Chcete být milionářem?

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2000, 45 min

Chcete být milionářem? Úspěšná soutěž, kde můžete své znalosti proměnit za skutečně velké peníze. K dispozici máte tři nápovědy (pomoc publika v sále, 50 na 50 a přítel na telefonu), pokud nevíte jednu ze čtyř nabízených odpovědí na danou otázku. V celé škále otázek jsou tři záchytné body, což znamená, že ona částka soutěžicímu zůstane. Věřte, že Vladimír Čech (Martin Preiss) nejednoho člověka na "horkém křesle" zviklal. (cheyene)

Elisebah

Ze začátku jsem na to koukala, le pak mě to přišlo už nuedné a okoukané a hlavě mě štvalo to jejcih sáhodlouhé přemýšlení, které v televizi působilo jako nekonečně dlouhá doba, ovšem ve studiu to nikdy tak nevypadlo. ()

ABCD Marta

Svého času oblíbená televizní soutěž, jež měla jedno velké plus - Vladimír Čech. Svým hlasem, vystupováním, vizáží a otázkami k soutěžícím dělal z této soutěže něco víc, než jen další ,,úspěšný" pořad. Bohužel jeho následovníci už tak skvělí nebyli a souhlasí se mnou drtivá většina uživatelů této databáze. ()

MencaCZ

V rámci soutěžních pořadů šlo o velmi povedený počin, měl napínavou atmosféru a já si vždy těšil na další díl. Vladimír Čech se na svou pozici hodil lépe než "prdel na hrnec" , zkrátka nemám tomu moc co vytknout. Samozřejmě s nasupujícími díly pořad ztrácel na atraktivnosti, neboť je to pořád to samé ale pořád kdyby ho nějaká televize obnovila byl bych ji ochoten zapnout a minimálně to zkusit. TV by tedy v mém případě dokázala to, co všemi možnými "růžovkami" a hledáním pěvců nedokáže... ()

Henk123

Milionář, možná jediná soutěž která se mi líbila. Vladimír Čech a hloupí soutěžící, to je Milionář. Všechny tyhle soutěže jsou reality show řízené kreténama pro kretény, ale může sloužit i jako zajímavá QUIZ SHOW. Milionář byl klasika, proto subjektivních 5 hvězd. ()

Dagoussek

Vladimír Čech byl nejlepší moderátor v této zabavné a vědomostní soutěži. Nezapomenutelný a nenahraditelný. Viktor Preiss je nudný a se svým monotónním hlasem je to úplná katastrofa. ()

giovanni3

Solidní pořad, kde se člověk něco naučí, ale moderátoři raději pomlčet... Úvodní rozstřel taky neideální a mnohkrát padne těžřká otázka před 1.záchranou a jindy až skoro před 2.záchranou... nevyvážené, nezábavné 3z5 ()

Wbcko

Vzpomínám si na úvodní řadu, kdy běžel na nově Milionář 5 dní v týdnu (nebo dokonce 7??), jsem to žral hodně. Pak už to začala být nuda. ()

voleman

Díky Vladimíru Čechovi jsem se vždy jako malý kluk na Milionáře těšil. Byla to napínavá soutěž s vynikajícím moderátorem, na kterou se tehdy dívalo opravdu spoustu lidí. Bohužel co odešel hlavní tahoun pořadu pan Čech a přišli sem jiní moderátoři, kvalita Milionáře prudce klesla a moje sledovanost také. Čtyřmi hvězdami proto hodnotím pouze původní díly, ostatní stály za nic. ()

Casablanca

V jeho počátcích, s kouzlem Vladímira Čecha, mě bavil hodně. Proto čtyři hvězdičky. Postupně u mě na popularitě ztrácel, až jsem se přestala dívat úplně. ()

lskala

Rozjezd byl famózní, Vladimír Čech se tam hodil na 100%. S jeho odchodem šla kvalita i sledovanost rapidně dolů. ()

Lukoboss

Až se divím, že jsem to tady ještě nehodnotil, protože to považuju za nejspíš nejlepší vědomostní soutěž s nemalýma výhrama. Samozřejmě, že svůj podíl na tom měl i V. Čech, ty následující náhrady za něj, to už bylo jenom takový zbytečný prodloužení, ale nemůžeme zase kvůli tomu shodit celej pořad. Když to opravdu srovnám s jinýma soutěžema, tak tahle je naprosto zlatá. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů