Návrat do Silent Hill 3D

Silent Hill: Revelation 3D

Horor / Mysteriózní / Thriller

Kanada / Francie / USA, 2012, 95 min

• predators

Já myslím, že jeden SH stačil. Ono, vyždímat ze stejného prostředí (které je, řekl bych, slabší, než v prvním díle) něco nového, dá zabrat a bylo to patrné i při návratu do Silent Hill. Atmosféra se vypařila jako pára nad hrncem a hlavní hrdinka na radu Mitchell prostě neposlouchá a jde si za svými pitomými sny. Ba co víc, je tak blbá, že couvá v místnosti, do které právě vešla!!! Oba mladé představitele bych ještě nechal rozkoukat se v seriálech. 30%(2.2.2013)

Jak už to tak bývá, špatné filmy s možností 3D onanie zachvátí naše kina jedině v předražené verzi ve snaze zachránit tragické tržby ze zbytku světa. Je to smutné hlavně proto, že několik patetických výpadů z plátna nedělá z filmu velkolepou podívanou, která by za to stála. A problém Silent Hillu spočívá v tom, že už od pohledu laciné provedení nevylepší ani štěkové obsazení známých váří. Je to škoda, film není tak úplně špatný, prvků ze hry je zde opravdu plno, ale chybí tomu srdce.(2.2.2013)

Kvůli tomu plesu příšer se na to stojí za to podívat - tři hvězdy. Zbytek je bohužel jen amatérismus s pozlátkem, což u Bassetta není nic až tak nového, ale doufal jsem, že po dvou předchozích filmech se stejným problémem už by mu to mohl někdo z produkce vysvětlit...Škoda! Takhle tlupě nejrůznějších digi-degen stvoření sekunduje plesnivá puberťačka našlapující jak lipican a stokrát probuzení se ze sna s výstavním výkřikem. 60%(30.1.2013)

• CANNIBAL

Po špičkový jedničce, následuje studená sprcha. Vybrané postavy jsou perfektní vč. hudby, jenže příběh se jaksi zcela vytratil, někam do neznáma. Nízké napětí, čiší takřka nulový strach vč. strachu u postav. Temnota v příběhu se až příliš prolíná s reálným světem. Tohle přeci není Freddy Kruger. Mysterióznost je taky ta tam. Jedničce nesahá ani k prstům u nohou. Mrzí mě to hodně, čekal jsem pořádný překvápko a namísto toho na mě bafla ostudná polízanice.(27.1.2015)

• jonyyy

Dlouho jsem neviděl takto zoufalý počin. Všechno špatně - herecké výkony, jako kdyby bylo vše točené na první záběr, scénář příšerný, nelogický. Přišlo mi, jako by si všechny postavy dělaly naprosto co chtěly. Přitom potenciál svět Silent Hillu má. Kdyby se toho chyti nějaký slušný režisér, tak minimálně u scén s nehybnýma sestřičkama a pavoučí příšerou z figurín jsem pos*aný strachy. Ale s tímto zpracováním jsem se za 90 minut ani jednou nelekl, nebál, jen žasl ze špatně odvedené práce. A přitom obsazení je víc než slušné. 45 %(22.1.2013)

• - Pri scéne v sanatóriu v izbe so sestričkami, kde Vincent (Kit Harington) leží spútaný na posteli a Sharon (Adelaide Clemens) sa ho snaží uvoľniť, sa Vincent prevráti s celou posteľou, pričom na to použije pravú ruku, ktorú mal však pripútanú. (Proffessor)

• - Spoiler: Jeden z mála filmov, kde postava Seana Beana (Harry) neumiera (aj keď umiera v sne). (8HitBoy)

• - Červená čižma sa v scéne na kolotoči neobjavuje len tak. V hre totiž potrebujete presne tento objekt na vyriešenie hlavolamu v zábavnom parku a postup ďalej. (8HitBoy)