poster

Ledové ostří 3: Splněný sen (TV film)

 • USA

  The Cutting Edge 3: Chasing the Dream

 • Slovensko

  Ľadové ostrie 3: Splnený sen

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 2008, 90 min

Režie:

Stuart Gillard

Scénář:

Randall M. Badat

Kamera:

Pierre Jodoin

Hudba:

Robert Duncan

Producenti:

Irene Litinsky

Střih:

James R. Symons

Scénografie:

Guy Lalande
(další profese)
 • Quendi
  ****

  Váhám, váhám mezi třemi a čtyřmi. Narozdíl od dvojky, tohle je alespoň zábava. Některé dějové zvraty jsou lamské a tak uměle vytvořené, že se člověku chce brečet - takhle se věci nedějí. Závěr nehorázně opisuje od originálu, ale na druhou stranu celkem dobrým a neurážejícím způsobem. A ústřední dvojice je na rozdíl od příšerné dvojky i dost sympatická. Ačkoliv Mattův ztrápený výraz se koncem filmu už trochu zajídá:) Ale což, zábava to byla dobrá a tento film dokázal, že na dobrém originálu se musí umět stavět, jinak to dopadne jako dvojka. Takže přidávám jednu hvězdu za to, že se mu podařilo zachovat důstojnost.(4.10.2009)

 • Kangaroo
  ***

  Tvurci v cele se scenaristou a reziserem se evidentne domnivaji ze puvodni Ledove ostri vyklidilo regaly videopujcoven, dvojku nikdo nezaregistroval a proto nam v klidu predkladaji treti dil ktery neni nicim jinym nez jinak zabalenou kopii prvnich dvou dilu. Nejsem s to se rozhodnout zda se jedna o sprostou vykradacku prvnihu dilu nebo o nepodareny remake, ale stejne tak jak hodnotim druhy dil - ackoli mne to samotneho prekvapuje davam tri hvezdy protoze nekde v vzadu v hlave mne neco nuti film dokoukat do konce a konstatovat ze pribeh funguje dokonale i kdyz nekolikrat pretoceny. Pro ty kdo nevideli prvni dil asi docela dobra podivana, ale original je original.....(12.2.2009)

 • Psycho.R
  ***

  Po dvojce, která mě vůbec nebrala jsem byl spokojen. Musel jsem samozřejmě přimhouřit oči a vzít to jako video film pokračující v příběhu dvacet let starý legendy. Spojitost je tu minimální, ale aspoň, že se ve filmu objeví "dcera" původní dvojice. Herci oproti dvojce příjemní a já nevidím důvod dát menší hodnocení.(14.11.2011)

 • PRobin
  odpad!

  Sice je to vedené jako romantické sportovní drama, ale může mi někdo vysvětlit, kde v téhle zbytečnosti bylo to "sportovní" a "drama"? Ve sportovním filmu by toho mělo být k vidění víc než jen trojí objetí kluziště a pár sedlehů. Stejně jako za drama nepovažuji filmové rozepře s bývalou přítelkyní. Jen další z řady neúspěšných nastavovaných pokračování.(30.12.2012)

 • OG_Swifty
  **

  Ledové ostří potřetí - tentokrát místo hokejisty / inlajnisty dojde k výměně partnerky za - wait for it ... hokejistku, která sní o krasobruslení. Aby to bylo ještě absurdnější, ona je hispánka - tudíž je na ledě jako doma. Takže pokud chcete klišoidní romantiku na ledě za zvuků hispánských rapperů, je CE3 přesně vaše volba. Jinak by ale už mohli vymyslet něco lepšího, než v každým dílu najít nějakou "legendární-novou-zapomenutou" figuru :o)(30.4.2016)

 • Sarah Gadon

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace