Príbehy neobyčajne obyčajných ľudí a ich túžby, ktoré sa naplnili. Show, v ktorej plníme sny divákov vo forme prekvapenia. Vo väčšine prípadov tieto sny budú nemateriálne. Dôležitý je životný príbeh, ktorý sa za snom skrýva. Show má široký dosah – ponúka divákom pozitívne emócie, rozprávku v živote, naplnenie snov a rovnako aj známe osobnosti (speváci, tanečníci, herci ako hostia programu). (TV Markíza)

Insspektor

Je úchylné ak niekto tvrdí že tým TV a teda aj Rozboril nezarába... ale oveľa silnejší argument ako to že je slizký, umelý atd., je že ľudia ktorí to potrebujú dostanú pomoc...byť na ich mieste určite by som si to vážil bez ohľadu na to že sa na to díva celé SVK ()

Snowball odpad!

Nemusím ani moc komentovať...ľudia čo hodnotili ako "odpad" a napísali komentár tak to každý z nich plne vystihol. Grcanina prvého stupňa! Rozboril je stelestnenie zla. ()

brasek

Nesledujem pravidelne túto reláciu, videl som možno dve, tri časti... relácia určite nie je zlá. Najviac ma však zaujal fakt, že pôvodný autor tejto relácie ostal bez práce a "one man show Rozboril" už nie je len moderátor, ale nasáčkoval sa všade, kde sa len dalo... ale je to jeho vec. ()

popo666 odpad!

Uzivatel anderson to zhodnotil za mna, neidem davat duplicitne to iste. Kvitoval by som zamer tejto relacie, keby to nebolo prezentovane v TV (a teda zostalo to NEZISKOVE). ()

dzejnyka

Ťažké životné osudy ako rukojemníci bezohľadného marketingu televízie, ktorá onanuje nad peoplemetrami a počtom sĺz, ktoré citovým vydieraním vymámila z divákov. Jedna hviezdička za to, že snáď niekomu z tých účinkujúcich naozaj urobili radosť ... hoci osobne sú mi milšie úplne iné formy dobročinnosti. Tie nezištné. ()

MFJD odpad!

Moc osobné, vyťahovanie súkromia, sebecké, marketingový hyenizmus a výsledný poškvnení kapitalizmus pod zásterkou dobrosrdečnosti. ()

Standey

Docela schopný pokus o vytvoření několika hezkých chvil lidem, kteří to zrovna nejvíc potřebují. Vilo jako vždy skvělý a na rozdíl od ubohého českého protějšku nepředstírá emoce. ()

Steeler91

Absolútny brak a svinstvo, ktorý robí z postihnutých ľudí cvičené opice, ktoré dostanú za obrovskú sledovanosť a tučné reklamy troška nažrať na špinavú zem. Citové vydieranie všetkých naokolo. Ľutujem hlupákov ktorí sú schopní to pozerať...Absolútny odpad. Jednu hviezdu dávam len za to, že im dajú aspoň tú almužnu do deravého klobúka za vystúpenie v cirkuse zvanom Markíza.... ()

milhouse86

Celé modré z neba trefne vystihli v Lokal TV. Aký ma handicap? Žiaden? Tak potom nič. Áno, modré z neba pomáha ľudom, ktorý to potrebujú. Ale markíza je komerčná televízia a preto to musí robiť tak, aby dosiahla čo najvyššiu sledovanosť. A nato najviac slúži nechutné citové vydieranie a falošný slizký Vilo. A v každom diely nejaký ten sociálny prípad, nejaké postihnutie - najlepšie dieťa a nejaká ta celevriťa, akože má strašné dobré srdiečko. zaujímavý koment: MM_Ramone, Smok, anderson zaujímavý blog: http://samuelmarec.blog.sme.sk/c/293893/Pat-uzitocnych-otazok-o-Modrom-z-neba.html ()

belinko odpad!

Čudujem sa Vilovi a markíze, že dokážu s čistým svedomím spávať po tom, čo zarábajú na nešťastí a utrpení druhých. Ukážu niekoho postihnutého, donútia ich tam všetkých plakať, dajú smutnú hudbu, trochu strihu - ktorý spraví dosť - a volalá - "Hnedé z teba" je na svete...odpad ()

marrrrian odpad!

Je známe, že peniaze robia z ľudí zvieratá. No a tento program, neúprimne emotívny a hlavne pažravý po nešťastí druhých je zverstvo a Rozboril je tá najväčšia hyena. Asi taký je môj pohľad na túto formu pomoci ľuďom. Dobré srdce je tu len prázdna fráza a diváci sú radi, že vidia niekoho, kto má väčšie problémy od nich. Je mi z toho zle. Formou i obsahom to patrí pod čiernu zem. ()

Staramater

trochu mi vadí že sny sa plnia len postihnutím a chudobným, ale odhliadnuc od toho je to fakt dobrý projekt s peknou myšlienkou a dobrým moderátorom :) ()

LadyAjva

Možná je to přehnané, tlačí se na city a je to vyumělkované, ale když se díváte na ty osudy lidí, děkujete Bohu, že žijete, tak jak žijete... ()

dejwo_tt

Hra na city divákov. Do toho komercia a reklamy. Tým, že si pozriem v televízii utrpenie a biedu iných im nepomôžem. Ani tým, že za nich vyroním pár sĺz. ()

migl odpad!

Je mi zle s toho ako sa úlisný a arogantný Rozboril hrá na chápavého a citlivého človeka. Hlavne nech to má sledovanosť a následne kvalitný honorár.Takto okato tlačiť na city ľudí a zneužívať neľahké životné osudy chudákov hlavne v prospech seba a svojho chlebodárcu TV Markíza,je mi s toho fakt ťažko ()

ELDoctorow

Vilo Rozjebal a jeho srdcervúce ľudské príbehy, ktoré vás zahrejú priamo u srdiečka, prípadne podobne ako mňa aj v oblasti rozkroku. Videl som dokopy asi dve a pol časti, aj to len keď som bol na návšteve, pretože dobrovoľne by som to nepozeral, ani ak by sa mi Rozdrbal vyhrážal, že na mňa poštve svoju armádu obhorených, rakovinovými nádormi obrastených jednorukých kripľov na vozíčkoch. Napriek tomu však reláciu neodsudzujem. Iste, priživuje sa na ľudskom nešťastí, ale aspoň tým ľuďom aj naozaj pomôže. Bolo by lepšie keby sa nik nepriživoval, ale ani im nik nepomáhal? Asi nie. Okrem toho účinkujúci vedia do čoho idú a robia to dobrovoľne, takže je to ich vec. To, že ja by som radšej zdochol, ako si nechať v telke pomôcť Rozmrdalom je už iná vec. A pridám aj zopár mojich stripov z Rozšukalom: Vilova modlitba, Modré z neba - Vatican Approved, MZN Špeciál, MZN directed by David Fincher ()

Mr.Sock odpad!

Televízny program lákajúci ľudí na nešťastie iných a postavený na vyslovene citovej hre s divákmi i účinkujúcimi, asi som nikdy nevidel v TV nič morbídnejšie ... ()