poster

Chcete být milionářem? (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2000, 45 min

 • jakub.bystra
  ****

  Budu se opakovat, ale musím říct, že taky hodnotím pouze první díly s Vladimírem Čechem. Když tento pořad moderoval on, tak se na něj díval opravdu celý národ a Nova měla historickou sledovanost. O těch dalších nemá cenu psát, nikdo z následujících moderátorů nebyl ani ze čtvrtiny tak velká osobnost, jako právě Čech, který dokázal všechny neuvěřitelně napnout a taky rozesmát. Jaká škoda, že už mezi námi není, takových lidí je velká škoda, budiž mu země lehká..(14.2.2015)

 • wosho
  ****

  První série byla velmi dobrá (lví podíl na tom má moderátor Vladimír Čech), bohužel časem se pořad omrzel a výměny moderátorů tomu moc nezabránily. Celkově se "Chcete být milionářem?" dají označit za to neklepší co v tomto stylu zábavy ve světě vzniklo a u nás provedlo. PS: a mimochodem musím opět podotknout, tady to namá (čsfd) co dělat!!(26.2.2009)

 • Movie Gourmet
  **

  Díky vynikajícímu a neokoukanému (dnes již bohužel zesnulému) Vladimíru Čechovi si získala tato novácká adaptace celosvětově úspěšné soutěžní "show" široké spektrum svých přívrženců, hlavně mezi důchodci a ženami v domácnosti středního věku. Verdikt: než se člověk nasytí, tak 3* a 70 %, poté již ale 2* a 60 %. Bohatě stačí vidět pár dílů a už vůbec nemá smysl sledovat opakování této soutěže na stanici Telka. PS. Soutěž byla koncipována tak, aby si nikdo nemohl odnést dvě nejvyšší možné výhry: 5 000 000, natož pak 10 000 000.(17.1.2015)

 • gabin(a)
  ****

  Čtyři hvězdičky jsou za období s Vladimírem Čechem, kterého ještě více oceňuji, když občas vidím v repríze, tedy bez nervů. Teď mi to jeho natahování připadá naopak zábavné. Byl opravdu výborný. Nejvíc když začal mavat s těmi svymi čisly, jak zpívá Jarek Nohavica.....Ostatní uvaděči tragičtí. Prý bude nový Milionář, tak doufám, že se tam nenacpe nenažraný Dejdar. Nebo Kostková, Pawlowská a podobné antikoncepční pilulky televizní zábavy....(18.3.2016)

 • ABCD Marta
  ****

  Svého času oblíbená televizní soutěž, jež měla jedno velké plus - Vladimír Čech. Svým hlasem, vystupováním, vizáží a otázkami k soutěžícím dělal z této soutěže něco víc, než jen další ,,úspěšný" pořad. Bohužel jeho následovníci už tak skvělí nebyli a souhlasí se mnou drtivá většina uživatelů této databáze.(30.3.2009)

 • - V roce 2001 došlo v anglické verzi pořadu k nevídanému podvodu, který neměl v této soutěži obdoby. Soutěžící Charles Ingram podvodem zvítězil a vyhrál milion liber. Televizní štáb už v průběhu natáčení měl podezření na podvodné praktiky a uvažovalo se, že natáčení bude zastaveno. To nakonec pokračovalo až do svého konce, nicméně soutěžícímu bylo následně vzneseno obvinění z podvodu a platba výhry i odvysílání dílu pozastaveno do doby, dokud nerozhodne soud. Soud následně Charlese Ingrama na základě svědectví a dokazování odsoudil na 18 měsíců za podvod a uložil mu nahradit náklady soudního řízení. Tento díl nebyl v soutěži nikdy oficiálně odvysílán, nicméně jeho průběh byl zdokumentován i se svědectvím účastníků a byl odvysílán jako samostatný dokument mimo rámec soutěže. (FIBO)

 • - V roce 2016 se TV Nova rozhodla pro obnovení soutěže. Natáčení probíhalo v březnu v Německu. (Bernyz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace