Návrat do Silent Hill 3D

• Francie Silent Hill : Révélation 3D (více)

Už několik let je Heather na útěku před temnými silami. V den svých osmnáctých narozenin, po strašných nočních můrách a náhlém zmizení otce, si uvědomí, že už není tou Heather, kterou bývala. Toto nové poznání ji zavede hluboko do světa démonů a hrozí jí věčné uvěznění v Silent Hill. (oficiální text distributora)

Terrorko

Takto...film sám o sebe priemer, iné hodnotenia sú ovplyvnené pozitívne/negatívne očakávaniami. Na Silent Hill sa tento film nechytal, ale napriek tomu kvalitatívne fajn film na nudný večer, keď človek nemá čo vzhliadnúť. ()

gustaw

mOŽNÁ KDYBYCH NA TOM BYL V KINĚ A JEŠTĚ ve 3D za který bych v lounech platil nehoráznejch 155kč tak bych si to možná užíval a taky dělal Jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé. Jenže jsem si sosnul web rip a tak dělám jééééééé ale tak otrávenější jéééééééé než jeho jéééééé v kině. Film byl celkově nuda a neměl hlavu ani patu a protože jsem ho měl zadarmiko tak jsem ho kapku popoháněl a 95 minut jsem měl cca za 55 minut skouknuto.Souhlas s tím že je to nejdebilnější horor za poslední dobu a na jedničku nemá i kdyby tam pršwli z nebe prsty. 1* za ty sestřičky v blázinci ()

lahvi

To se nepovedlo. Dvojky to nemaji nikdy jednoduchy. Hlavne proto, ze to, co prekvapovalo v jednicce, ve dvojce uz jen tak sledujem. Silent Hill je hlavne o tom, jak jde zenska tim mestem, vsichni napnuty, co potka za obludu...me osobne hlavne dostava, jak to mesto vubec vypada...to je tady udelany dobre. Minimalne stejne dobre jako v jednicce. S tou klasickou vadou, ze podruhy uz to neni novy a proto ne tak sokujici. To je prokleti vsech dvojek. Rozhodne to ale neni to, co je tady spatne. Tady je zkratka slabej pribeh. Slabej zaver. Hodne slabej zaver. Scenarista si mohl dat vic prace. Radha Mitchell i kdyz byla kratce, tak pro me byla tragicka. Naopak me potesil Malcolm McDowell. ()

Revelate_17

U jedničky se člověk při některých scénách i bál (což od hororu čekám) a film spěl odněkud někam. Tohle je takové chabé - slabý scénář, slabý děj, žádné pořádné leknutí. Přemýšlím jestli měl Sean Bean opravdu zapotřebí hrát zrovna v takovémto filmu... hmm, ne, určitě neměl. ()

Googooplexer odpad!

Pozor, tento film sa sám zničí ešte pred zapnutím - Takáto funkcia by mala byť pri SH Revelation 3D nie voliteľná, ale napevno nastavená. Ušetrí to čas všetkým zúčastneným, hlavne chorým hlavám, ktoré sa takto snažia przniť hororový žáner. Keby z toho bola aspoň paródia, ale to nie..! Pseudo napätie a horor tu ide do hláv divákov po kvantách. Hodí sa to tak do škôlky na nejaký After Noon Sleep Fest. Do polhodiny som to musel vypnúť a ďaleko zahodiť a ešte aj tú polhodinu doteraz ľutujem. Tú mi už nikto nevráti. Na smrteľnej posteli si budem hovoriť: "Ja debil, nebyť tej polhodiny, mohol som ešte stihnúť toľko vecí, napr. ostrihať si nechty, povysávať, vyhodiť smeti, nech tu po mne nemajú toľko roboty." ()

Major776

Víc než dvě hvězdy bohužel film nezaslouží. Místy působí spíš jako pohádka než horor. Jen kdyby místo popílku poletoval vzduchem vílí prach. Nebetyčně tupá jsou místa s příchodem temnoty - stále dokola stejný systém a vůbec žádná špetka inovativnosti nebo originality. Divák je navíc často připraven o překvapení, protože jsou předpokládatelná. A ta tupost hlavní postavy už není snad ani k pláči. Když bych měl kolem sebe takovou hrůzu a taková monstra, zcela určitě bych byl hrůzou bez sebe, ale hrdinka ne! Hlavně, že když vleze do nějakých dveří tak pak deset metrů couvá čelem k nim - do neznámého prostoru - to by člověk uprostřed takových hrůz nikdy neudělal! Nelogických míst je tam hodně, ale toto mi přišlo nejstupidnější. Škoda - Silent Hill možná jen jako 3D podívaná, ale určitě ne horor. ()

oli1va odpad!

Občas by neuškodilo, kdyby si tvůrci po sobě přečetli scénář a nám by tím ulehčili život. Tohle bolelo a nejen to.. ()

Lucky Eda

Očekávání no znáte to..nakonec to není nejorší,ale že bych se bál to se říct nedá..trochu víc brutálnosti nechutnosti lekavý scény a měl bych o čem psát ()

loki3016 odpad!

jeeee...ani jedna veta nadavala zmysel..toto je iny vyssi level srackovitosti..osemnastrocna dievcina ktora vyzera ako dva dni pred menopauzou jednoznacne vyhrava titul najstrasidelnejsia maska celeho filmu...kompletne cela sila a atmosfera Silent Hillu utopena za hodinu a pol v zumpe dementnosti..idem si najst trubku a vyplakat sa do pivnice.. ()

ferdinandv

Tvůrci už prvního dílu Silent Hillu dokázali stvořit vlastní hororový svět plný monster a padajícího popela. Dvojka navazuje vcelku dobře, na můj vkus se první polovina zbytečně vleče a ztrácí v debilních dialozích a nánosech retrospektivních střihů. Škoda, podle mě i z téhle první části se dalo vytřískat víc. V té druhé polovině už to zas není ten starý dobrý Silent Hill, přehnaná monstra (lidský pavouk, WTF?), debilní souboje, nelogičnosti atd. ()

Santana80

Oproti prvnímu dílu,není dvojka ničím nová ani zajímavá.Jediným plusem byla monstra a zvlášť návrat mrtvolných sestřiček ale to k dobrému filmu nestačí.Děj je nelogický i když pár akčních scén je dobrých.Hlavní představitelku role očividně nebaví a její temná stránka je jen parodie na horor.Doufám že se v příštích letech nedočkáme pokračování což je ale zvykem špatných filmů stejně jako najmutí lepší celebrity v tomto případě Carrie-Anne Moss. ()

berows odpad!

zklamání roku, totální hovno!jako kdyby byl rejža pedofil a Silent Hill 1 bylo děcko...za tento film bych ho měl někdo minimálně profackoval!!! ()

9J9

Film jsem dokoukala po 3 měsících. Na to, že jsem jedničku měla ráda, jako vždy dvojka stojí za velké kulové. Dvě hvězdičky posílám za to, že nechali alespoň příběh a herce z jedničky. ()

SkyWolf

Už to nemá ten potenciál prvního dílu. Dalo se na tom ještě stavět, rozvinout příběh a ujasnit to, co bylo v jedničce nastíněno. Místo toho je zde pokus o pokračování, který se moc nezdařil. Některé scény jsou opravdu nevydařené (a není jich málo). Škoda. Dávám 3 hvězdy jen za zpracování monster, které je navzdory ději a všemu ostatnímu stále zdařilé. ()

beaverkiller

Měl dobré předpoklady k tomu, být dobrým pokračováním. Jednička byla skvělá, hutná,s rychlým spádem a hra, která byla předlohou, byla výborná. No, začněme tím pozitivním. Po vizuální stránce skvělá podívaná a velmi dobrá hudba + efekty. A to je všechno. Jinak Bassett zpackal co mohl. Co taky dobrýho natočil, že? Radha většinu filmu pobíhá s výrazem vystrašeného králíčka a vřeští jak prase před porážkou. Celý se to nějak táhne, chvílema nudí a už to nemá tu atmosféru jedničky. No prostě bída. A navíc na konci vybělená Trinity... ()

omega_SK odpad!

V odborných kruhoch sa takémuto čomusi nepovie inak ako kokocina. Hra bola super, ale film je taká blbosť, že škoda času. Na margo bláznov, čo tomuto dali viac ako 3*, by som Vás chcel vidieť, ako si tento podľa Vás superfilm, pozeráte 3-4x po sebe. Až potom by sa Vám rozsvietilo v makovičkách, aká mega zábava to je. :D ()

Od fantasy zpátky k hororu

Od fantasy zpátky k hororu

28.11.2010

Touhle cestou se ubírá kariéra britského sympaťáka Michaela J. Bassetta (foto). Není divu – Solomon Kane byl sice fajn, ale (i díky neuvedení v amerických kinech) na sebe nevydělal a na původně… (více)

Silent Hill pokračuje

Silent Hill pokračuje

08.11.2010

„Neexistují kvalitní filmové adaptace počítačových her,“ tvrdí někteří. „Kromě Silent Hillu,“ kontrují jiní. Na dvojku úspěšného hororu z roku 2006 se čekalo hodně dlouho. Christophe Gans má ale… (více)

Anderson kráčí v Bollových stopách

Anderson kráčí v Bollových stopách

17.11.2009

Přinejmenším co se posedlosti adaptacemi počítačových her týče. Právě v těchto dnech natáčí Paul W.S. Anderson v Torontu čtyřku Resident Evil s podtitulem Afterlife. Ale už má samozřejmě další plány.… (více)

Do vězení, z vězení

Do vězení, z vězení

01.10.2009

Tento týden se roztrhl pytel se zprávami kolem vězení a vězňů – těch filmových i těch skutečných. Jak už určitě víte, ve Švýcarsku byl za své 30 let staré hříchy zatčen Roman Polanski a bude to mít… (více)