Cyklus výpovědí osobností k tématům, která formují českou společnost. (oficiální text distributora)

mi-ib

Hodnocení dílu s panem Jiřím Grygarem. Nevim, jesli to je záměr, ale tohle do "všehokecání" se mi moc nelíbilo. Navíc, pan Grygar mi byl znechucen ve škole. Věřím, že díl s panem Lustigem a dalšími, by se mi líbil více, proto alespoň ty 2*. ()

taryrta

Hodnotím díl s panem Somrem. Stačí pár minut s člověkem s velkým Č jakým Josef Somr je a hned je líp na duši. Ještě ten den jsem pana Somra viděla v Českém lvu, pěkný projev. Bohužel po jeho odchodu z jeviště už to tak pěkné nebylo. Popravdě řečeno přenos Českého lva byl děs běs, ale to už je jiné hodnocení. ()

a.mala

Vzkaz Zdeňka Sternberga - velice inspirativní díl - důstojný, slušný, chytrý pán a přese všechno, co prožil - nezahořklý a co dokázal - skromný. Dnešní namachrovaní "zbohatlíci" by měli tento díl shlédnout povinně. Kdyby byl mladší, docela bych si ho dovedla představit jako prezidenta ČR - ale zřejmě by do toho, s dnešní garniturou státu, nešel. Škoda. ()