Dr. Horrible's Sing-Along Blog (TV seriál)

Muzikál / Sci-Fi / Komedie

USA, 2008, 40 min

Nedřív jsem šokovaně koukala na Barneyho Stinsona bez obleku, pak na Mala Reynoldse bez Serenity a Howarda Wolowitze bez roláku. Ale po pár minutách se to změnilo na dokonalou zábavu a všechny minulé role byly zapomenuty. Zpívající Neil Patrick Harris byl neodolatelný a Nathan Fillion se svým mega sebevědomým a "kladivem". Výborná záležitost.(12.5.2012)

Nesmírně sympatický projekt. Co jiného taky čekat od Whedona? Hold když herci hrají pro radost a né pro peníze, je to znát. Neil zase jednou potvrdil svůj všestranný talent, Fillionův anti-klaďas je vysloveně geniální (the hammer is my penis) a Day je roztomilá a to je hlavní :) Některé songy a scény jsou opravdu výborné a nebýt slabší 3. části, jdu na plné hodnocení. Soundtrack si ho určitě zaslouží. EDIT: Zvyšuju :)(19.7.2008)

Neil Patrick Harris exceluje na trochu jiný frontě než v HIMYM (nicméně, pořád je to dost hustej frajer) a k tomu mu zdárně sekunduje Nathan Fillion (aka kapitan Malcolm Reynolds z Firefly). Skvělý, fenomenální a úžasný soundtrack!! Zvedám kvůli němu hodnocení, protože když mě něco přes měsíc dokáže pořád dokola dostávat do pohody, tak to není jen tak... No, a Felicia Day je fakt krásná a má skvělej hlas, jako všichni protagonisti...(5.9.2011)

Whedon je skrátka majster. Jeho seriály sršia nápadmy. Sú vtipné , svieže, a originálne. Neil Patrick Harris ako zloduch Horrible je neprekonateľný a kapitán Hammer v podaní neskutočne pôsobivého chlapíka Nathana Filliona mu skvelo sekunduje. Fillion si zahral vo Whedonovej serenity a firefly. Hudba neskutočne obohacuje príbeh a je vtipní a chytľavá a celkovo je to nakrútené veľmi vtipne a koniec trocha smutný- Horrible sa konečne stane zlým. Rozhodne kvalita. Takto nejak si predstavujem súboj Dantora- X a DOc. Logaritma.(2.11.2008)

Lehce ujetý miniseriálový úlet se skvělým Nielem v hlavní roly. Dr. Horrible je ten (snaží se být ) nejhorší padouch světa s touhou patřit do nejstrašnějšího klanu Zlatého koně a který chce zárověň získat dívku snů, kterou mu bohužel přebere namyšlený superhdina Kladivo. Souboj může začít :-D. Je to hovadinka s originální příběhem a skvělýma písničkama.(21.10.2010)

• - Potom, co kapitán Hammer skočí na dodávku, kterou se Dr. Horrible pokouší unést, zničí přístroj Dr. Horribla, který dokáže vzdáleně ovládat tuto dodávku. Avšak pěst, kterou tento přístroj zničí, nepatří Nathanovi Fillionovi, ale režisérovi Jossovi Whedonovi. (HappySmile)

• - Univerzální zadní dvorek užívaný pro scény s uličkou a pro dramatický vstup kapitána Hammera na scénu, je jedna z částí, která byla zničena při požáru studia v roce 2008. (HappySmile)

• - Na DVD komentáři štáb vtipkuje, že ta černovlasá žena se slunečními brýlemi, která sedí vedle kapitána Hammera, když zpívá písničku "Everyone´s a Hero in Their Own Way" je Sarah Michelle Gellar. Režisér Joss Whedon ovšem pro teleizi uvedl, že to ona není. (HappySmile)