Návrat do Silent Hill 3D

• Francie Silent Hill : Révélation 3D (více)

Už několik let je Heather na útěku před temnými silami. V den svých osmnáctých narozenin, po strašných nočních můrách a náhlém zmizení otce, si uvědomí, že už není tou Heather, kterou bývala. Toto nové poznání ji zavede hluboko do světa démonů a hrozí jí věčné uvěznění v Silent Hill. (oficiální text distributora)

Fantaghiro

Nemožem si pomocť,ale sklamalo ma to.Čakalo som od toho viac,keďže Silent Hill patrík mojím obľúbeným.Prvá polovica filmu sa vliekla a záver bol zosekaný do takého minima,až som mala pocit,že zničiť Allysu by som zvládla aj ja. ()

Vocoun

Všechny "monstra" vykradeny z jedničky, navíc ne zrovna vhodně zasazené do děje. Slabý odvar předchozího dílu bez tempa, děsivých momentů a jakýchkoliv hereckých výkonů. Místy až popírání děje prvního dílu. 1 hvězda za to, že Sean Bean zase jednou ve filmu neumřel :o) BTW Viděno v kině, nejhůře utracené peníze za film :) ()

Matte27

Jakožto fanoušek PC verze jsem se na pokračování tohoto snímku těšil. O to víc, když jsem po shlédnutí traileru zjistil, že toto pokračování je inspirováno mým nejoblíbenějším dílem série. Pomineme-li jakýsi nový trend natáčení ve 3D, byl jsem natěšen na parádní podívanou. Již začátek mě velmi oslovil. Dokonce i 3D padající popel jsem si užíval. Zábavní park na jedničku, hlavní hrdinka téměř věrna předloze. Bohužel mé nadšení počalo opadávat. Z jinak nadějného filmu se začal stávat typický hororový slaďák. Románek mezi Heather a Vincentem mi lezl krkem a i trapná scéna představování před třídou mohla být v klidu vystřižena. 3D efekty dále spíš jen na obtíž a závěrečný souboj příšer spíše k smíchu. Kladně hodnotím věrnost některých pasáží a monster, avšak příběh mě nepřesvědčil. Dávám spíše slabší průměr 45%. ()

Budisovie

Surové, drsné, s predvídateľným záporákom, aôe aj dejom? Nový chalan - určite sekta. Nízka gradácia deja. 3D nevidené, ale možno po ňom by som dal viac hviezdičiek, keďže tvorcovia by zamaskovali nízku úroveň filmu bombastickými efektami. Herečka zvolená veľmi zle a na konci blbý dialóg. Počas "deju" sa to dalo zniesť :D. 2 hviezdičky za príšerky. ()

CRYPT

Ach jo.... Po dokonalé jedničce, která mimochodem mohla bát klidně i 2 hodinová, přišla do kin konečně 2ka. Po 6ti letém čekání byla nejen má prosba vyslyšena a ja konečně měl možnost shlédnout snímek. A jsem velice zklamán. Aspekty, které mne zaujaly v 1ním díle jako Sean Bean - můj top herec - nedostal zde možnost k využití svého hereckého potenciálu a hraje zde v podstatě křoví. Slabé, nezáživné a nevýrazné. Hudba - kromě začátku filmu, jsem hudbu nevnímal, ctrl + c, ctrl + v, nic víc nic míň - takže zklamání. Radha Mitchell - jedinná 30ti sekundová scéna, přitom ona byla neodmyslitelnou pevnou a poutavou částí 1ního dílu... Pyramida Man a Sestřičky - na toto říkám WTF? Film jako takový bych shrnul do těchto aspektů - první třetina byla vyloženě hovadská, druhá třetina byla vcelku uspokojující a třetí třetina s finišem byla epická. Ehm, epická sračka. Film je brutálně sestříhán, ze všech akcí, horrorových scén (kterých je skutku poskrovnu) se stává thriller až téměř nezařaditelné drama a nakonec užásný trouba Kit Harington, který si odskočil od mávání mečem v Hře o trůny k natáčení parodie na Silent Hill 1. Je to škoda, na tento brak jsem nemusel čekat tak dlouho, snímek by šlo udělat za půl roku.... U hry Silent Hill se vždy sázelo na dynamické paranormálno a představivost kombinovanou s aspekty snění s nádhernými horrorovými prvky, které dělaly z hry jako celek neodmyslitelnou součást horrorového žánru. Film, je skutečná parodie a druhý díl dopadl, pokud lze toto srovnat, stejně jako hra vs filmy od Resident Evil. Prostě komedie... ()

