V komedii The Promotion si John C. Reilly zahraje zaměstnance velké nadnárodní společnosti, který by byl rád povýšen. A zdá se, že povýšení má na dosah ruky. Bohužel na vysněné místo si brousí zuby i jeho mladší kolega. Začíná nemilosrdný boj o šéfovu kancelář. (Bauer)

Psycho.R

Komedie, která není prioritně zaměřena na vtip, natož ostřejší humor, jde o jednohubku, kterou shlédnete, bude vám připadat milá, ale podruhé si jí nepustíte. ()

BaronX

85 minut jsem čekal na to, kdy už na mě Scott a Reilly vybalí skvělé komediální frky a ... najednou byl konec, kde nic tu nic, ani jedna šlupka, lehké pousmání, nothing, naprosto zbytečnej film o ničem. Film s podobnou tématikou a mnohem, mnohem lepším zpracováním je Employee of the Month, pokud chcete koukat na komedii z prostředí supermarketu, pusťte si raději ten, tam nehrozí že se unudíte k smrti! ()

renegrido

Nuda. Tento film nemá nic, čím by mohl přimět lidi k tomu, aby se na něj dívali. Snad jen jedna výhoda - nesnaží se být za každou cenu vtipný (narozdíl od většiny amerických komedií). Přesto je to podle mě jen ztráta času. ()

SKreyn

Do polovice filmu som sa nudil, potom to už bolo v pohode ale veľa komediálnych prvkov tam nebolo. Priemerný film. Pozerateľné ale ničím ma to neprekvapilo, skôr sklamalo, čakal som dobrú komédiu. ()

TommyDiamond

Tak tohle byl totální vyplach obouch mozkových hemisfér. Dva prodavači Šon Styfmajstr Skot a John Sí Rejly (ošklivý čert, kterému se jistě za pár let čelo vyroluje až k bradě) se kočkujou, aby ten ,,lepší'' dostal vysněné místo v dozorčí radě hovnomrdů. Prodavačská rutina a dialogy vytvořené mistry scénaristy mi ubraly pár let života. I když mě film nudil a byl takzvaně. ,, o hov....'' ,tak jistý přínos měl. Dozvěděl jsem se, že lidé s Dawnovým syndromem používají anti-masturbační pudr, za který by sadomasochisté platili i zlatem..... A za tuto informaci, která prohloubila mé znalosti dám jednu hvězdu ()

RobbieM@N

Popisek lže, komedie to je tak z 23%, ani jako drama se to nedá označit, kategorie "od všeho trochu" tomu sedí, moji pozornost dokázal udržet celou dobu, ale objektivně, neskutečně promarněný potenciál, s takovým obsazením se mohla rozehrát úplně jiná hra, námět nebyl nejhorší, film se utápí v unylosti, s neschopností zvýšit tempo, Scott hraje snad na půl plynu a zachraňuje to aspoň Reilly a jeho "black apples" alias "blapples", mělo to vypadat úplně jinak, podle mě to někdo pěkně pohnojil, protože vize určitě byla jiná, ne jenom natočit "hodný" film s pár vtipy, promarněná šance. Aspoň se to vyhnulo patosu. ()

Queendom

Typická ukázka toho, jak dokáže českej dabing zkazit film. Jinak je to ale rozhodně nadprůměrná, příjemná komedie, plná fakt vtipnejch momentů a originálních nápadů. John C. Reilly opět exceluje a aspiruje tak na vážnýho kandidáta do mý topky herců. Oproti tomu Scott překvapil, poněvadž dokáže zahrát i něco jinýho než vypatlanýho kreténa. ()

mirkath1

Tenhle film je dost dojemný a rozhodně nezapadá do tradiční skupiny komedií, spíše drama. Bylo mi obou hlavních protagonistů dost líto a docela bych věřila že taková situace může nastat v životě každého z nás. ()

route60

Příjamny malý film se kvělými herci, režisér Steve Conrad vystihl těžkosti práce ve velkém obchodním domě opravdu skvěle, 75% opravdu dobrý film ()

Phex

Je tohle opravdu komedie? Podle mě ne a těžko bych to zařadil do nějakého žánru. Prostě film je popisem událostí - dva různí lidé bojují o jedno místo (vedoucí supermarketu) + k tomu proč o něj bojují, čili trocha z jejich soukromého života. Možná se to může líbit prodavačům...Pro mě nuda. ()

aggatka

Mierna podpriemerovka...prvý problém filmu spočíva v tom že sa snažili spojiť komédiu s drámou...lenže som sa nevedela poriadne ani zasmiať ani dojať...je to taká podivná zlátanina komedie s dramou čo je dosť na škodu v celom filme...druhý problém má ten, že námet je aj dobrý, ale mohli sa s dejom a postavami trošku viac zahrať pretože mi prišli nemastné-neslané. No čo...škoda ale ako oddychovka poslúži...:-) ()

kenny79

Williama Scotta mám docela rád, ale tento snímek byl pro mě zklamáním, čekal jsem komedii a dostalo se mi spíše drama. ()

Mikecat

Vôbec by som to nenazval komédiou - ťažko vôbec určiť žáner - vtipné to teda nebolo, taký trillerík na víkendový večer - jeden krát pozrieť, pousmiať sa a - zabudnúť. Seann Scott je aký komik a tu hrá trtka s vážnou tvárou, veď je to komédia, preboha, mohli ho trocha vložiť do hry! ()

brasek

Veľmi nepodarená akože komédia... nesympatické postavy a celková nuda robí z tohoto snímku podpriemernú záležitosť akéhokoľvek žánru. ()