Pokrevní bratři – film s unikátním příběhem o vzestupu a stejně rychlém pádu pokračuje. Podobně jako krvavý boj se spravedlností.  Troy Duffy, scénárista a režisér Pokrevních bratrů, uvádí pokračování syrové stylizované krvavé ságy bratrů MacManusů. Ti se společně se svým otcem ukrývají v tichých irských údolích daleko od míst, se kterými byli dříve spojeni. Když se k nim však donese zvěst o loupežné vraždě oblíbeného kněze, bratři se vrací do Bostonu, aby uskutečnili násilnou a krvavou výpravu za spravedlností. Společnost jim dělá i nový parťák a v patách mají přitažlivou agentku FBI… (oficiální text distributora)

darkreider

Bratia v triku zase vytiahli ružence, oprášili beretty, nasadili tlmiče a začali to kosiť ako za mlada. Je škoda, že veľká časť filmu recykluje jednotku, ale aj tak ma to bavilo, takže tomu vpálim 4 hviezdy za tie fajnové guny, ktoré vyfasovali v polovici. Rozhodne mi to nepríde tak zlé, ako sa tu veľa ľudí dušuje. ()

Kingjiri

I pokračování trpí stejnejma neduhama jako předchozí díl. Jen s rozdílem, že správně ujetou postavu Willema Dafoa nahradila obyčejná agentka FBI v podání Julie Benz. Akce slušná, ale jinak jsem se vcelku nudil. A nemůžu si pomoct, nápad udělat pobožný zabijáky mi prostě nesedí. ()

FanKalEl

Pokračovanie nesklamalo ale je to skôr taký prídavok paradoxne s dlhšou stopážou. Ale vydarený prídavok, až na agentku Juliu Benz Miestami tam zavadzala, síce nesiaha ani po členky Williama Dafoea ale je aspoň sexi. Na svojho predchodcu to nemá, jedná sa ako som to tu už písal o slušný prídavok. (75%) ()

CliffLee

Tak tohle bylo tedy zklamání, Duffyho dítko oproti brilantní jedničce pořádně upadlo a zlámalo si snad i obě nohy... Svatí bratři se po letech vrací zpět zjistit kdo zabil v Bostnu jednoho kněze a odhalují tak spojitost a minulost jejich otce. Duffy se toálně vykrádá nebo spíše opakuje, to co bylo předtím skvělé a stylové není napodruhé už tak dobré. Ano akce je tu mnoho, ale chyby a nedostatky je zbytečně vyvažují a k tomu ten scénář se taky dvakrát nepovedl. Místy nudné, místy nelogické místy až trapné. Je to škoda bratři byli zase hustý, ale děj? Mohlo to být daleko lepší a pro případné pokračování bych neváhal použít vynalézavějšího režiséra... 4/10 ()

Camarro14

"Men do not cry. Men do not pout. Men jack you in the fuckin' jaw and say ... Thanks for comin' out!" ... přesně v tomhle duchu se nese pokračování vynikajícíh "Pokrevních bratrů" z roku 1999. U dalšího příběhu této bratrské dvojice jsem se opět kvalitně bavil, avšak recyklace prvního dílu a používání totožných trademarků pana Duffyho nemuselo býti tak zřetelné! P.S.: Clifton Collins Jr. - životní role! ;)) ... Ding-dong motherfucker ding-dong !!! ()

bearmeedek

Jedničku jsem neviděl, tak nemohu srovnávat s údajně lepším filmem. Dvojka je dost slušná mafiánská zábava. Spousta střílení, spousta vtipů, spousta odlehčené vulgarity (převažuje slovo "prdel" na sto způsobů). Prostě zábavné. ()

papadoce

Pokus o komickú postavičku namiesto Davida Della Rocca dopadol úboho. Nahradiť famózneho Dafoea antiherečkou Julie Benz muselo byť pre skalných fanúšikov jednotky bolestivou ranou pod pás. Pripočítajme ku tomu slabý scenár, biedno vtipov a spuchnutého Flaneryho a dostaneme jedno z najväčších sklamaní čo sa pokračovania týka. A že jednotka je kultová tak to, že Fucking Fuck. ()

Knor

Velký propad od prvního dílu. Krvavej akční nářez prošpikovanej černým humorem tvůrci transformovali do průměrný akční komedie, má to sice pořád sympatický hlavní obsazení, ale už to prostě není ono. ()

pride

Jednotka sa mi veľmi páčila, som rád že dvojka sa od jednotky veľmi nelíši. Škoda akurát, že Flanery váži oproti jednotke asi o 30 kilo viac. Na prvý diel to síce nemá ako celok, ale aj tak ide o veľmi vydarené pokračovanie. Rita je krajšia ako blond. :D ()

Něrpa

Měl jsem co dělat, abych to nevypnul po pár minutách. Po ucházející jedničce takové WTF. Nejhorší na tom je, že se ten film bere vážně. Pejsek a kočička prostě vařit nemají. ()

Dinsberg

Nudné, překombinované, sterilní a prvoplánově násilné. Zatímco v původních Bratrech jsou vazby mezi postavami naznačovány jemnými niancemi a strážci zákona si nejsou jisti, ke které straně se vlastně mají přiklonit, tady jsou karty rozdány, stačí jen popadnout pistole a vracíme se do Bostonu dělat pořádek. Že bratři zestárli, nikdo nemládne, ale že by zmoudřeli, to teda ne. Pohnutky Troye Duffyho k napsání prvního dílu jsou zde utopeny v honbě za tržbami. Hodně se hláškuje, hodně střílí, ale co mi chybí je nosnost příběhu. Doufám, že tady není náběh na trilogii. ()

vieriX

Nevím jaka byla jednička neměl jsem možnost vidět ale asi to brzo napravím každopádně dvojka si myslím, že byla nadprůměrná chvíli jsem se musel dostávat do děje je jasné, že absence jedničky chybí. Mrtvol bylo až dost mexikánec co se přidá do party je celkem fajn a hlavni hrdinové mají takovou zvláštní auru. Stříleni bylo dost mrtvol taky jen co mi trochu chybělo byl děj,ale je to asi tím že jsem neviděl první díl. ()

driftm

Takový lehký odvar parádní jedničky.V tomto filmu mě zamrzelo několik věcí a to,hodně mluvení,bez jedničky nepochopíte dvojku,hraní na notu komedie,bez úspěchu, byla to laciná nuda,která mě moc nepobavila.Po parádní jedničce,mi toto připadá jak film z vystřižených scén. 48% ()