Zní to trochu paradoxně, ale z rodinných filmů, která Dwayne natočil je tento asi nejlepší. Ono to asi bude tím, že se na filmu podílelo pár britských komiků a dokonce sme zde mohli zahlédnout na moment Setha McFarlana. Ničím nepřekvapí, ale nenudí a sem tam se najdou momenty, které vám vykouzlí malinký úsměv.(20.3.2010)

Jasně! Dwaynovi více sluší akční žánry, ale zas se nedá říct, že by tahle ulítlá rodinná komedie byla nějak špatná... S hokejovýho frajera se stane slušňák, který pochopí kouzlo dětí, včas se napraví, ikdyž dost pokazí. Ale na jeho cestě zubového skřítka jsem se celkem pobavil. Trhák to sice nebyl, něco mi přišlo jako bych už to v nějakým filmu viděl, ale za to neurazí a zhlédnout ho můžou s dětmi i dospělí, kteří to bez problému vydrží:-)(29.6.2011)

• Pepinec

Ach-můj-Bože! Vzpomínám si na svého nového zubaře, který mě v křesle uvítal větou "nikdy nebudu v oboru dostatečně dlouho na to, abych viděl úplně všechno." Po tomhle filmu naprosto rozumím jeho beznaději... Hele, křidýlka slušný, Dwayne, takový jsi neměl ani v Herkulovi, ale jako hokejová víla jsi mě bavil míň, než mimino ve smradlavý plíně. Mimochodem, při sledování tohohle gejzíru absurdní debility jsem si prvně v životě přál, aby se mnou to letadlo spadlo. Takový grády měla Zuběnka. Ty vole Zuběnka, no to snad ne... :-D(2.12.2014)

• Skejpr

Naprosto průměrná nezávadná rodinná hloupůstka, v níž potěší kromě standardně charismatického Johnsona především fajn triky, celkově příjemná nálada a několik málo vtipů, které překročí jakousi jinak konstantně udržovanou úroveň. Nebýt jich (v čele s Billy Crystalem), nedokázala by ale Víla vyvolat nic jiného, než neustálý blbý příškleb a občasný pohled vzhůru nad obligátním trapným patosem (a nebo jenom trapností). Přesně na pomezí dvou a tří hvězd..(14.8.2010)

Dwayne Johnson alias The Rock je potrestaný za šírenie nedôvery a je nútený strávit 2 týždne ako zúbková víla.Pohľad na Rocka v ružovom kostýme a krídielkami je nezabudnutelný a film je plný humorných momentov.Veľmi sa mi páčil Chase Ellison v úlohe syna Rockovej priatelky ktorý ho najskôr neznáša ale postupne si nájdu cestu k sebe.Síce miestami dost zidealizovaný,ale velmi zábavný film ktorý určite pobavý nielen mladého diváka, ale aj staršie publikum(8.5.2013)

• - Rola Jerryho bola pre Billyho Crystala prvou úlohou vo filme od roku 2006, keď nahovoril hlas jedného z vozidiel v Autách. (toi-toi)

• - Derek Thompson (Dwayne Johnson) nosí hodinky značky Panerai. (dyfur)

• - Na konci filmu hrá Derek spolu s Mickom v NHL za Los Angeles Kings. Ako brankára tímu predstaví komentátor hráča menom Jonathan Quick. Jedná sa o skutočného brankára tohto tímu. (toi-toi)