Reklama

Reklama

Návrat do Silent Hill 3D

  • Francie Silent Hill : Révélation 3D (více)
Trailer 1

VOD (1)

Už několik let je Heather na útěku před temnými silami. V den svých osmnáctých narozenin, po strašných nočních můrách a náhlém zmizení otce, si uvědomí, že už není tou Heather, kterou bývala. Toto nové poznání ji zavede hluboko do světa démonů a hrozí jí věčné uvěznění v Silent Hill. (oficiální text distributora)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (549)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Ono by se určitě našlo pár pěknejch záběrů, který by se daly řadit ke špičce ve svym oboru a neurazily mě ani hellraiserovský monstra. Jenže ona to byla strašně nudná sračka, příšerně zahraná a ještě hůř natočená. Navíc to celý dohromady nedávalo smysl. Jediný, co jsem tak nějak pochopil, že se nejspíš můžu "těšit" na trojku. A to bylo taky to jediný, co mě vyděsilo. 10% ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Kvůli tomu plesu příšer se na to stojí za to podívat - tři hvězdy. Zbytek je bohužel jen amatérismus s pozlátkem, což u Bassetta není nic až tak nového, ale doufal jsem, že po dvou předchozích filmech se stejným problémem už by mu to mohl někdo z produkce vysvětlit...Škoda! Takhle tlupě nejrůznějších digi-degen stvoření sekunduje plesnivá puberťačka našlapující jak lipican a stokrát probuzení se ze sna s výstavním výkřikem. 60% ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Už u prvního filmu mi vadila určitá překombinovanost, která dávala pocit nelogických jednání a zvratů. A tady je to tedy překombinované na druhou. Navíc hlavní hrdinka je nepohledný odbarvený válec a atmosféra prvního filmu odešla s popílkem. Zbytečně brutální záběry, i když u některých scén tvůrci alespoň trochu přemýšleli - ale jen trochu, o žádné bomby nejde. A celé to spíše připomíná Noční můry v Elm Street, jen bez Freddyho. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $20miliónovTržby USA $17,529,157Tržby Celosvetovo $54,700,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,437,091 //počet predaných kusov 71,386Tržby za predaj DVD v USA $3,715,226 //počet predaných kusov 121,568║ Ten nižší rozpočet je citeľný v rámci trikov, príbeh ani samotná atmosféra už nie je to pravé čo urobilo prvý film takým sklúčujúcim, desivým a vizuálne strhujúcim, toto je taká zbytočná samoúčelnosť. /40%/ ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Kolik se oproti jedničce přidalo na kvantitě (zejména počet příšer) se dvojnásob ubralo na kvalitě scénáře a dějové linky. Bubáci tady skákali jeden za minutu, zatímco strach nepřišel ani jednou a místy jsem se až styděl, jak stupidní to ve výsledku je a jak nesmyslný scénář Bassett napsal. Kit Harington (jeden z jeho prvních filmů) tady byl víceméně do počtu a dívat se hodinu a půl na Adelaide Clemens bledou jako stěna, která očividně nemá tušení, jak zahrát jakékoliv emoce, nebylo úplně nejšťastnější. Oproti prvnímu dílu neskutečný propad dolů a jediné, co tady vidím pozitivně, je vysvětlení návaznosti na první díl, ale tím to končí. Tragédie, nebrat. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (14)

  • Výroba filmu byla zpožděna kvůli masivní sněhové bouři, která štáb při natáčení v Cambridge v Ontariu zastihla 23. března 2011. (S.U.E.S.)
  • Na hudobnom doprovode filmu spolupracoval aj Akira Yamaoka, hlavný skladateľ hernej série "Silent Hill", rovnako ako aj v predošlom filme Silent Hill (2006). (Janko_Vlyrd)

Související novinky

Od fantasy zpátky k hororu

Od fantasy zpátky k hororu

28.11.2010

Touhle cestou se ubírá kariéra britského sympaťáka Michaela J. Bassetta (foto). Není divu – Solomon Kane byl sice fajn, ale (i díky neuvedení v amerických kinech) na sebe nevydělal a na původně… (více)

Silent Hill pokračuje

Silent Hill pokračuje

08.11.2010

„Neexistují kvalitní filmové adaptace počítačových her,“ tvrdí někteří. „Kromě Silent Hillu,“ kontrují jiní. Na dvojku úspěšného hororu z roku 2006 se čekalo hodně dlouho. Christophe Gans má ale… (více)

Anderson kráčí v Bollových stopách

Anderson kráčí v Bollových stopách

17.11.2009

Přinejmenším co se posedlosti adaptacemi počítačových her týče. Právě v těchto dnech natáčí Paul W.S. Anderson v Torontu čtyřku Resident Evil s podtitulem Afterlife. Ale už má samozřejmě další plány.… (více)

Do vězení, z vězení

Do vězení, z vězení

01.10.2009

Tento týden se roztrhl pytel se zprávami kolem vězení a vězňů – těch filmových i těch skutečných. Jak už určitě víte, ve Švýcarsku byl za své 30 let staré hříchy zatčen Roman Polanski a bude to mít… (více)

Reklama

Reklama