Reklama

Reklama

Last Night

  • Česko Včera v noci (více)
Trailer

VOD (1)

Joanna, spisovatelka na volné noze, a Michael spolu žijí nehledě na občasné hádky ve šťastném manželství až do večírku pořádaném Michaelovým šéfem Stuartem, kde si Joanna všimne, že manžel věnuje většinu času své kolegyni, designérce Lauře. Od Michaelova spolupracovníka Andyho se dozvídá, že Laura už s nimi pracuje několik měsíců a byla i na poslední služební cestě v L.A. Doma se pak manželé pohádají, Michael tvrdí, že s Laurou nic nemá, Joanna se zlobí, že jí o ní ani neřekl. Nakonec se usmíří. Druhý den ráno odjíždí Michael s Andym, kterému Joanna slíbí pohlídat a vyvenčit psa, a Laurou na služební cestu do Philadelphie. Joanna mu vsune do košile v kufru lísteček, kde mu vyznává lásku … Zatímco trojice se ubytovává v hotelu ve Philadelphii, Joanna si jde do baru koupit kávu a před ním potkává svou dávnou lásku Alexe, s nímž se seznámila před čtyřmi lety v Paříži, kde psala povídku a kde Alex žije. Oba jsou ze setkání nadšení a je jasné, že mezi nimi ještě stále přetrvává silné pouto. Domluví si schůzku v baru … Tam si dlouze povídají o minulosti, o Alexově knize a o tom, že se naposledy viděli před 2 lety. Nakonec Alex pozve Joannu na večeři s přáteli. Truman se Sandrou je už očekávají a všichni se dobře baví. Truman pak, když Alex a Sandra odejdou kouřit, poví Joanně o Alexově pařížské přítelkyni Helen. Michael se několikrát pokouší Joanně dovolat, ale ona to nebere, teprve při posledním pokusu odpoví. Vše je údajně v pořádku. Michael měl služební večeři s klienty a nakonec se s Laurou dohodne, že si ještě sami dva dojdou na drink … Joanna s Alexem dlouze hovoří o tom, proč jejich vztah nevyšel, přestože jim spolu bylo dobře. Joanna se příteli svěřuje, že na něj často myslí a manželovi o něm nikdy neřekla. Napětí mezi oběma pomalu roste, minulost se připomíná s nečekanou silou … Laura mezitím okatě svádí Michaela a nakonec ho pozve k hotelovému bazénu, kde teď v noci nikdo není. Michael jen nerad svolí k tomu, aby se svlékl a vykoupal se s ní. Ve výtahu, který je veze zpět do pokojů, ji začne vášnivě líbat a nakonec se s ní vyspí … (TV Prima)

(více)

Videa (10)

Trailer

Recenze (373)

René.girl 

všechny recenze uživatele

"What I wouldn't give to get tired of you." Není nevěra jako nevěra. Na jedné straně může být nevěra odporný čin, spáchaný pouze kvůli prchavé sexuální touze a na druhé je "nevěra", která vás donutí přemýšlet, jestli je nevěra opravdu, tak odporný čin. Nevěra, která nevěrou ani není, protože se jedná o vaši starou lásku, kterou jste možná ani nepřestali milovat, ale jen vám to prostě nevyšlo, tak jste šli dál s někým jiným. Ale je vůbec možné přestat milovat někoho, koho jste kdysi milovali? Je možné přestat chtít to, co jste vlastně nikdy neměli? A jste špatní, protože to pořád chcete i když víte, že byste neměli? Je vůbec možné projít vztahem bez jediné myšlenky na nevěru? Vynikající film, který klade otázky, ale žádné nezodpoví, vše nechá na divákovi samotném. Skvělé herecké výkony - Keira Knightley a Guillaume Canet mě naprosto okouzlili, Evu Mendes jsem nenáviděla a Sama Worthingtona bych nejradši praštila pěstí mezi oči. Když vezmu v potas ještě skvělý soundtrack, výborný scénář, a prostředí nočního New Yorku, tak nemůžu jinak než - 100% ()

Anchi 

všechny recenze uživatele

Byla jsem ve správným rozpoložení pro sledování, tudíž melancholie jak sviňa. Kdybych se měla vyjádřit k příběhu, byla bych tu dlouho a asi bych šla nakonec utopit depresi do vína, tak radši jenom vyzdvihnu mojí slabost pro Keiru, jakožto mojí královnu mezi herečkami. Přesně v takovéhle roli jsem jí chtěla vidět - dokonale ženskou, ztělesnění krásy a elegance... Jednoduše perfektní. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Aneb každý po někom toužíme. Mrazivé, přesné, ze života. Bez debat nejlepší film KK a mé druhé setkání s Wortingtonem (po Avataru). "Nejchemičtější" film, co jsem kdy viděl. Přímo se nabízí divácká anketa, jestli je silnější jiskření mezi EM-SW nebo KK-GC. Na mě víc zabíralo to první, zvlášť při bazénových scénách, a zabíralo znamená až ježení chlupů.Trošku vadí úsporný střih, naštěstí ho není moc. Výborná kamera, soundtrack, no a scénář. Tvorbu paní Massy Tadjedin stojí za to sledovat. Určitě jeden ze tří mých nejlepších filmů v tomhle roce. Editačka po přečtení ostatních komentářů: Já si naopak vůbec nemyslím, že by to mělo otevřený konec, nebo snad čekáte, že se o minulé noci bude mluvit? Je zábavné sledovat, jak kdo fandí kráse jedné nebo druhé herečky, což se promítá i do hodnocení "chemie" obou párů, a asi se tomu nevyhneme, ale naprosto nesdílím názor, že Worthington mohl nebo měl ukázat víc emocí, protože tím by se lidsky přiblížil ostatním, a k tomu není sebemenší důvod. Každý z hlavní čtyřky (nezapomeňme na důležitou roli nakladatele Trumana a jeho opravdu hluboce pokládané otázky) je prostě jiný, a pokud měl být Michael vykreslen třeba jako cholerik, měl ho hrát Al Pacino... Dementní Film Europe film stáhl z kino distribuce a s nasazením stále "váhá"! Hlavně že budou Spy Kids 4D... ()

Marsik 

všechny recenze uživatele

Ale ano, snímky tohoto typu jsou moc fajn. Alespoň na mě fungují téměř vždycky a zde tomu nebylo jinak. Hlavní čtveřice mi sedla, děj o nevěře sice standardní, nýbrž nenudící a 90 minut příjemně uteklo. Napadá mě jen, že kdyby místo Keiry dostala roli Jessica Biel, tak by to bylo možná ještě lepší. Nicméně Keira zahrála skvěle a na sympaťáka z filmu Pláž Guillauma Caneta házela neskutečně vražedné pohledy :) Nakonec nečekaně oba odolali, což se nedá říct od dvojici Worthington Mendes :) To jsem spíše vsázel na ně, že nepodlehnou a ono ne. Při závěrečných titulcích jsem se nad rozuzlením více zamyslel...a říkal jsem si, co je horší...jestli jednorázová nevěra (sex na jednu noc a konec), a nebo dlouhotrvající a prozatím nekončící chtíč jednoho po druhém. Položte si schválně tuto otázku také :) V konečném výsledku vyznívá moje hodnocení pro toto romantické drama velice příznivě. Opravdu mě film zaujal a věřím, že za pár let po něm opět sáhnu. 80% (with J.) ()

Terez.S 

všechny recenze uživatele

Je to už pár dní, co jsem "Last night" viděla a stále tento film nemůžu dostat z hlavy. Mnohem víc mě zasáhla dějová linie mezi Keirou Knightley a Guillaume Canetem než ta mezi Samem Worthingtonem a Evou Mendes, možná proto, že byla daleko propracovanější, daleko "hlubší" a daleko uvěřitelnější - chemie mezi Keirou a Guillaumem by se dala krájet a jejich osudovou-nenaplněnou lásku jsme jim věřila se vším všudy. Oproti tomu fyzická přitažlivost mezi druhým párem působí ploše, povrchně a nezáživně. Nejen herecky. Nevím, kladu si otázku, která z těch nevěr je "horší" - jestli fyzická touha, sex a nebo nenaplněná láska mezi dvěma lidmi, kteří jsou možná "meant to be" a v myšlenkách se k sobě vrací od té doby, co se poznali, jen prostě nikdy nebyla vhodná doba být spolu. Co myslíte? Kupodivu mi v tomto filmu nebylo ani tak nepříjemně z nevěry jako takové, jako spíš z toho, že spolu možná žijí dva lidé, kteří se sice mají rádi a rozumí si, ale až tak k sobě "nepatří" .. i když láska má mnoho podob a je samozřejmě těžké určit, co je "správně" a co "ne" .. ten film je založený na konverzaci, střídavě sledujeme oba páry a věřím, že spoustu lidí, hlavně těch "beznadějně romantických" bude mít z "Last night" slušnou depresi .. zároveň si ale myslím, že se (ať už v jakékoliv rovině) v tomto filmu najde každý. Bohužel/bohudík. ()

Galerie (96)

Zajímavosti (2)

  • Jessica Biel sa uchádzala o hlavnú postavu (Joanna Reed), ktorú napokon získala Keira Knightley. (U_S_O)
  • Snímka Last Night otvárala Medzinárodný filmový festival v Ríme (2010). (MikaelSVK)

Související novinky

Muž s obrovskou budoucností...

Muž s obrovskou budoucností...

18.11.2008

...pronásleduje muže s temnou minulostí. Ale pěkně po pořádku. Dvě slova: Sam Worthington. Ještě před několika měsíci to jméno nikdo neznal. Dnes jde o zřejmě nejžádanějšího herce v Hollywoodu. Pokud… (více)

Reklama

Reklama