Návrh

Návrh

• Nizozemsko

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 103 min

Nebylo to špatné, vlastně je to docela milý film, přestože se samozřejmě jedná o ten typ romantické komedie, kterou stačí vidět jednou. Sandra Bullock se sice zrovna nepředvedla, ale alespoň můžeme vidět Ryana Reynoldse v nějaké roli, kde je skutečně sympaťák (já ho tedy do teď v žádné "sympatické" roli neviděla). Co však filmu chybí k tomu, aby se hrdě označil za "romantickou komedii" je lepší komický prvek. Romantika je na tom sice dobře, ale bohužel zde najdeme více scén, které místo aby byly vtipné, zdají se spíš trapné - ať už scéna se striptérem, nebo snad sprostá píseň Sandry Bullock při šamanském tanci v lese. Skoro jsem se párkrát neubránila tomu, abych se za herce, kteří tam hráli, nestyděla. Ve výsledku to tedy vidím na slušný průměr. ~(3,2)~(10.3.2010)

Každý vedel ako to dopadne a každý vedel, že to bude typická americká romantická komédia.... Určite to mohlo byť aj horšie, priznám sa, že sem tam som sa aj zasmiala, no aj tak bol najlepší ten malý huňatý pes. Slabé 3* nič výnimočné, avšak ja ako divák, ktorý americké a predovšetkým romantické komédie nemusí, tak dalo sa to prežiť.(26.8.2013)

• Arachneuss

Může být něco horšího, než když se téměř padesátiletá herečka snaží sbalit třicátníka? V podání plastické Sandry Bullock za podpory křečovitých pokusů o humor, asi těžko. Kdyby tvůrci v posledních deseti minutách nevyhodili tu trošku zbývající logiky z okna, tak by to snad na ty dvě bylo. Takhle oba palce dolů.(3.2.2011)

Zatímco zápletka může na první pohled působit za vlasy přitažená (kdo by se do téhle situace nechal navést i přes vyslovená rizika?), postupující nosná linka, navěšené gagy i všechna příslušně upravená romantická klišé fungují přímo pohádkově. Největší prémií je ale Sandra Bullock, která vypadá a hraje nejlépe v kariéře a každou svou replikou nebo gestem mě rozněžňuje až na doraz. Když připočtu přirozenou chemii se spolehlivým Reynoldsem, spokojenost narůstá vysoko nad úroveň milé romantické komedie.(15.11.2009)

Ohraný romantický popcorn s neoriginálním námětem, ale na Sandru se docela příjemně kouká a taky vypadá jako pěkná třicátnice, i když jí už pěknou řádku let není. Všichni víme už předem, jak to skončí a ani od filmu víc nečekáme. Já však čekal alespoň trochu víc té komediální složky, vtipu tu však není ani za mák. Naprosto průměrný film, kterému by pět hvězd nedala snad ani moje babička, kterou dojal každý film, ve kterém muž políbil ženu a vznikla z toho ♥. (5/10)(28.9.2009)

• - Spoiler: Když Margaret (Sandra Bullock) opouští Sitku, Andrew (Ryan Reynolds) se snaží dovolat kamarádovi řídícímu zde letový provoz. Ten mu odpoví, že ho vidí a že se nedalo nic dělat. Teprve potom se mu Andrew dovolá a následně mu kamarád opět odpoví že ho vidí a že se nedalo nic dělat. Scéna je tedy chybně použita dvakrát. (Malory)

• - Štěně Kevina si zahrály celkem čtyři štěňátka American Eskimo se jmény Flurry, Sitka, Nanu a Winter. (Mr.Hudson)

• - Nechybělo mnoho a Betty White opustila natáčení. Důvodem bylo mnoho týdnů odloučení od jejího zlatého retrívra. (žvanimírek)