Reklama

Reklama

Last Night

  • Česko Včera v noci (více)
Trailer

Michael a Joanna jsou štastní novomanželé, dokud Joanna nezačne manžela podezírat, že ho až příliš přitahuje jeho atraktivní kolegyne Laura. Jejich manželství podstoupí těžkou zkoušku, když Michael odjede s Laurou na služební cestu. Joanna se toho rána navíc setká se svým bývalým přítelem Alexem a přijme jeho pozvání na večeři. Tak začíná dlouhá noc, která bude pro Joannu i Michaela opravdovým testem věrnosti... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (10)

Trailer

Recenze (365)

emma53 

všechny recenze uživatele

To, co se zdá mnohým tuctové a otřepané téma, tak má možná pravdu, ale o tom přece bývá skutečný život. A tady jsme byli v reálu, který se může, nebo mohl přihodit každému z nás. Jeden den a jedna noc Michaela a Joanny se stal pro ně velmi těžkou osobní zkouškou. To, do jaké míry museli vést každý z nich svůj vnitřmí boj mě emotivně skutečně zasáhlo a za to určitě chválím Massy Tadjedin. Keira s Guillaumem byli opravdu skvěle vybraní herci a tudíš to zahráli velmi uvěřitelně. Sam s Evou už mi tak herecky nesedli, ale to nemění nic na tom, že celý film byl pro mě silným zážitkem. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Dvě podoby nevěry v prvotřídní ukázce „K čemu?“ filmu. Obehraný námět, nevýrazné herectví, šedivá filmařina. Rychlejší pasáže řešené paralelním střihem jsou bez zjevného režisérského záměru prokládány delšími scénami, v nichž se dlouze konverzuje zásadně o vztazích. Copak ve filmech o nevěře platí zákaz jiných diskusních témat? Hezké interiéry, hezcí herci a vše-obklopující citová nenaplněnost. Antonioni revival (ale je fakt, že jeho filmy byly i hezky natočené). 55% ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $98,986Tržby Celosvetovo $10,600,000▐ neskutočne suché a neskutočne pri danej minutáži dlhé, sa čudujem že sa na takéto niečo dali herci(Keira Knightley, Sam Worthington, Eva Mendes) nahovoriť /35%/ ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Trochu bezkrevné konverzační drama o tom, jak si lidé sami sobě lžou, když sami sebe vnímají coby spisovatele a přitom píší články o módě, když prohlašují, že si nadevše cení upřímnosti a věrnosti a přitom před svými partnery řadu věcí tají a minimálně v myšlenkách se spouštějí ... a také o tom, že se točí filmy tvářící se velmi duchaplně, když jsou přitom mělké jak konverzace dotyčných hrdinů... Film zatížený ústupky měšťáckému vkusu publika... ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Každým slovem živoucí dialogy, nadčasová zápletka a prodírání se nenápadným houštím minulosti každého z nás. Massy Tadjelin si typově dokonale obsadila svůj debut a dala mi nový Closer. Tuhle noc se totiž něco stane, něco ne a něco se možná navždy změní. A nová, neústupná a hlavně intimně-osobní konverzačka je na světě. Už dlouho jsem tak silně nepocítil chlad i žár, které láska umí dát. ()

Galerie (96)

Zajímavosti (2)

  • Snímka Last Night otvárala Medzinárodný filmový festival v Ríme (2010). (MikaelSVK)
  • Jessica Biel sa uchádzala o hlavnú postavu (Joanna Reed), ktorú napokon získala Keira Knightley. (U_S_O)

Související novinky

Muž s obrovskou budoucností...

Muž s obrovskou budoucností...

18.11.2008

...pronásleduje muže s temnou minulostí. Ale pěkně po pořádku. Dvě slova: Sam Worthington. Ještě před několika měsíci to jméno nikdo neznal. Dnes jde o zřejmě nejžádanějšího herce v Hollywoodu. Pokud…

Reklama

Reklama