Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

Naby

Myslim ze jde o celkem zajimavy porad a hlavne i o celkem originalni. Prima zmena do bezneho dne. Nekdy je to sranda, jindy nejaka ta slzicka..... spis od zeny :-D. ()

dawexx

Tři hvězdy za naprosto luxusní díl s prokletím babizny a nitrákem od Jirky (modří už vědí). Jinak by to byl černočernej odpad. ()

e-pilot odpad!

Takového veřejné ždímácí citů je zavrženíhodné. Chápu, že ti účastníci mají hodně na srdci, mnohdy dost osobního, ale proč s tím - proboha - lezou před kameru?! ()

Caesius S. odpad!

Všichni si prožíváme životní strasti a radosti, ale je hodně nemorální propírat soukromí lidí v televizi, hrát si na mesiáše a používat slzy ke své propagaci. ()

gizzi-fly odpad!

Otřesné! Nechápu jak na to může někdo koukat! Rádoby srdceryvné příběhy o znovu nalezených příbuzných, kteří jsou děsně nadšení, že vás vidí po 30ti letech...jasný odpad! ()

Hanver odpad!

Kiros179: Nefalšované "rejžování" z lidského neštěstí... Tak tohle zcela podepisuju, je to ostudné. A ze všeho nejhorší je až autisticky empatická Ester Janečková, která na každého kouká jak fenka prosící o naštěkání a doplňuje to svými dementními pokusy o účastenství. Tato pseudomoderátorka nemá ani šmrnc, ani šťávu, pořad je totálně nudný a stejný jako před X lety, patrně v něm Ester vydrží až do důchodu. A zachránit to nemůže ani přitroublý pošťák Ondřej Martin Kavan. Každej by měl vědět, kde má hranice a celá slavná Ester Janečková už měla dávno zmizet z obrazovky. Stala se i se svým pořadem doslova symbolem televizního parazitování na lidských osudech. ()

Lucy0011 odpad!

Má k tomuto nějakou cenu něco psát ? Je to asi nejhorší pořad, který mohla ČT natočit a nejhorší je, že se na to lidi stále dívají a natáčejí se nové díle. Ester Janečková je opravdu příšerná, nesympatická, vůbec se tam nehodí. ČT jde opravdu se svojí kvalitou strmě dolů. ()

Rewenge odpad!

Vypadá to jako když někdo vstává z mrtvých... Tenhle pořad je velká nuda a ty osoby spolu stejně moc dlouho nevydržej... viděl jsem asi 2 díly a bylo mi na zvracení už jen s té hudby!! 0% Víc si tenhle pořad nezaslouží! ()

ajfelka odpad!

Duševní porno. Dívat se na to nedá, zoufalci, kteří tam chodí a rozbrečí se pro jistotu hned, jak jim Esterka podá ruku na uvítanou, pošťák, který má opravdu dar dělat věci "napínavé", a moderátorka, která mi leze na nervy už v upoutávce. Má tak odporně chápavý pohled a konejšivý hlas. Že to má v člověku vzbudit emoce a dojmout se, to je jasné, ale nešlo to udělat jinak? Anebo - nebylo by lepší dát tam nějaký dojímavý film? Tam by snad byly alespoň nějaké herecké výkony a ne toporné a brečící bytosti. Prosím, stopněte to!!! ()

T600 odpad!

Ach bože. Jaký magoři a individua by si vylévali srdce před národem, před ženskou, která se na vás soucitně dívá a od blba Ondry?? ()

valinka

Sleduju občas..něco fakt dojemné nad něčím mi zůstává rozum stát.Jeale pravda a ocenuji námahu štábu v pátrání po lidech,by možná měli jít na vedlejšák k policii. Faidra věřím,že pro tvou mámu to musí být víc než zajímavé:-)) ()

BaHa

Nehodnotitelné....ale dobře, když už to v televizi běželo a já se k tomu nějak dostala, tak se na to koukat dalo. Howgh ()