Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

esopesokeso

Veľmi vtipný, premyslený, nekomerčný muzikál, ktorý má s realitou mnoho spoločného.Má zaujímavé, chytľavé pesničky.Či som bol happy alebo nehappy stále ma zaujal a pobavil.Videl som ho asi 5 krát ..je v mojej topke. verzia s cz titulkami . ()

Kreeki

Netradiční geekovina plná jednoduchých leč neuvěřitelně chytlavých melodií s vynikajícím obsazením a televizním géniem za kamerou. ()

suicide

Ač vznikla během stávky scénáristů, tak o téhle věcičce jsem se dozvěděl relativně pozdě. Že Neil Patrick Harris je skvělej komik vím dávno, že je i muzikálový zpěvák vím kratší dobu (zpívá například ve Sweeney Toddu) - zpívat jsem ho slyšel už v HIMYM, ale až ted jsem ho viděl uplatnit se v obou svých rolích. Docela jsem i kvitoval přítomnost Simona Helberga (Howard z Big bang theory), tak se mi propojily mé dva oblíbené seriály v jeden. A co je ještě lepší? Ty písně byly docela dobré a dost chytlavé! ()

Mikita

I v tak krátké stopáži geniální, skvěle zahrané, odzpívané i dojemné. Neuvěřitelný počin během jedné stávky, který mě zase jednou přikoval k obrazovce mého PC a donutil mě notovat si songy Dr.Horribla. ()

togaf

Nedřív jsem šokovaně koukala na Barneyho Stinsona bez obleku, pak na Mala Reynoldse bez Serenity a Howarda Wolowitze bez roláku. Ale po pár minutách se to změnilo na dokonalou zábavu a všechny minulé role byly zapomenuty. Zpívající Neil Patrick Harris byl neodolatelný a Nathan Fillion se svým mega sebevědomým a "kladivem". Výborná záležitost. ()

fallangell

"With my freeze ray I will stop, the world. With my freeze ray I will find the time to find the words to. Tell you how, how you make, make feel, what's phrase... Like a fool, kind of sick, special needs, anyways..." Genialni pocin ()

Fanucci

Vtipné ale písniček je tam příliš...a to nesnáším. Kvůli Harrisovi a hláškám typu "The hammer is my penis." se ale vyplatí na toto mrknout. ()

Petroff

Neil Patrick Harris exceluje na trochu jiný frontě než v HIMYM (nicméně, pořád je to dost hustej frajer) a k tomu mu zdárně sekunduje Nathan Fillion (aka kapitan Malcolm Reynolds z Firefly). Skvělý, fenomenální a úžasný soundtrack!! Zvedám kvůli němu hodnocení, protože když mě něco přes měsíc dokáže pořád dokola dostávat do pohody, tak to není jen tak... No, a Felicia Day je fakt krásná a má skvělej hlas, jako všichni protagonisti... ()

Pirabin

Muzikál? Ano! Film o superhrdinech? Ano! Film kde je nejzlejší postava kůň? Ano! Niel Patrick Harris znovu dokazuje, že kromě komediálního talentu umí také zpívat, poprvé nás o tom mohl přesvětšit v divadelní verzi Sweeny Todda, kde hrál mimojiné Tobbyho. Muzikál, který nadchne originalitou a humorem, který si střílí z komixových klišé, a ke konci působí jako drama...co více by si divák mohl přát? Jedině tak pokračování... ()

jhr

Další důkaz geniality Josse Whedona! Dr. Horrible's celkově je to naprosto skvělá záležitost bez jediné chyby, jednoznačně dokonalé obsazení, scénář a režie. prostě a jednoduše, celkově výjimečné dílo. ()

Cl3ricK

Skvělé představení. Musím říct, že ty písničky byly krásně chytlavé a hlavně plné emocí. Neil Patrick má můj neskonalý obdiv. Je hlavně supr, že to má dohromady všeho všudy 40 min takže se prakticky nemůžete nudit. Na tohle se milerád i potřetí podívám. ()

Nuala

Tak tohle byl opravdu perfektní nápad! Úžasně jsem si tenhle muzikál užila a to především díky sympatickým hercům a skvělým písničkám. Hlavně texty písní jsou opravdu zdařilé. Nejradši mám On the rise a Brand new day. Takže si určitě najděte 40 minut času a nebudete litovat. :) ()

Lischai

Těch dobrých nápadů, vtípků a citlivých legrací je tu tolik, že na poli krátkých nízko-rozpočtových ptákovin je Dr. Horrible králem. A má to skvělý konec. ()

shyster

Neobvyklý muzikál, který první dvě epizodky trochu nudí, aby se pak v poslední rozběhl v pořádný kvalitě. Všichni tři herci tu odvádějí dobrou práci. Jen mám pocit, že tvorba Josse Whedona je v tomto případě trochu nadhodnocena. 70% ()

Nautila

Je dobře, že je to tak krátké, ale zároveň toho strašně lituju. Výborná sympatická ptákovina, se skvělými momenty a hláškami. A ten konec, wahhaau! Někdy zkouknu podruhé a možná pak dám i plné skóre. ()

dubinak

Asi nejzásadnějším problémem, který jsem při sledování tohoto miniseriálu měla, byl fakt, že odjakživa nemám ráda muzikály a to hlavně ty moderní. Za celou dobu jsem se navíc nemohla nijak vžít ani do jedné z postav a všichni tři hlavní protagonisté mi byli krajně nesympatičtí. Kdo miluje How I Met Your Mother, asi musel být spokojen, ale Neil Patrick Harris se na mém žebříčku oblíbených herců rozhodně nepohybuje. Přesto, že jsou ohlasy velice kladné až nadprůměrné, já si připadala jako ve špatném snu. Záměrná lacinost a stupidní dialogy pro mě byly vcelku utrpení. Několik málo písniček bylo docela vtipných, ale podstata celé této interpretce a její vyznění mě nechalo velmi chladnou. Po zhlédnutí Dr. Horribla a po přečtení několika recenzí jsem se cítila jako na jiné planetě. Tohle opravdu nebyl můj šálek čaje. ()