Maxovi se do rukou dostane prototyp mobilního telefonu, na který mu chodí podivné SMS předpovídající budoucnost. Dokonce mu přikazují, co má dělat. Další zpráva ho směruje do pražského kasina, kde vyhrává velké sumy. Tam si ho všimne šéf ochranky, který chce přijít na to, kdo jeho šéfovi krade peníze. Případ je ale složitější, než se zpočátku zdá, a všichni chtějí najít autora záhadných zpráv. (oficiální text distributora)

kapko

Film ktorý je aspoň trošku lepší ako ostatné filmy tejto doby. Chýba tu trochu už len dotiahnuť koniec a dá sa hovoriť o zaujímavom filme. Porovnať ho s inými filmami (napr. Oko dravca, Bourneovo ultimátum ) je ľachké. Ostatné filmi sú ovela lepšie. Ale to mu neuberá na kráse. Bere si s každého niečo. Je tu aj pekná výprava. Film sa odohráva v troch krajinách: Rusko, Thaisko, Česko. Herci pekne zvládli úlohy a nič film nekazí. Teraz ale poďme ku kritike. Chýba ako som už písal dotiahnuť koniec, lebo je dosť nejasný. Tak isto niektoré myšlienky vo filme nedávajú zmysel alebo sú nápadne nezmyselné. Ale odporúčam si ho pozrieť. ()

Marčus

Tenhle film je děravý jako řešeto. Ochablé nejsou jen akce, ale především logika a nevěřil jsem ani hlavnímu hrdinovi. Absolutní ztráta času. 35 % ()

Nogard

Slušně řemeslně udělaný sci-fi špionsko konspirační thriller, který se hodí na domácí shlédnutí, do kina na něco takového chodit osobně považuji za zbytečnost. Je škoda, že ten konec je tak pitomě přehnaný a nelogický. Každopádně je to příjemná nenáročná zábava pro ty, kteří mají tento typ filmů rádi. U mne je tam jedna hvězdička navíc za Prahu, nemůžu si pomoct :-) ()

wairau

I kdybych tenhle film viděl dřív než Eagle Eye, stejně bych se na jeho stranu nepřiklonil. Je to po všech stránkách velice průměrná záležitost. Tak moc průměrná, že i když to pěkně běží od začátku až do konce, nemůžu se zbavit dojmu, že tohle prostě byl úplně zbytečný film. A nezachrání to ani Praha, ani super mobil, ani cool rusák, ani kočka Tamara, ba dokonce ani drsoň Ving. ()

Simaaja66

Slušné béčko, sice se to občas zadrhlo a agenti kteří měli jednoznačně konat, začli řešit moralku, ale to se stává..:-D. Slušné tempo je předností. Na rozdíl od jiných, si nemyslím, že by to bylo o moc horší, než Oko dravce, kde se vyskytuje na rozdíl od Echelonu více nevysvětlitelných nesmyslů...:-). Echelon ano..65% ()

larsvontrier

4 hvězdy za vklad do mez. boje proti globalizaci ...a velkýmu bratrovi ..divím se že to v americe prošlo ..i když Sheen tam už je provařenej .. ()

PORTER44

Nic jiného než nuda.Akční scény i když je jich málo tak nestály za nic,vizuálně taky nic moc,režie špatná a herecky taky špatný. ()

mufy001

No jo Oko dravce... Ale mě se oba filmy líbily, fascinuje mě představa takového inteligentního pogramu co dokáže ovládnout člověka prostřednictvím mobilu. 6/10 ()

macherano

Napinavy film neviete kto vas sleduje co sa deje preco sa to deje ale ubiehanim filmu sa dozviete vsetko co treba fakt klobuk dolu a nadherna zenska vo filme ako ceresnicka ()