Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Majitel malé kavárny Reg Robellat a fotografka Julia Fosterová jsou svobodní, bezdětní a bezstarostně si užívají života. On rád svádí modelky, ona chodí s rockovými hvězdami. Jediné, co mají společné, jsou přátelé, kteří jim před časem domluvili schůzku naslepo. Jenže oni si nepadli do oka, a navíc jsou oba spokojení se svobodným životem bez závazků. Přijmou nabídku, aby se stali kmotry syna svých přátel. Netuší, co je čeká. Když o devět let později zahynou manželé Moorovi při autonehodě, jejich závěť je pro Rega a Julii šok. Přátelé je ustanovili opatrovníky svého syna Waylona. Zpočátku se o chlapce stará jeho excentrická prateta Marie, ale časem trvá na tom, aby bylo ctěno přání rodičů. Když se bohémská dvojice vzpamatuje, chce se nejprve v péči o chlapce střídat. Nekompromisní soudkyně Harriet Caldwellová však rozhodne, že dítě musí vyrůstat ve společné domácnosti. Nakonec jsou tedy přece jen přinuceni žít pod jednou střechou. Život jim změní nejen péče o Waylona, ale také četné nájezdy Marie a energické sociální pracovnice Terry Allenové. Julii a Rega tak čeká řada těžkých zkoušek. Musí nejen získat důvěru a srdce dítěte, ale také se vzájemně poznat, odložit sobecká přání a naučit se spolu žít. Jak k sobě hledají cestu a pokoušejí se vytvořit milující rodinu, zjistí, že přátelé dávno věděli, co je samotné ani nenapadlo. (TV Nova)

(více)

Recenze (13)

Kwaichi 

všechny recenze uživatele

Celkom pekné myšlienky a rady ako v dnešnom pomýlenom svete "správne" vychovávať deti a starať sa o ne. Chýbal mi však trochu lepšie prepracovaný dej, mohlo tam byť buď viac napätia alebo aspoň humoru. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Akorát ta prateta na tom soudu to pěkně pos***, bez toho jejího patetickýho proslovu a vůbec celkově toho dění u soudu by to byl celkem dobrej snímek, ale bohužel... ()

Reklama

moviesfan 

všechny recenze uživatele

Podprůměrný snímek o výchově dítěte, kterého dostali kmotři do výchovy. Film se sice snaží o několik vtipných momentů, ale až na vyjímky se mu to nedaří. Film zachraňuje alespoň částečně přijatelný příběh. ()

kolemjdouc odpad!

všechny recenze uživatele

čítankový kýč,pro jistotu vzniklo remake Pod jednou střechou s Duhamelem a Heigl což bylo koukatelnější zpracování.Akorát aby to nebylo tak okaté tak pro změnu osiřelo mimino. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Žádnou šanci pro tenhle film, stejně jako on nedává šanci divákům, aby viděli něco nového, nekýčovitého a stokrát neomletého. /23. 1. 2011/ ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama