Svezte se na vlnách extrémního oceánského dobrodružství ve filmu Do hlubiny 2, ve kterém se z odvážných potápěčů Sebastiona (Chris Carmack) a Dani (Laura Vandervoort) nevědomky stávají dobrodruzi v ohrožení života, když výměnou za vysokou odměnu slibují své služby při potápěčské výpravě podél ostrovních útesů. Sebastion a Dani znají veškeré nástrahy zrádného havajského útesu do nejmenších detailů, ale v rukou svých nových klientů se oba ocitají v nebezpečí, které zásadně prověří jejich potápěčské dovednosti, lásku, sílu a vůli k životu. (oficiální text distributora)

Zajija

Proč? Todle nebylo nutné! Beru to jako špatný pokus o navázání na tak dobrý první díl. Laura Vandervoort je sice kus, ale tím celý filmový dojem nezachrání. Lepší by bylo kdyby byla jen jednička! * za půvabnou Lauru Vandervoort ()

filip289

Presne ako som očakával vykľulo sa z toho strašne nepodarené béčko parazitujúce na jednotke, ktorá sa mi páčila. Vlastne čo očakávať od "pokračovania" filmu s inými hercami a napáleného rovno na DVD.. ()

ramislav

Že někdo má furt tu drzost kopírovat první díly. Tohle je přesně ten případ. Připadal jsem si, jako když sleduji 1. díl s novými postavami, které jsou, bohudík, hrozně nesympatické. Co se týče o hereckých výkonech, radši ani nemluvím. ()

Pitryx

Tak to už se tolik jako první film nepovedlo. Nevím, proč ty dvoj či dokonce trojzáběry a hnusná hudba. Také příliš rychlý střih v některých úsecích filmu mi vadil. Celý úsek o tom jak se tam baví na pláži a večer byl jedno hluché místo a zbytečný protože k ději to nic neřeklo. Přesto se na filmek dívat dá, řekl bych, že je sice podprůměrná, ale jen málo. 41220118357/8800 ()

ac1976

Takéto filmy snáď produkuje nejaká U.S. cestovka. Hlúpe dialógy, slabí herci, tuctový scenár, do toho sračková zápletka s teroristami... 1* za krásne podmorské zábery a miss mokré tričko. ()

Domas88

Nejlepší scéna je asi s plážák s Parvati a Amandou a další jediná plus sexy Laura Vandervoort, jinak je tenhle film totálně nedívatelný, ale jsem chlap, takže mně se tam líbí ty slečny :) ()

jopal

Slabe, nudne, chcel som to v polovicke vypnut, ale hrdinsky som dopozeral do konca. Zaver to trosku vylepsil. ()

brasek

Snímok, ktorý neprevyšuje kvality rámca toho, čo sa označuje videofilm. Ničím neprekvapí a ničím ani nezaujme... Slabé a možno maximálne priemerné dobrodružstvo, ktoré mi nesedí... celé je to také nijaké. ()

zodiak217

Voľné pokračovanie príjemného filmu o vode, plavkách, vyšportovaných opálených telách, čo sa pokúša byť napínavý a strhujúci je opäť tu. Musím napísať, že neprekročil svojho predchodcu, ale rozhodne ho ani nepotopil. Udržalo sa to zhruba na jedenej priemernej línií. Oceňujem angažovanie Laury Vandervoort, ktorá je veľmi príjemným spestrením celého filmu a obľúbil som si ju už aj v iných snímkach. Celkovo mi príde táto časť viac napínavá a akčnejšia ale v globále mi nepripadá nijaké výrazné. Je to oddychovka, ktorá vás ničím neprekvapí po predchádzajúcej časti, ale rozhodne sa bude na čo pozerať a možno si aj príjemne zdriemnete. ()

technisub

Hroznej omyl.. všechno špatně. Někdo psal že Laura se vyrovná Jessice? To nemyslíte vážně!!. V jedničce to fungovalo, věřil jsem jim romantiku věřil jsem jim radost z potápění. Těmdle dvěma nevěřim ani že uměj plavat. Tenhle průser nezachráněj ani rádoby sexy kočky, nebo blbnutí na pláži. ()

camomilla

Chcete se divat na opalene zadecky na plazi, svalnata muzna tela, blaznit na skutru nebo se potapet? Puste si radeji Pobrezni hlidku. Chybi vam ve vyctu jeste roman jak z cervene knihovny? Puste si tohle. ()

Pythonator odpad!

Co to jako bylo? Céčková ubohost zabalená do vizáže lepšího béčka? No, každopádně to pro mě byl šok, když jsem viděl jméno režiséra, který začínal tak skvěle. Tímto filmem si však definitivně otevřel cestu do televizních vod stupidity a nekonečné nudy. ()

zanvalzans

Slabé,neduhé,nechytlavé...Podobne ako jednotka mi to príde ako reklama na "raj-Hawaii"V prvom snímku útočil aspoň žralok,ale jadrové hlavice?Celkom spičený nápad!No a čo však aspoň bol film,no nie?Hviezda len za pekný podmorský svet. ()

smazilek

oddychový film, nic jiného ale člověk ani nečekal... teplo, vlny a pěkná těla :-o))) Jednička byla ale určitě lepší... ()

CeskePivo odpad!

"chybí slova na nadpis" --- ON: Proč!?! Proooooč!?! Zase!?! To snad není možné. Tak tohle už fakt ani není možné okomentovat a nepoužít ty nejvíc urážlivé výrazy. Tak tohle bych si neudělal podruhé ani kdyby mi za to platili. Takhle by nikdo neměl trávit hodinu a půl svého volného času. --- ONA: Tentokrát musím uznat že se tady jedná o velice prostoduchou záležitost. Tak poznat se to dá celkem brzo. Ale co? No! Svět se nezbořil. Koukáte, koukáte a zjištˇujete že čumíte na totální pizzovinu se svalnatýma sexy týpkama. Tak při žehlení se to ještě vydržet dá. --- --- FACIT: Tento snímek můžete s čistým svědomím vynechat a jít se psem ven a být tam tentokrát o ušetřených 90 minut déle. ()

Rathe

To co jsem očekával, to jsem i dostal.... a to myslím tak, že mé očekávání bylo sakra malé. Prostě opálené sexy kočky, nádherné pláže, moře, potápění, lodě a trochu "adrenalinu". Víc vám snad film ani nabídnout nemůže. A pokud jste viděli 1. díl, nemůžete snad víc ani očekávat. ()