Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

Ixi

Docela krátký muzikál, který vás naprosto nadchne. Pokud jste si mysleli, že Neil Patrick Harris předvádí v How I Met Your Mother skvělý výkon, počkejte až uvidíte tohle. Naprosto zasloužených 5*. ()

bonekill

Obrovské překvapení. N.P. Harris je můj oblíbenec, ale tohle jsem nečekal. Přidal k skvělému hereckému umění také úžasný hlas a na světe je originální minisérie tak šíléná, že si to musíte pustit znovu. Btw: songy sjíždím dokola a vždy mi dodaj pozitivní energii :) 95% hlavně za originalitu a N.P.Harrise ()

Toustovač

Že je Neil Patrick Harris skvělý zpěvák (a to zdaleka nejen na herecké poměry), vím už od jednoho dílu How I Met Your Mother:), ale že to takhle zužitkuje, bych vážně nečekal. Skvělé, originální, stylové i sebeparodické. A to nemám rád muzikály! ()

Wolfenzi

Barney + Mal + Wolowitz = 5* ( I když pravda že ten Helberg je tam trochu navíc, však ty první dva jsou taky ve svých seriálech hlavni postava). Začátek "Brand New Day" a duet "On The Rise" jsou naprosto dokonalý :-) ()

Mr.Roman

Malé a skromné, zároveň však veľké a štedré. Niekedy sa totiž aj s malým šašom dá zahrať veľké divadlo a pritom to nieje "len" divadlo. ()

Ivi.Stewie

Neil Patrick Harris sa určite radí k najsympatickejším šialeným zloduchom v histórií. Od kedy som to dopozerala v hlave mi stále znejú chytlavé melódie a príjemný hlas "super-zlého" Dr.Horrible-a. Felicia Day je celý čas neskutočne milá a Nathan Fillon je za toho "dobrého" :) Skrátka jednoduchá zápletka s pekným spracovaním a skvelými hercami na čele s NPH. ()

yaqwsx

Střelený, sympatický a celkem i originální muzikál, který těží hlavně ze své krátkosti - kdyby byl mnohem delší tak už by mi asi lezl krkem. Jeho písničky, jak hudebně, tak textově, jsou totiž velice chytlavé a člověk má tendenci si je potom několik dalších dní zpívat. ()

elishia

Po pár týdnech a poslechnutí sountracku zvyšuju na 5. Protože s dalším poslechnutím textů tam nacházím nové a nové vtípky, které jsem dřív nezaregistrovala. Je to sice docela jednoduché a levné, ale je to především výborná legrace :) A ty chytlavé melodie a texty jsou super. A to opravdu ze srdce nesnáším muzikály... ()

McMastamind

Kurva, tohle je fakt "real stuff" (čti naprostá dokonalost) Tenhle humor mi naprosto sedí. Wheldon je seriálový mág. Poslední dobou ho začínám podezřívat z geniality. Napsat sám s bratrem bez jakýchkoli předešlých hudebních zkušeností(!) tak chytlavé, melodické a lyricky vypiplané písničky je rozhodně geniální. O Harrisovi a Fillionovi se radši ani nebudu zmiňovat, protože to by se mi tu slovo "genialita" objevovalo a moc často. Snad jenom... ten Fillionův polovážnej polovysmátej xicht, když hází nějakou hlášku, je prostě nenapodobitelnej. ()

boombang

Barney a Wolowitz v jednom balení, to jsem fakt nečekal. Ale jinak si to zaslouží jen dvě a půl hvězdy, víc ne, bohužel - a kvůli té přespříliš evidentní (záměrné?) lacinosti, zabíjející téměř všechny vtipy, musím zaokrouhlit směrem dolů. Jedna hvězda za NPH a jeho zpěv, druhá za to, že klaďas je zde totálně nesympatický. A půl bodu za zbytek. ()

Vocoun

Dobře zábavná blbinka :) Je to takový ústřel, něco úplně netradičního. Musím se přiznat, že fakt nemám rád muzikály a celkově písničky ve filmech, ale čas od času se některý dá a tady jsem s tím neměl žádný velký problém. Ba naopak, pár songů bylo dost slušných. Největší klad téhle úsměvnosti je jednoznačně v obsazení. Neil Patrick je fantastický, k tomu skvěle arogantní a sebestředný Fillion, kterého mám moc rád a Felicia se sem taky hodí. Má to slušný počet úsměvných momentů a vtipů, uteče to jako voda i díky přiměřenému 40 minutovému trvání a po skončení zůstane úsměv na rtech, i když trochu trpký z tragikomického závěru. Možná by se v tom dalo najít i nějaké "poselství", kdyby se člověk snažil :) Na 5 to není, ale 4 tomu s čistou myslí dát můžu. 4* 78%. Akorát teda trošku nechápu, proč je to v kategorii seriály :o) ()

sinom

typicky Whedon...cely cas na vas pomrkava, natahuje kutiky do usmevu, niekedy priam nechava vybuchnut do smiechu, len aby vam nakoniec nechal ten usmev na tvari pekne-krasne zmrznut.... ()

patsandor

Tak to jsem opravdu nečekal. Pro mně to je geniální dílko. Je to opravdu vtipné a skvěle obsazené. I hudba a pěvecké výkony nemají chybu. Jen houšť takovýchto projektů. ()

lemonluckylucka

Kolik toho Neil Patrick Harris předvede během pouhých 40 min je neuvěřitelné. O jeho zajímavém a neobvyklém hlasu a hereckém nadání myslím, že není pochyb - když to ještě spojí dohromady, tak nemám slov... Jeho "muzikálový" talent můžeme kromě Dr. Horrible vidět například v How I Met Your Mother - Girls Versus Suits nebo v Glee - úžasný duet s Matthew Morrisonem "Dream On". ()