poster

Ninja

 • Česko

  Poslední Ninja

 • USA

  Ninja

 • Slovensko

  Nindža

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  *

  My jsme měli Dudikoffa, dnešní generace má Adkinse. Jenže zatímco Americký ninja si minimálně kouzlo nostalgie uchovává dodnes, tenhle de facto remake nemá co nabídnout. Je sice moc hezké, že je to plné rvaček, ale ty jsou na jedno brdo a za chvilku unaví. O hereckých schopnostech protagonistů nemůže být ani řeč, ačkoliv nikdo asi nečekal zázraky. Jasně, co bych za to z kraje 90tých let dal, ale z dnešního pohledu je béčkový ninja žánr mrtvý. Mimochodem taky vás zaujalo, že New York bral metrosoupravy z SSSR? :D 15%(6.1.2014)

 • kaylin
  **

  Strašně cool film, kde se spojuje západní s východním. Bojová umění jsou zde prezentována celkem dobře, ale ani tak se nejedná o něco výjimečného. Scott Adkins je celkem frajer, ale podle mě se spíš hodí na američtější boje. Nemluvě pak o tom, že příběh a jeho záporáci jsou strašně klišovití. Sem tam se až bolí dívat na to, co se zde předvádí. Ninju si určitě představuji jinak a ten název se k tomu moc nehodí. Ano, ten ninja zde nějaká je, ale ty jejich triky...(6.2.2014)

 • liskam
  odpad!

  To že tam jsou naprosto příšerní herci bych ještě skousl. To že musím poslouchat dementní dialogy bych ještě skousl. Ty efekty a vizuální stránku z 60 tých let bych také ještě skousl. Ale že si tam hraje Ninja na Batmana, opravdu nedávám. A Ty "bojová umění ve velkém stylu a dech beroucí souboje...." ha ha ha, to si můžou strčit do prdele. To se raději podívám na "kuro-obi" nedokoukal jsem to! Za mě 10%(31.8.2012)

 • cheyene
  ***

  Souboje jsou efektní díky skvělé choreografii, prostředí dobré, hudba slušná, potěší různé zbraně ninjů, ovšem děj je dost jednoduchý a bídný. Skoro mi to přišlo jako díl Walkera texas rangera. Jen tam chyběl Walker, aby to rychle vyřídil. Scott Adkins a Mika Hijii vytvořili sympatickou dvojici. Hodnotím jako průměr, což také tento snímek je. 3*(9.9.2012)

 • Xmilden
  **

  Za takové cákance krve by se nemuseli tvůrci stydět ani v Bladeovi. Scott Adkins není žádný herec a tak se divák jen velice těžko může soustředit i na něco jiného než na jeho vypracované tělo a na souboje, kde krev opravdu caká jako z vola. Pochvalu si zaslouží nápaditá kamera. Příběh je dost o ničem a myslím že psaní scénáře zabralo asi tak 2 dny. Vyskytuje se tady nějaká tajná organizace ale ta je záhy nakonec zlikvidována. Jsem ještě zvědavý na paralelní film Ninja Assassin. Ale moc velké naděje do něj nevkládám.(26.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace