poster

Návrh

 • USA

  The Proposal

 • Slovensko

  Návrh

 • Velká Británie

  The Proposal

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Zatímco zápletka může na první pohled působit za vlasy přitažená (kdo by se do téhle situace nechal navést i přes vyslovená rizika?), postupující nosná linka, navěšené gagy i všechna příslušně upravená romantická klišé fungují přímo pohádkově. Největší prémií je ale Sandra Bullock, která vypadá a hraje nejlépe v kariéře a každou svou replikou nebo gestem mě rozněžňuje až na doraz. Když připočtu přirozenou chemii se spolehlivým Reynoldsem, spokojenost narůstá vysoko nad úroveň milé romantické komedie.(15.11.2009)

 • Šakal
  ***

  Scénáristé, překopejte posledních 15 minut snímku, místo amerického " sladkobolného kýče " , snímek důstojně zakončete a já milerád půjdu na silné 4*! Velká škoda, to co se zde budovalo 95 minut a ( překvapivě ) drželo pohromadě , především díky výborně hrající ústřední dvojici Sandra Bullock ( které to i po 40 - ce náramně sluší ) a Ryan Reynolds, pohřbívá scénář během závěrečných 15 - ti minut. p.s. tímto apeluji na distributora, pánové hoďte prosím na DVD alternativní konec, děkuji :o)(9.11.2009)

 • Jeremy.jk
  ****

  Ačkoli nemám romantický žánr v oblibě, dostal jsem tento film Návrhem od člověka, kterému jsem nemohl říct ne.. Výsledek ? Můj strach z další trapné ( přes kopírák vzaté ) romantiky se díky výborné ústřední dvojici rychle vytratil. Příjemně vtipná, odpočinková podívaná pro deštivé odpoledne 80%.(30.9.2009)

 • Deimos
  *****

  Blu-ray/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Prostředí 9/10/// +velice příjemná Sandra Bullock, skvělí Ryan Reynolds, hezká Malin Akerman, částečně originální a hodně zábavný scénář, krásné prostředí, dobrá hudba, herecké výkony, režie -něco bych si možná představoval jinak (ale aspoň to nebylo takové klišé), dvě scény byly trapnější (zpívání, vyvolávání u ohně)/// Sandra mě podruhé za krátkou dobu přesvědčila o tom že umí a že jí to sluší (nedávno Dům u jezera), Ryan opět zazářil (on mě snad ještě nikdy nezklamal) a vůbec chemie mezi nimi byla senzační. Jejich herecké podání jsem si neuvěřitelně užíval. U filmu jsem se parádně bavil jako už dlouho ne. Jestli jsem si říkal, že dnešní komedie už nedokážou ničím překvapit a zároveň pobavit, tak tímto tuto myšlenku beru zpět. Tohle je za poslední rok jedna z nejlepších romantických komedií ve které sedlo úplně všechno. No a ta babči (Betty White) je nezapomenutelná. S tímto filmem jsem strávil příjemný večer./// Celkem 89%///(20.2.2010)

 • Radko
  *

  Pramálo sú zaujímavé citové peripetie ambicióznych paničiek, dôležito natriasajúcich svoje kostýmčekmi obtiahnuté ritiská a nemilosrdne zdrbávajúce každého podriadeného. Zápletka sa v úvode sústredí na vzťah jednej takejto neznesiteľnej pizdy k svojmu pucflekovi, čo mohlo byť zdrojom akých - takých komických prvkov. Mohlo, lenže akonáhle sa zo sluhu vykľuval synček z ultrabohatej famílie ovládajúcej lokálne trhy jeho rodiska, skončili všetky očakávania v hajzli a jeden hlúpy a klamlivý stereotyp striedal druhý. Nuž ale to je tak: ak raz divák dobrovoľne akceptuje Návrh na vychutnanie si zemiakovej kaše z prášku s prírodnými rezňami pochádzajúcimi z kuraťa rýchleného antibiotikami a zapíjanými viedenskou kávou so šľahačkou z ropných derivátov, niet sa prečo zhroziť nad tým, že z výsledku mu následne je mierne nevoľno.(21.4.2014)

 • - Spoiler: Když Margaret (Sandra Bullock) opouští Sitku, Andrew (Ryan Reynolds) se snaží dovolat kamarádovi řídícímu zde letový provoz. Ten mu odpoví, že ho vidí a že se nedalo nic dělat. Teprve potom se mu Andrew dovolá a následně mu kamarád opět odpoví že ho vidí a že se nedalo nic dělat. Scéna je tedy chybně použita dvakrát. (Malory)

 • - Skutečná adresa kanceláře The Colden Books je 225 Franklin Street v Bostonu. Celé ústředí, včetně kanceláře Margarety a Boba, bylo kompletně postaveno v Burbanku v Disney Studios. (TomikZlesa)

 • - Nechybělo mnoho a Betty White opustila natáčení. Důvodem bylo mnoho týdnů odloučení od jejího zlatého retrívra. (žvanimírek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace