V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

swe odpad!

Žasnu, co všechno jsou lidi schopni udělat pro prachy. Když si někdo sype kal na hlavu sám, v pořádku, jeho věc. Když ale do toho zatahuje rodinu ještě s dětmi, tak to mi hlava nebere. ()

sskrblik odpad!

Utrpení nejenom pro páry, které se do této soutěže přihlásili, ale i pro televizní diváky - zejména muže. ()

svobik odpad!

Totální televizní teror. Něco tak odpudivého a odporného jsem snad v životě neviděl. Stačí mi, když jen projdu kolem televize, uvidím tohle a hned spěchám na záchod. Hnus, hnus a ještě jednou HNUS! Cokoliv jiného, jen ne tohle. ()

R´Hell

Přiznejte se, kdo se nikdy nepodíval někomu do domu oknem nebo otevřenými dveřmi? Kdo nepomlouvá své sousedy? Koho nikdy nezajímalo, čí je to nové auto, které teď tak často stává na ulici? Asi neznám nikoho, kdo by mi na všechny otázky odpověděl záporně. A přesně to Výměna manželek nabízí - pohled do domácností, který z vás nedělá drbnu :). Někdy více, někdy méně zajímavé díly, celkově průměr. ()

ABCD Marta

Není to nekoukatelné, ovšem ta vyumělkovanost a snaha o co nejstylovější pořad by měly být nahrazeny scénami a věcmi reálnějšími, tj. více ze života, takže bychom pak byli svědky manželů, jak si pohoní šaška na záchodě, že jejich drahá polovička je fuč, nebo v opačném případě, že nová spolubydlící má určitou schopnost po letech vyvolat erekci, či snaha se noc co noc dobývat do pokoje nové manželky a ta z toho má mindráky, neví, zda má či nemá podlehnout, bere prášky, chlastá a...no, radši ne, ještě by z toho volci z Novy udělali další kravinu, neboť bez korektnosti to již nejde. ()

Ravi

Nemyslím si, že tenhle pořad je úplně od věci. Je minimálně stejně zajímavý, jako spektrum lidí, které chodí sem na ČSFD. 60%=3/5 ()

Koryntos odpad!

Jó, bejvávalo, bejvávalo dobře, ale už není, pátá řada je opravdu o ničem, aneb jak se v pátek večer unudit k smrti. Trapné a ubohé. Všechny ty nány, pardon chtěla jsem říct manželky, bych poslala do cizí země jako au pair na výměnu, když se tady po 10 dnech, nedokážou s někým dohodnout a to mluví stejným jazykem, nedokážou vstát ráno k dětem a připravit snídani a nedokážou se domluvit na blbých 10 dnech česky, no vím, že snaživší se scénáristé a sadistický režisér, dokáží udělat trotly i z čupr famílie, ale tohle je na mě moc. Tímto vyhlašuji výběrové řízení, kdo v mé práci au pair vydrží 10 dní, bez fňukání, vyhraje můj ,, luxusní " měsíční plat. K manželům ve většině případů arogantním podpantofláckým nemakačenkům se raději vyjadřovat nebudu, protože je mi jasné, že ti jsou tam jako vedlejší produkt svých drahých nad poloviček, které měly tu potřebu se před národem zviditelnit a dopadly, jak selky u Chlumce, které se neumí řádně postarat ani o sebe, natož o děti. ()

Dagoussek odpad!

Pár dílů jsem viděla a pokaždé jsem si říkala. "Kdo normální se tam přihlásí?" a " Je to skutečné nebo mají nějaké instrukce, aby to mělo nějakou sledovanost?" Je normální, aby si lidi pozvali k sobě kameru a měli takový bordel????To byl kolikrát hnus, ostuda národa. ()

giovanni3 odpad!

No jo.. to zas rodiny chtěli vidělat peníze tak hrr do televize ať se národ pokochá jaké to doma máme... jenže ouha pošleme Vás z super domku do špinavé díry a tu humusačku z ní k Vám domů ať má Vaše rodina radost a za ty peníze to přece stojí... stupidita.. ODPAD! ()

tommy187

Fakt o dosť lepšie ako slovenská verzia, ale stále mi to nevyhovelo. Nič výnimočné, hoci formát a námet sú originálne. Tie staré časti z roku 2005 ešte ako-tak, ale tie nové ... Komerčné hlúposti. Ako fakt asi iba kvôli originálnemu nápadu **. Jedna z lepších reality show (teda mať 33% sa nepodarí hocijakej). ()

Trapper33

Něco je zajímavé, něco už ne tolik, ale vždycky jde stejně o to, aby byla co největší show. Pro mě je to jeden z těch lepších pořadů TV Nova, leč občas je opravdu bizarní a často vlastně nechápu jak se tam někteří jedinci můžou přihlašovat. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů