, ktorý má byť farmou L.A. Kings. Reálnymi farmami tohto klubu však v danej sezóne boli Manchester Monarchs (AHL) a Ontario Reign (ECHL). (toi-toi)

• - Derek Thompson (Dwayne Johnson) nosí hodinky značky Panerai. (dyfur)