Vykuk

Ani ne tak horror, jako přehlídka bizardností, ale mě se to prostě líbilo, v podstatě nebylo čeho se bát, pár lekaček, což mi vyhovuje:) Jsem fanoušek starších dílů a za mě good, jen ten konec jsem trochu nepobral. Jednička měla jasnější scénář, dvojka zase lepší akci. Bavil jsem se, ale na 5* to samo není, možná i spíš na 3, ale vzhledem k tomu, že se málo herních adaptací vydaří, tady spokojenost. ()

habertek

Nechápu zdejší povětšinou negativní přístup k tomuto pokračování výborné jedničky...Svoji kvalitu si to udrželo a co hlavně tak tu atmosféru! Jsem rád, že se tu opět objevili sestřičky:) Mě se to líbilo a otevřený konec si říká o pokračování! ()

Olafsson

Neuvěřitelná sračka v porovnání s jedničkou.. Všechno špatně.. Nulová atmosféra, žádný děj, výkony herců na nic, souboje k ničemu, závěr zmatený... Zbytečný film.. Podívejte se na jedničku.. Několikrát.. A budete víc než spokojeni.. ()

Tales

Bylo pro mě utrpením sledovat tuhle hromadu hoven. Režisér si asi dělá prdel, protože to co natočil je tak strašně špatný, že si nedokážu představit jak by to mohlo bejt ještě horší. ()

mark9th

Nie. Ak by som si teraz pustil jednotku stale by vo mne vovolala viac strachu ako tento pokus o romantiku . Prva polovica bola lepsia nez druha, takze uz len to tento sequel odsuva na druhu kolaj. Dvojka neprisla v podstate s nicim inovativnym a povodne monstra su len ''darom'' z predchadzajuceho dielu. Za zmienku stoji snad len scenka z obchodaku a to je tak vsetko. Tesil som sa na pokracovanie, aj ked som tusil, ze to dopadne nejako takto. Vobec ziadna dusiva atmosfera, ktora by padala na hlavnu hrdinku viac a viac, az by to vygradovalo do krvaveho konca.. Nie, to bolo v jednotke, tu to je presne naopak, pricom koniec je uplny vysmech. Nevadi, aspon ma to utvrdilo, ze Silent Hill je iba jeden :) ()

vieriX

Vynalézavost monster chválím tady je všechno v pořádku, ale co tu oproti jedničce citelně chybí je nějaká ta atmosféra. Postupuje se tu od jednoho bodu ke druhému a nikdo se vlastně neptá proč a jak. Scénář je celkem průšvih strach film nenažene tak co mu vlastně zbylo no moc toho není. Rozhodně jsem čekal o hodně víc. Měli by Silent Hill nechat spát, ale i přes lehce otevřený konec se bojím, že za pár let se o to ještě pokusí. ()

