Ledové ostří 3: Splněný sen

(TV film)
  • USA The Cutting Edge 3: Chasing the Dream (více)

Po zranění partnerky si mladý nadějný krasobruslař Zack najde novou, kterou musí před mistrovstvím řádně připravit. Vzhledem k tomu, že nikdy profesionálně nezávodila, jsou všichni z týmu, včetně trenéra, proti... (TV Prima)

themiracle

Hrůza. Jedna hvězda jen za to, že tam byla alespoň nějaká dějová spojka s minulými díly. Jinak je to jen trapná kopie prvního, velmi povedeného dílu. ()

kriss1313

už na začiatku filmu som vedela ako to skončí....proste iba NUDA....jediné čo sa mi páčilo boli nejaké figury ináč somarina! ()

bezchli

Stále stejný děj beze změny. Romantická zápletka nezaujme dostatečně na to abyste si tento film pamatovali nebo na něj později vzpoměli. Dobré je propojení představitelů z minulých dílů. ALe ani tréninkové metody a další fáze filmu nejsou moc záživné nebo upoutávající k filmu. ()

Eror351

Může mi někdo říct, jaký je rozdíl mezi filmy Ledové ostří 2,3? Protože já žádný nevidím. Pořád to samé dokola a dokola, jediné, co se změnilo jsou herci. Pořád skoro stejný děj, zápletka i konec. Tento film na mě žádný úžasný pocit nezanechal, a rozhodně si ho nebudu pouštět ještě jednou. Jednou a dost! Ani filmová dvojice mi nepřipadala moc sympatická. ()

katjaaa

Lanter je kus,takže se v tom filmu dalo aspoň na koho koukat, třikrát ohraný příběh už opravdu nebaví,ale úplný odpad to není..slabší 2* si to zaslouží. ()

charlie.sambora

Předchozí díly jsem sice neviděla a ani nějak vidět nechci. Tento film je pěkný, oddechový, příjemný. Herci jsou sympatičtí, což je důležité. Mě se to líbilo. Na zpříjemnění večera to stačí. ()

Megahead

Každé ďalšie pokračovanie jednotlivých filmov Ľadové ostrie 2-ka a 3-jka (novšie 4-ku a 5-ku som zatiaľ nevidel) vychádza z prvého dielu, len je jemne zmenený príbeh. Niekedy sa jednotlivé prvky až príliš opakujú, avšak narozdiel od menej podarenej dvojky, má tento príbeh aspoň lepší dej, hudbu a celkovo aj občasné zábery na mesto sa mi páčili. Samozrejme tam musí byť láska, dramatická zápletka a v tomto prípade nová korčuliarska partnerka, ktorá to "nečakane" dotiahne až k zlatu :) Dal by som 3,5, ale keďže sa dá vybrať len medzi štvorkou a trojkou, už len z dôvodu výrazného podhodnotenia filmu dávam 4-ku. ()