Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Z Bena Binghama (Richard E. Grant) se stal nudný chlap ve středních letech a jeho žena Amanda (Carrie-Anne Moss) ho opustí. Muž propadá apatii, z níž ho vytrhne až jeho sedmnáctiletý syn. Pokud však Ben chce získat Amandu zpět, musí pro to něco udělat.  Americká romantická komedie vypráví o Benu Binghamovi, jehož opustila energická manželka Amanda, protože propadl pasivitě středního věku a nehodlá s tím nic dělat. Ben začne pít, odmítá si sundat pyžamo a utápí se v sebelítosti, dokud ho jeho sedmnáctiletý syn Justin nepromění v úplně jiného člověka. Než se otec naděje, stane se nejžádanějším nezadaným mužem ve městě, jemuž je v patách nejedna žena. Když se však Justin poprvé zamiluje, začne se mu zdát tátův životní styl poněkud povrchní. Ben musí znovu najít sám sebe a získat zpět milovanou Amandu, která mezitím hledá štěstí po boku jiného muže. V hlavních rolích se představí Richard E. Grant, Carrie-Anne Moss, Johnny Pacar ad. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (20)

ViktorEl 

všechny recenze uživatele

Čím ďalej sú tie romantické komédie horšie a horšie a dopozerať ich do konca je stále ťažšie. Napríklad, hľadať klady na tomto filme je strata času, aspoň ja som žiaden nenašiel. Príbeh o nepodarenom manželstve u mňa teda nezabodoval a správanie a konanie hlavných hrdinov bolo otrasné. Pre mňa tento film skončil skôr ako vôbec začal. Radšej si pustím Pretty Woman ako dávať šancu takýmto hlúpostiam. Dám dve hviezdičky, len preto, že som to dopozeral do konca. 30% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Chápu, proč Amanda Bena opustila. Po mnoha letech manželství zkrátka ta láska poněkud vyprchá a Ben se navíc choval jako prvotřídní kretén. Takže nechápu, proč Ben dostal šanci na obnovení vztahu. Asi proto, že má nový účes, taky se převlékl, umí hrát videohry a osouložil významné procento ženské populace ve městě, Mně to však přesto nějak neštymuje a přiznám se, že jsem byl zastáncem definitivního rozpadu rodiny. Patrně proto, že mne to moc nebavilo, Amandě jsem přál po boku sympatičtější exemplář a taky mne docela vyděsila představa, že bych tenhle párek ještě někdy potkal v nějakém důchodcovském pokračování. ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Chronický únavový syndrom je velmi závažná věc.." - "Ale ty nemáš chronický únavový syndrom !!" - "Stal se z tebe doktor, zatímco jsem byl v koupelně ??" - "Vygooglil jsem to.." ;) Amores perros !! Ale to všichni víme až příliš dobře.. V dialogu opravdu velmi silný a vtipný, stejně jako v několika detailech a pasážích, film, který ovšem režisérka Barra Grant řemeslně nezvládla, zvláště ta předvídatelnost, nekonzistentnost a žánrová neujasněnost až irituje, když přechází od bizarní romance, přes grotesku až k naléhavé moralitě, což jen potvrzuje moji teorii, že slušná spisovatelka většinou platí za velmi špatného filmaře.. A ta trestuhodně nevyužitá Carrie-Ann Moss zamrzí obzvlášť.. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Richard E. Grant hrá tak nesympatického, necharizmatického a neschopného blba, že zabíja všetok potenciál scenára. Ťažko veriť, že je zaňho vydatá Carrie Ann Moss a že s ním chce spávať Jenna Elfman. Mimochodom prvá hrá druhé husle a druhá je skôr cameo. Ku koncu sa to zlepší, lenže toto mohol byť príjemný indie film "ako zo života", pričom vznikol nevýrazný kalkul. Škoda, otázky problémov lásky pri viacerých postavách a tak vo viacerých podobách je ten potenciál, o ktorom hovorím. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Sympatická komedie, která je až nečekaně příjemně svižná a u které jsem se jako divák ani chvilku nenudil. Pořád se tam něco děje, pořád je čemu se smát, pořád je co obdivovat. Tenhle film hýří zajímavými nápady a než by se divák mohl začít nudit, tak už se tam zase začne dít něco jiného, co zaujme divákovo oko. A scénka, kdy otec jménem Ben má pocit, že má chronický únavový syndrom a jeho dospívající syn mu čte příznaky, které otec odsouhlasí a syn na to zareaguje "ale to všechno máš z chlastu", to je prostě dokonalá scénka, která se tvůrcům fakt povedla. Po zhlédnutí této komedie rozhodně nemám pocit, jako bych viděl další tuctový neoriginální film, na který za pár týdnů zapomenu. Kdepak, tahle komedie je náramně vyvedená a já jsem rád, že jsem si našel čas a mohl se na ní podívat, protože to rozhodně stálo za to. Například kde jinde uvidíte, jak syn svého otce učí užívat si života a flirtovat se ženami, protože jeho otec tohle už dávno za 20 let manželství zapomněl. Já jsem se bavil, docela jsem se i nasmál a hlavně mě velmi potěšila v roli jedné z Benových milenek Jenna Elfman, které to pořád velmi sluší a ze své krásy, kterou jsem obdivoval v seriálu Dharma a Greg, pranic neztratila. Nevidím důvod, proč nedat nadprůměrné hodnocení, když si ho film zaslouží, proto uděluji čtyři hvězdy. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama