poster

Znovu se zamilovat

 • USA

  Love Hurts

 • Slovensko

  Znovu sa zamilovať

Komedie / Romantický

USA, 2009, 91 min

 • Anderton
  **

  Richard E. Grant hrá tak nesympatického, necharizmatického a neschopného blba, že zabíja všetok potenciál scenára. Ťažko veriť, že je zaňho vydatá Carrie Ann Moss a že s ním chce spávať Jenna Elfman. Mimochodom prvá hrá druhé husle a druhá je skôr cameo. Ku koncu sa to zlepší, lenže toto mohol byť príjemný indie film "ako zo života", pričom vznikol nevýrazný kalkul. Škoda, otázky problémov lásky pri viacerých postavách a tak vo viacerých podobách je ten potenciál, o ktorom hovorím.(11.9.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Chápu, proč Amanda Bena opustila. Po mnoha letech manželství zkrátka ta láska poněkud vyprchá a Ben se navíc choval jako prvotřídní kretén. Takže nechápu, proč Ben dostal šanci na obnovení vztahu. Asi proto, že má nový účes, taky se převlékl, umí hrát videohry a osouložil významné procento ženské populace ve městě, Mně to však přesto nějak neštymuje a přiznám se, že jsem byl zastáncem definitivního rozpadu rodiny. Patrně proto, že mne to moc nebavilo, Amandě jsem přál po boku sympatičtější exemplář a taky mne docela vyděsila představa, že bych tenhle párek ještě někdy potkal v nějakém důchodcovském pokračování.(2.12.2014)

 • freddy
  ****

  Sympatická komedie, která je až nečekaně příjemně svižná a u které jsem se jako divák ani chvilku nenudil. Pořád se tam něco děje, pořád je čemu se smát, pořád je co obdivovat. Tenhle film hýří zajímavými nápady a než by se divák mohl začít nudit, tak už se tam zase začne dít něco jiného, co zaujme divákovo oko. A scénka, kdy otec jménem Ben má pocit, že má chronický únavový syndrom a jeho dospívající syn mu čte příznaky, které otec odsouhlasí a syn na to zareaguje "ale to všechno máš z chlastu", to je prostě dokonalá scénka, která se tvůrcům fakt povedla. Po zhlédnutí této komedie rozhodně nemám pocit, jako bych viděl další tuctový neoriginální film, na který za pár týdnů zapomenu. Kdepak, tahle komedie je náramně vyvedená a já jsem rád, že jsem si našel čas a mohl se na ní podívat, protože to rozhodně stálo za to. Například kde jinde uvidíte, jak syn svého otce učí užívat si života a flirtovat se ženami, protože jeho otec tohle už dávno za 20 let manželství zapomněl. Já jsem se bavil, docela jsem se i nasmál a hlavně mě velmi potěšila v roli jedné z Benových milenek Jenna Elfman, které to pořád velmi sluší a ze své krásy, kterou jsem obdivoval v seriálu Dharma a Greg, pranic neztratila. Nevidím důvod, proč nedat nadprůměrné hodnocení, když si ho film zaslouží, proto uděluji čtyři hvězdy.(1.5.2010)

 • Matt2626
  ***

  Budem sa opakovať, ale : Kedy konečne amíci pochopia že film robí dobrá réžia a inteligentný dej a nie len gegy. Ale aj tak som mal šťastie, lebo som sa nasmial dosýta. Richard E. Grant a jeho "face" ma dostávali do kolien. Zahral to skutočne výborne. (viď scéna s marišovými koláčikmi). Zvyšné parametre filmu sú však čisto americké a tak asi nemá zmysel sa nimi zaoberať. Úlohu na zabavenie film splnil. 55%(7.10.2010)

 • ViktorEl
  **

  Čím ďalej sú tie romantické komédie horšie a horšie a dopozerať ich do konca je stále ťažšie. Napríklad, hľadať klady na tomto filme je strata času, aspoň ja som žiaden nenašiel. Príbeh o nepodarenom manželstve u mňa teda nezabodoval a správanie a konanie hlavných hrdinov bolo otrasné. Pre mňa tento film skončil skôr ako vôbec začal. Radšej si pustím Pretty Woman ako dávať šancu takýmto hlúpostiam. Dám dve hviezdičky, len preto, že som to dopozeral do konca. 30%(19.6.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace