poster

Návrat do Silent Hill 3D

 • Francie

  Silent Hill : Révélation 3D

 • Slovensko

  Návrat do Silent Hill 3D

 • Velká Británie

  Silent Hill: Revelation 3D

Horor / Mysteriózní / Thriller

Francie / Kanada / USA, 2012, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  Takže je možné že tu uvedu pár spoilerů, takže pokud jste film neviděly nečtěte. Nejdříve bych chtěl říct můj hlubokej nesouhlas s hodnocením tady, jednička je sice o něco lepší ale rozhodně ne o tolik. Další věc kterou chci říct je to že pokud jste nehrály hru tak vám pár věcí unikne. Právě že Silent hill bych přirovnal k asi nejvěrohodnějším adaptacím. Trošku mě sice naštvalo to že ve hře přežije/umře detektiv na konci, ale tady umře hned na začátku a místo něj nastupuje ten mladík Vincent. To mě popravdě trošku zklamalo. Ale třeba oblečení co má Heater, nebo postava Leonarda jsou poměrně věrohodné a je tu i plno odkazů prostě paráda. Je navíc dobře že udělaly třetí díl(film pdole třetího dílu) protože druhý díl/tím myslím hru) je film sám o sobě. Herečka hrající Heater byla též věrohodná. Prostě si spíše myslím že film je dělaný pro hráče Silent hillu(konkrétně trojky) než pro ty rádoby intelektuály.(8.3.2013)

 • Pilda17
  **

  Velmi dobrý potenciál, ale minimálně využitý. Při nejmenším může být spokojený aspoň divák hry. Temných postav se pár objevilo a nebyly vůbec špatné. Teď už ale k záporům, nicotní atmosféra od začátku, kterou jednička strčí do kapsy. Jenže největší zápor bijící do očí je "paskvilní" 3D. Několik naprosto zbytečných scén a i několik věcí. Místo toho, aby se zaměřili na temnou atmosféru Silent Hillu, tak to zničí přebytečnými efekty do 3D. Je jasné, že se hledělo hodně na výdělek, ale podle toho to také vypadá.. 4/10 = 43%(10.2.2013)

 • Pedestrian
  *

  Pominu-li fakt, že je to příšerně natočené, tak to ani nedává smysl. Zvraty se dějí náhodně a jsou pěkně debilní. O postavy ztratí člověk zájem po pár minutách (hello, Twilight) a pak už se to jen nudně vleče, aby vše završilo trapné finále s otevřenými vrátky pro případné pokračování. A těch pár hezkých monster vydrží na plátně sotva pár minut.(28.10.2012)

 • darkrobyk
  ***

  Surrealistické filmy mám rád, i když jsem očekával ještě větší explozi fantazie. Nakonec putování mezi snem, skutečností a SH nebylo až tak špatné. Co mě nepotěšilo: z hlavní hrdinky se tvůrci rozhodli udělat totální magorku s chováním splašené krávy - ne, sympatická prostě nebyla, většina digi efektů byla opravdu mizerná a Freddy nedorazil... Líbily se mi potvory, zejména pavouk, tovární prostory v měděném oparu a závěrečný souboj + účast McDowella a Mossové. Jednička mi přišla lepší, ale zklamaný nejsem. A navíc měl film místy i pěkné napětí - 3,5*(5.2.2015)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Cinema City Ostrava , 22.11.2012 v 15:30 hodin. V sále č.8 jsme byli sami. jen já a Katka. Říkám si, kam ten svět spěje? Film se pouští jen pro 2 lidi. Ale pro nás to byla zábava. Hned na začátku se popel z hořícího Silent Hill rozprostřel doprostřed sálu. To byla paráda. Mávali jsme rukama a volali: "Jéééé". Přiznám se, že 3D efektů nebylo moc, ale film se mi líbil. Napětí, občas leknutí a krev se také objevila, takže stálo to za to!(24.11.2012)

 • - Maskovanie herca Roberta Campanellu za Red Pyramid trvalo približne pol hodiny, čo je 6-krát kratšie oproti trom hodinám v prvom dieli série. (sugy1)

 • - Přestože druhý díl hororové série byl v očích jak fanoušku, tak kritiků mnohem horší než jeho předchudce, studio Konami uvedlo, že přesně takhle si film podle své hry představovalo.  (Beckett51)

 • - Při natáčení byla pro Pyramid Heada použita stejná replika obrovského meče jako v prvním díle. (Beckett51)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace