Reality show Výměna manželek spočívá v tom, že si mezi sebou dvě rodiny prohodí paní domácí na deset dní. Dění v domácnosti je točeno dokumentárním stylem. Po deseti prožitých dnech v jiné rodině nastává konfrontace, ve které vždy padnou názory na stav v té které domácnosti. Rodiny si za účast v pořadu odnesou padesát tisíc. (Pumiiix)

Jara.Cimrman.jr

Protiklady se přitahují a taky zvyšují sledovanost. Takže, kdybych já vyměnil manželku, tak dostanu domů cosi hnědého, kulatého, špinavého, sprostého a do dvou minut od seznámení patrně mrtvého. To je také jedním z důvodů, proč bych se do této kraviny nikdy nepřihlásil. Tím druhým je, že zatím ještě nejsem úplný debil a těch pár drobných za účast mi za tu ostudu opravdu nestojí. Nicméně několik dementních, zadlužených a zvídavých existencí se do této show přihlásilo a já jim musím gratulovat. Viděl jsem toho poměrně málo, ale takřka všichni mě pobavili a to se o to ani nijak zvlášť nesnažili. Jsem hrdý na to, že bydlím mezi tolika úžasnými osobnostmi. ()

H34D odpad!

Odporná úchylarna bez úrovně a bez známky inteligence, nebo smysluplné pointy. Není to zábavné, není to zajímavé, jedná se o trapné vyobrazení looserů, kteří si buď neváží rodiny, nebo už totálně neví, čím by si zpestřili své fádní a nenaplněné životy. Výměna manželek se mi prostě hnusí, viděl jsem jeden díl a měl jsem dost. Tenhle projekt se svezl jen na sezózní vlně popularity reality-show a doufám, že bude brzy zapomenut. 0/10 ()

Tosim odpad!

Nehodnotím to z hlediska morálky a nechci se nikoho dotknout, ale považovat tento ubohý a vyhypeovaný paskvil byť jen kousíčkem za něco sociologického může tak akorát člověk bez mozku. Jestli tohle o něčem vypovídá, můžeme s klidem říct, že Adolf Hitler byl největším dobrodincem dvacátého století. Panebože!!! :-/ ()

Isherwood

Tuhle věc evidentně většina zdejších hodnotí z čistě ‚morálního‘ hlediska, nespílám jim za to. Nejsem sice sociolog, ale vážně mě sem tam bavilo nahlédnout pod pokličku soukromí lidem, jejichž duševní a (asi taky?) finanční chudoba je dohnala k tomu, aby se přihlásili do této soutěže. Aneb, „za padesát litrů cokoliv“. Nejvíc se ve mně tlouklo to, jestli mám ty lidi litovat, nebo jimi opovrhovat. Každopádně jasné potvrzení všech oblíbených mýtů o „blbečcích Češích“ a asi nejlepší reality-show, která proletěla našimi televizemi, přesto jsem svým způsobem rád, že už skončila. ()

Karlos80 odpad!

Je odstrašující, jak se někteří lidé za pár korun propůjčí k něčemu takovému jako je výměna manželek a pod. Bohužel zasáhla nás západní kultura tou největší špínou co obnáší. Nejdřív dostat některé lidi na úplně dno a pak jim nabídnout řešení, treba právě touto formou, kdy pro různé sociálně slabé, exhibicionisty a natáhla je to vidina snadneho přilepšeni, a jediný kdo z toho všeho ma profit (i díky reklamě) a hlavně prdel je žid, ktery to zas celé vymyslel a který to to financuje, bo židovské páry tam nikdy neuvidíte. Tyhle pořady jsou určeny duševně chudším. ()

• Herec Gustav Bubník, který v tomto pořadu namlouval průvodní komentáře, se společně s bývalou manželkou Soňou Bubníkovou pořadu účastnil. Konkrétně se tak stalo ve 3. epizodě, 1. série. (PanIncognito)
  • Rodina, jež se projektu zúčastní, inkasuje 20 000 Kč. (Olík)