Ninja

Ninja

Nindža

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 87 min

Tak teda, jsem mile překvapen a dokonce nadšen. Příběh film rozhodně má, je jednoduchý a celkem zajímavý. Hlavní je, že film má opravdu velké množství akce, především soubojů. Mám rád filmy s ninjovskou tématikou. Scott Adkins zde má dost soubojů a skvěle ukazuje své bojové umění. Nejen mečem, ale i skvělé souboje tu má. Co se týče režie, technické stránky a tak dále - tohle všechno je na vysoké úrovni. Prostředí filmu bylo na béčko slušné. Hudba dobrá. Vytknul bych možná trochu to, že bylo dost soubojů přehnaných a někdy až moc rychlých, ale to velký problém není. Herecké obsazení bylo dost dobré. Toto jsem absolutně nečekal a jsem rád, že můžu dát slušnému béčkovému filmu plný počet hvězd. Škoda, že nebyl film delší, dalo se z toho vytěžit více, ale nevadí. Mé celkové hodnocení je 90% = *****(29.11.2012)

• predators

Scott Adkins je opravdu kabrňák a je velká škoda, že ve ztělesnění ninji jsou jeho schopnosti sotva poloviční. Opět je příběh o ničem a nechápu, jak může někdo naletět na trik s prázdnou truhlou... To taky potvrzuje, že záporáci jsou zde magoři. Navíc si nepamatuju, že by ninjové používali noční vidění! No a když pominu výstřiky krve v okruhu 360° a neschopnost trefit cíl 4-mi lidmi naráz, zbývají mi už jen některé povedené souboje, kterým se zase nevyhly zpomalovačky. Takže i své pro má své proti, ale dívat se na to určitě dalo. 42%(13.2.2010)

• Gereth

Začínám mít trochu alergii na tyhle martial art hrdiny, kteří se bez jakékoliv zbraně vrhají proti davům pěšáku(obvykle s meči, pistolemi atp.) a ještě většinou volí údery tak, aby nezabíjeli, takže jsem přirozeně fandil hlavnímu záporákovi. A ten byl překvapivě celkem fajn. Rychlé účelné seky/hody/střely, ukázkové využití různých zbraní a technik. Měl jsem ho rád natolik, že jsem se cítil až podvedený tím, jakým idiotským způsobem byl nakonec poražen. Ale celkově zklamaný nejsem, pár pěkných scén a soubojů se našlo. Víc jsem ani neočekával. // 50%(29.1.2010)

Bohužel docela zklamání, protože příběh je opravdu super stupidní, ale né takovým tim zábavným stylem, ale bohužel tim opravdu stupidním, kterej ničí film, ale jako solidní exhibice Scotta Adkinse to funguje slušně a Scott to tam řeže hlava nehlava a ve velkým stylu a já jen doufám, že odteď se odrazí k nějakým častějším hlavním nebo aspoň větším rolím, protože to je fakt super borec, kerej nemá mezi bílýma absolutně konkurenci v martial arts a to tady podle mě ještě zdaleka nebyl využitej celej potenciál, kterej v Adkinosvi je(30.11.2009)

• Jacinda

Scott je fešák (když nemá vousy) a jeho skill je úchvatný. Nicméně pohled na jeho supervypracované tělo (až moc) v kombinaci s jeho pohledem jehňátka (nesnáším, když nabušený chlapi hrajou utrápený chudinky) není až tak lákavé. A co prostě neodpustím, je absence jakékoli logiky. Už od prvních minut se postavy chovají jak retardi, jenom aby zápletka mohla fungovat. Nefunguje a navíc do ted nepochopím, proč záporák zaútočil během předvaděčky ostrými, aby se dal dementně vyhodit ze školy.(19.11.2017)