Jejich jedinou šancí na záchranu světa je obrátit tok času a vrátit se zpět do minulosti. Přísně tajné vládní experimenty s cestováním v čase musely být předčasně ukončeny, protože se vymkly kontrole a ohrožovaly bezpečnost světa. Vědecký garant projektu zmizel i s technologií a pátrání po něm je v plném proudu. Když se jeho jméno objeví v seznamu pasažérů letecké společnosti, vláda nařídí letadlu návrat. Ale stroj se během letu ztratí z radaru i z oblohy. Zatímco se agenti snaží vypátrat zmizelé letadlo, vědci musí zachraňovat svět před důsledky experimentu, protože nebezpečné vlnění může zničit Zemi. Jedinou šancí je obrátit tok času, vycestovat zpět do minulosti a předejít chybám, které nastaly během experimentu. (TV Horor Film)

harycek

Zajímavá pitomost, předvídatelné scény(vyjmutí baterie a následné pohyby letounu) a pod. ale na vyčištění hlavy dobré!? ()

jouzy odpad!

Opravdu neuvěřitelně béčkový film s trapnými herci, efekty jako bych listoval časopisem ABC. To vše doplněno trapným výkonem Elvise. No prostě trapas. ()

VelkyMrB odpad!

Tak takovouhle genocidu mozkových buňek můj mozek ještě nezažil. Jeli béčko natočené dobře, tak se pobavíte a dáte většinou špatné hodnocení. Ale je-li natočeno takhle, tak spácháte atentát na televizní obrazovku a přitom sežerete paletu ibalginu, protože útočná zbraň bude vaše čelo. V tom lepším případě, narostou vaší televizi nohy, nakope vám prdel, za to čím jí krmíte diody a pak skočí do napuštěné vany. ()

nOwAsToRm odpad!

Kdo tomuhle paskvilu dá jednu a více hvězdiček je GAY. Upraveno:Beru z5. Jednu hvězdičku tomu dá jen ten, kdo je slepý a hluchý. :) ()

Vaso

Podle některých komentářů jsem čekal větší pr..er, kupodivu se to dalo dokoukat aniž bych byl nějak znechucen. ()