• LiVentura
  ***

  Místy fakt vtipné a odvázané.. :-))(27.9.2018)

 • RHK
  ***

  Komedie, přímo taškařice ve westernových kulisách. Hodně se liší od dalších filmů o Jesse Jamesovi, protože se film věnuje především jeho pojišťovákovi, který má drobný problém s přežitím v Jesseho okolí. Jako oddychovka velmi slušné. Závěrečná scéna s hostujícími hvězdami: http://www.youtube.com/watch?v=Levzgjb7jT8(9.1.2011)

 • T2
  **

  pojašená bláznovina, ktorá miestami až moc tlačí na pílu /45%/(9.6.2012)

 • p.a.douch
  ****

  Na dobu vzniku velmi slušná věc. Bob Hope pronáší slušné hlášky. Toho chlapa moc neznám, ale tady je velmi dobrej. Ostatní taky. Milford Farnsworth je doopravdy hrdina Divokého západu :-). Už vím kde vzal Sergio Leone ten trik na přežití v souboji. Autryho a Garnera jsem nezaregistroval, ale James Arness, Gary Cooper, Bing Crosby, Gail Davisová, Jay Silverheels a Roy Rogers i jeho kůň Trigger ve filmu jsou. Takže v klidu 80 %.(7.9.2010)

 • Martin741
  **

  Viem, ze poslednym filmom Hampry Bogarta bol Harder they fall, poslednym filmom Garyho Cranta /alebo Caryho Granta? - uz sam neviem, jak to spravne sa pise/ bol Walk Don´t Run no a poslednym filmom Garyho Coopera bol Alias Jesse James. Western s komediou nejde dohromady, prilis poznat lacne kulisy a maketa westernoveho mestecka - no tiez akoze bieda a velka bieda. Rhonda Fleming sice vyborna, ale sama to nedoakze zachranit, samotny Cooper je v uzadi a rejza Norman Z. Mcleod mi nehovori nic : 30 %(16.2.2016)