konysua

Tak to vypadá, že se nám tu rýsuje další resident evil série. Předvídat se dalo snad úplně vše a chabý příběh tak ztrácel na náboji. Samomluva hlavní postavy, dialogy vedené o naprosto jasných věcech a naprosto lineární děj - táta je fuč, jdu si pro něj "ale když to uděláš, vyvoláš to největší zlo", slíbil mi nový tenisky a já je chci! A pak už je to jen jdi tam, dones to, pak to zas přines a na konci boss. Takové strašidelné WoW. Ale bát se budete jen v případě, pokud máte nahnáno i u snídaně s novou. Je spousta hororů, kde se není třeba bát, ale odpudí vás pohled na všechen ten hnus kolem. V novém Silent Hillu se pracuje s potemnělým světlem a lidmi oplácanými plastelínou. Nutkání si přikládat dlaň k očím však ne a ne přijít. Můj oblíbenec Pyramid Head si ustřihl asi největší díl na place ze všech oškliváků a mohl jsem ho tak jen tiše obdivovat. Z prvního dílu se vrátily i sexy sestřičky, které sebou začnou mlátit při sebemenším zvuku. Jednu neozbrojenou bych bral klidně domů. Posadil bych si ji na sebe a něco pěkného ji na 2 minutky zazpíval. Trocha make-upu a vypadá jako většina živých po ránu. Je to nejspíš jen náhoda, ale všiml jsem si pár narážen na Game of Thrones. Už jen to obsazení - Sean Bean (Ned Stark) - Kit Harington (Jon Snow). Dále hláška "The dark is coming" a "Not today". Jen takový postřeh. Už z 2D verze bylo jasné, k čemu je předurčena. Všudy přítomné poletující částečky a jiné 3D luxusní kraviny. Money talks. Jinak bych rád pogratuloval Beanovi, že v tomto filmu neumřel. 3/10 ()

Kortexo

Když jsem film viděl poprvé a to v kině, nebyl jsem nijak nadšený.Po 3 letech jsem ho viděl znovu a velmi se mi líbil a královsky jsem se bavil.Je to asi hlavně originálními monstry a kvalitním dějem... ()

Syna.1990

Silent Hill má zvláštní atmosféru, kterou se snaží napodobit i Návrat do Silent Hill, ale bohužel se mu to vůbec nedaří. Tento film je vážně nevyvedený. Hodně dlouho jsem přemýšlel i o ODPADU!, ale ty natahovací sestřičky na klíčky byly celkem zajímavé a především díky nim jsem dal tu jednu hvězdu. ()

Hjuud

Jak hodnotit? Jsem milovník her, všechny jsem hrál tak 3x. Líbil se mi i první díl filmu. Tohle ale byla úplná blbost, zaprvý mi přišlo, že to nemá smysluplnej děj, za druhý to nemělo žádnou atmosféru. Na druhou stranu mi to uteklo jako jednohubka, a i podle toho často soudím, jak se mi film líbil (nepodíval jsem se ani jednou na hodinky). Zápory však převažujou, a tak nemůžu dát nic než max jednu * ()

1mara2

Na Silent Hill prostě nedám dopustit, to už je u mě historicky daný. Ten film je tak možná na 2 hvězdičky, ale to já jednoduše dát nemůžu.. ()

Od fantasy zpátky k hororu

Od fantasy zpátky k hororu

28.11.2010

Touhle cestou se ubírá kariéra britského sympaťáka Michaela J. Bassetta (foto). Není divu – Solomon Kane byl sice fajn, ale (i díky neuvedení v amerických kinech) na sebe nevydělal a na původně… (více)

Silent Hill pokračuje

Silent Hill pokračuje

08.11.2010

„Neexistují kvalitní filmové adaptace počítačových her,“ tvrdí někteří. „Kromě Silent Hillu,“ kontrují jiní. Na dvojku úspěšného hororu z roku 2006 se čekalo hodně dlouho. Christophe Gans má ale… (více)

Anderson kráčí v Bollových stopách

Anderson kráčí v Bollových stopách

17.11.2009

Přinejmenším co se posedlosti adaptacemi počítačových her týče. Právě v těchto dnech natáčí Paul W.S. Anderson v Torontu čtyřku Resident Evil s podtitulem Afterlife. Ale už má samozřejmě další plány.… (více)

Do vězení, z vězení

Do vězení, z vězení

01.10.2009

Tento týden se roztrhl pytel se zprávami kolem vězení a vězňů – těch filmových i těch skutečných. Jak už určitě víte, ve Švýcarsku byl za své 30 let staré hříchy zatčen Roman Polanski a bude to mít… (více)