Výměna manželek (TV pořad)

Zámena manželiek

Reality-TV

Česko, 2005, 60 min

Klasická inscenovaná reality show. 1) Pořad pěkně ukazuje, jak žijí někteří zmrdi kolem nás. 2) Jistěže ne všichni jsou takoví, někteří jsou prostě exhibicionisté. 3) Pro jiné je těch 50 000 Kč (dnes už sto), které dostanou za natáčení, dostatečná motivace. 4) Další jsou prostě debilové, kteří doufají, že si tak zachrání vztah. 5) Jiné dobrodružné povahy si chtějí něco nezvyklého vyzkoušet. 6) A divák, lačný senzací, jen zírá. 7) Výstižný koment: gudaulin**.(9.12.2017)

• Frajer42

Reality show stavějící svůj veškerý úspěch na problémech, sporech a hádkách. Někdy se podaří skloubit dvě rodiny tak, že k hádkám dochází více často, někdy se to povede hůře a někdy vůbec. Takové díly pak nikoho nebaví. Nabízím prostor k zamyšlení. Musím se ponížené přiznat, že jsem viděl mnoho dílů především v počátcích vysílání. Čas od času se však podívám i dnes. Tím čas od času myslím, že vidím přibližně každý sedmý díl, kdy nemám na páteční večer lepší plán. 2*(14.4.2012)

• Koryntos

Jó, bejvávalo, bejvávalo dobře, ale už není, pátá řada je opravdu o ničem, aneb jak se v pátek večer unudit k smrti. Trapné a ubohé. Všechny ty nány, pardon chtěla jsem říct manželky, bych poslala do cizí země jako au pair na výměnu, když se tady po 10 dnech, nedokážou s někým dohodnout a to mluví stejným jazykem, nedokážou vstát ráno k dětem a připravit snídani a nedokážou se domluvit na blbých 10 dnech česky, no vím, že snaživší se scénáristé a sadistický režisér, dokáží udělat trotly i z čupr famílie, ale tohle je na mě moc. Tímto vyhlašuji výběrové řízení, kdo v mé práci au pair vydrží 10 dní, bez fňukání, vyhraje můj ,, luxusní " měsíční plat. K manželům ve většině případů arogantním podpantofláckým nemakačenkům se raději vyjadřovat nebudu, protože je mi jasné, že ti jsou tam jako vedlejší produkt svých drahých nad poloviček, které měly tu potřebu se před národem zviditelnit a dopadly, jak selky u Chlumce, které se neumí řádně postarat ani o sebe, natož o děti.(22.11.2013)

• castor

Sociologicky bezesporu zajímavé, zbytek už je o morálních otázkách každého diváka. NOVA miluje, když se začnou hýbat emoce, když přibudou hádky a spory, specifický český divák má vystaráno. Tu a tam shlédnu, nicméně nedávno (duben 09) mě doslova šokovala panička - samozvaná pravou českou ženou - krev a mlíko z Moravy, která nejprve zasadila Franfurkt do Francie a Paraguay hledala kdesi v Africe (ok, beru, zeměpis měla naposledy na základce), ale aby Velký státní znak České republiky, který našla při úklidu v „nové“ domovině, označila jako jakousi cedulku (neuvěřitelně profláklý čtvrcený štít k reprezentaci státu - tedy i té její Moravy), tak to je VRCHOL debility!! Jinak osobně nepotřebuju kamery k tomu, abych věděl vedle koho denně usínám.. Ale pevně věřím, že určité spektrum účinkujících najde řadu otázek a poloodpovědí!!(14.4.2009)

• ABCD Marta

Není to nekoukatelné, ovšem ta vyumělkovanost a snaha o co nejstylovější pořad by měly být nahrazeny scénami a věcmi reálnějšími, tj. více ze života, takže bychom pak byli svědky manželů, jak si pohoní šaška na záchodě, že jejich drahá polovička je fuč, nebo v opačném případě, že nová spolubydlící má určitou schopnost po letech vyvolat erekci, či snaha se noc co noc dobývat do pokoje nové manželky a ta z toho má mindráky, neví, zda má či nemá podlehnout, bere prášky, chlastá a...no, radši ne, ještě by z toho volci z Novy udělali další kravinu, neboť bez korektnosti to již nejde.(28.3.2012)

• - Rodina, jež se projektu zúčastní, inkasuje 20 000 Kč. (Olík)

• - Herec Gustav Bubník, který v tomto pořadu namlouval průvodní komentáře, se společně s bývalou manželkou Soňou Bubníkovou pořadu účastnil. Konkrétně se tak stalo ve 3. epizodě, 1. série. (PanIncognito)