Skupina zlodějů vykrádá banky po celých USA, ale jediné, co si vždy odnesou, jsou bezpečnostní schránky. Při jedné z loupeží použijí přístroj, který může zařídit průchod zdí. Jenže přístroj má omezenou dobu a pokud nestihnete vyjít ze zdi, zůstanete v ní. To se přihodilo jednomu z lupičů. Tým Olivie se právě do jedné z banek dostal a jediné, co našel, byl člověk ve zdi. Peter přijde díky paměti Olivie na to, že čísla vykradených schránek odpovídají číslům, které si vždy před spaním přeříkává Walter. Walter si vzpomene, co je v těch schránkách, ale musí si také vzpomenout, kde jsou další, jelikož to, co se v nich skrývá, může ve špatných rukou nadělat velké škody. Mezitím pan Jones v německém vězení pošle svým lidem vzkaz – chce unést Olivii. (Varan)

Milano33

Celá táto dychberúca podívaná nám započne ozaj nápaditým heistom, ktorý funguje na science fiction princípov a to vskutku nevídaných rozmerov. Jediné, čo však zmizlo, bola bezpečnostná schránka, ktorá skrývala tajomstvo k dosiahnutiu cestovania skrz časopriestorové kontinuum. Posunutie hranice vedenia je viac než len badateľné, keďže sme zabrúsili do kvantovej fyziky, ktorá popiera vlastné zákonitosti. Pomocou vysokofrekvenčných vibrácií bolo možné rozrušiť atómovú štruktúru, čo umožnilo prienik inej pevnej látke, toto bol skutočne fascinujúci objav. Samozrejme, nezaobišlo sa to bez rádioaktívneho ožiarenia. I využitie Fibonacciho matematickej postupnosti v praxi ma veľmi uchvátilo. Prišlo aj na trochu tej zábavy, nakupovanie s Walterom a Petrom i Petrove posedávanie v bare s Liv pobavili. ()

Anderton

Tak tu máme variáciu na Filadelfský experiment, ale nie na lodi, ale pri bankovej lúpeži. A aj tie triky z televíznej kuchyne pri tom vyzerajú dobre. Funguje aj čierny humor, Walter sucho skonštatuje, že čo sa dá, z betónu skrátka vyrežeme. Epizóda ale naberie celkom nečakaný smer, kedy sa o slovo hlási Jared Harris a vzhľadom na jeho charizmu každý jeho návrat budem kvitovať. Jeho návrat na scénu ako zo Star Treku má šmrnc. ()