Jeden den a vydělám tolik peněz.....budeme ale potřebovat štěstí...... Tenhle film je o hovně! Ale jestli vás uspokojí adrenalinový ,,závody“ (nemyslím ČKD..), jejichž napětí je cejtit i doma v obýváku, pak se nemusíte bát. Přestože si myslím, že vím, kdo vyhraje, jsem napnutej! A vo to v tomhle filmu jde! Žádný zbytečný keci, prokreslený charaktery, vztahy. Hrajeme O ŽIVOT!! A jednoduše shrnuto – nebejt hry, není o čem psát. TAK DO KRUHU !!! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jsem obdivovatel kultu osobnosti M.Rourka. 2.) Znám lidi, kteří používají dopisní papír s pavoukem (a nejsou Spiderman!). 3.) Jsem hotelový animátor a hledám inspiraci. 4.) Čeká mě velká výhra, a nevím jak zacházet s prachama. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ***(13.12.2010)

• Radiq

Tohle je dnes druhej film se Stathamem, ale su rád, že tady moc nehrál, protože tomu něco chybělo. Chybělo to totiž celýmu filmu. Režisér si sáhl na svou starší látku, která byla úspěšná... asi na tom chtěl vydělat... nechápu, že ho mohlo byvit točit remake něčeho, co už dělal, to musela byt nuda. Každopádně aji jestli ne, tak film nuda celkem je. Slavné tváře to nezachraňují a potěšil mě maximálně tak Mickey Rourke. Některé postavy mi tam přišly docela zbytečné, některé mohly být víc propracovanější. Příště si dvakrát rozmyslim, jestli si to pustim. Teda co to melu - žádný příště už nebude...(1.6.2011)

Celkom dobý dej, len škoda, že mu to polku filmu trvá kým sa rozbehne.Známi herci to moc nevytiahnú, pretože ich postavy sú mizerné a vlastne ani nemajú čo hrať (Stathama si predstavujem v úplne iných filmoch.Tu sa mu to vôbec nehodí).Koniec je na tom už o niečo lepšie, ale filmu to moc na kráse nepridá.Taký ľahký nadpriemer. 60% - 3*(8.7.2011)

Drsný svět hazardu. Do takovéhle ruletky bych se opravdu v životě nechtěl dostat. Napětí se první hodinu, hlavně při samotné hře, dá opravdu krájet. Proč to ale po té velice dusné a nekompromisní hodince nemohlo skončit, nebo se vyvíjet trošku rafinovaněji? Pro mě je závěr se Stathamem trošku laciný. Nevadí mi, jak to dopadlo, ale mohlo to být prostě líp prodané, zapůsobylo to na mě trošku vynuceně. Role vesměs všech známých tváří jsou tu opravdu jako lákadlo. Počínaje Rourkem a konče 50tníkem, to byly spíš camea. Herecky zaručeně nejlepší Majkl "Zod" Šanon! 3,5*.(11.7.2013)

Část se samotnou hrou výtečná, zbytek se zdál být jen tak do počtu, aby se režisér dohrabal k normální filmové stopáži. Původní film jsem neviděla, ale Gélova posedlost vlastní tvorbou je opravdu zajímavá. Musí být i velmi přesvědčivý, protože dostat do takového filmu tolik známých tváří (i do vedlejších rolí) by se asi jen tak někomu nepodařilo. Rovněž by mě zajímalo, jestli se takhle někdo na světě opravdu "baví". Víc se o tom bez spoilerů nedá napsat.(20.7.2011)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě New York v lokalitách White Plains, Crestwood, Fleetwood, Mont Vernon a New York. (Terva)

• - Do úlohy detektíva Larryho Mullana bol pôvodne obsadený Ray Liotta. Svoju účasť musel kvôli pracovnej zaneprádznenosti odrieknuť, a tak ho nahradil David Zayas. (m.a.t.o.)