Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

Thorus06

Dr. Horrible je neotřelý muzikálový počin, který svými chytlavými skladbami potěší každého. NPH jenž se nám s jeho hlasovým fondem nikde zatím příliš neukázal, zde dostává konečně prostor. Jen si říkám a co bude s pokračováním ?!?! ()

Jean_Calid

Jediný důvod, proč tomu nedat pět hvězd je to, že to skončilo příliš brzo. Někdo tu zmiňoval laciný konec, mě mrzí spíše brzký konec. Když dáte do seriálu jako hlavní postavy Neila Patricka Harrise, Nathana Filliona a Felicii Day, a dokonce je donutíte zpívat, je to prostě bomba. Navíc jsou to mí tři oblíbení herci :) ()

FirstFan

To je tak když umí někdo hrát a do toho skvěle zpívat. N.P. Harris a jeho perfektní ztvárnění *hrůzostrašného* doktora je vážně skvélý. Vtipné scény, hudební scény, tragické scény..všechno co by si člověk mohl přát. 5 hvězdiček ()

momii

Tak tohle mi přišlo naprosto horrible. Monotónní songy o třech notách mě nijak nezaujaly a vtipný mi to taky nepřišlo, pro mě účel nesplňující a naprosto nudný. ()

Alien2007

Skvělé a chytlavé písničky, které si musím pouštět stále a stále dokola + originální a vždy dokonalý Neil Patrick Harris. ()

Elerin

Co k tomuto počinu dodat - tři moji oblíbenci v hlavních rolí, vše řídí geniální Joss - pro mě zaručený úspěch. Teď se jenom budu modlit, aby Joss přes svoji momentální obří vytíženost si přeci jenom našel chvilku času na pokračování, jak se původně slibovalo. ()

J.Bonnie

Zcela netradiční "muzikál", který prostě baví, aniž by si hrál na něco velkého. S minimálním rozpočtem a malou partou filmařů snad ani nemohl, ale hlavně nechtěl! Už v HIMYM jsem se zamilovala do hlasu N. P. Harrise a tady si ho užívám o sto šest. Seriál se songy, které neomrzí. Navíc je vždy fajn fandit "záporákovi", kort když je to takový smolař a navíc ho hraje právě Neil Pattrick Harris. Pokud by při každé stávce scénáristů v Hollywoodu mělo vzniknout víc takových fajnšmekáren, pak ať stávkují aspoň 12 měsíců v roce :-) ()

JC_Gucci

Taková příjemná jednohubka. Neil Patrick Harris a Nathan Fillion proti sobě fungují svkěle, ostatní hvězdy a polohvězdy mi tu tolik nesedli a skoro mi přijde, že by to fungovalo líp s úplně neznamými obličeji. Každopádně nízký rozpočet hodně zachraňuje to, že ej to muzikál a než se stihnete zamyslet, jestli to nezačíná mít nějaká slabšímísta, tak je konec. Takžde dobrý. ()