Maxovi se do rukou dostane prototyp mobilního telefonu, na který mu chodí podivné SMS předpovídající budoucnost. Dokonce mu přikazují, co má dělat. Další zpráva ho směruje do pražského kasina, kde vyhrává velké sumy. Tam si ho všimne šéf ochranky, který chce přijít na to, kdo jeho šéfovi krade peníze. Případ je ale složitější, než se zpočátku zdá, a všichni chtějí najít autora záhadných zpráv. (oficiální text distributora)

neo93

Celkem slušný akční film. Myslel jsem, že z toho vyjde něco jiného než slabší napodobenina Oka dravce. Ve výsledku to ale nebylo zas tak špatné, sice průměrné i s hlavním hrdinou, přesto dobré. Potěšila mě přítomnost Prahy a solidní tempo, především v první polovině tohoto snímku. ()

Nix

Ne, že by to byl takový průser, ale na můj vkus to bylo hodně bez akce. Přes 50 minut odehrávající se film v kasinu by mi nevadil, ale moc se tam toho nedělo. Jako ta myšlenka není fakt špatná a proto jsem si ten film pustil protože jsem očekával zase nějaký AI útoky, konspirace atd a jako po těch 50ti minutách se to celkem rozjelo. Ale jen ty smsky a do toho nic moc atmosféra, já nevím chtělo to víc přidat aspoň udělat větší napětí, takhle mi to bylo celkem jedno co se stane dál. Ale bitka v kuchyni se mi teda líbila, ta ženská se nezdála, že to ustojí a dobrý, dobře natočený i atmosféra zhoustla. Akorát prostě pak to trochu zase upustilo páru, já bych si v takovém filmu představoval opravdu víc toho, možná jsem jen rozmlsanej, ale bohužel mne to nepřesvědčilo. A hlavní hrdina mi taky úplně neštimoval, herce neznám, ale sympaticky na mne nepůsobil.  Ale i tak jsem byl rád, že jsem skoukl takový tip filmu kor když se točil v Praze. Nevadí, jdeme na další. ()

playboy_05

film jako by z oka vypadl slavnějšímu Oku dravce...ale postrádalo to ten šmrnc a nebylo to tak našlapané, něco tomu prostě chybělo...ale i tak jsem se celkem bavil ()

stephano

no tak tohle byla kravina. Zhruba od pulky filmu uplně otočení co se týče jakýkoliv logiky. Navíc je to levný a je to vidět skoro na každym záběru. A tolik nesmslnych scén se taky jen tak nevidí. ()

zly.dvojce

Film, který je naprosto důstojným představitelem svého žánru. Paradoxně bych filmu vyčítal něco úplně jiného, než většina kolegů zde a tou je samotná zápletka týkající se toho "Kdo/Co" a takovou tu old school naivitu, ale zdaleka mu to vytýkat nehodlám, neboť film netrpí samoúčelnou překombinovaností, jednotlivé části do sebe zapadají, akce je slušná a film má celkově dobrou atmosféru starších podobných konspiračních akčáren typu Enemy of State. Byl jsem velice spokojen a normálně bych za to dal slušné a velmi silné tři hvězdičky, ale vzhledem k tomu, že je tu film silně podhodnocen (minimálně 60% si zasluhuje) dávám čtyři, s tím že na kokoty typu Livingdead začínám být už poněkud alergický. Ještě jednou zdůrazním, že mě film opravdu potěšil a znovu ukázal, že hodnocení na ČSFD se spolu s rostoucí základnou rádobyznalců filmu, tj. fakanů, kteří mají nakoukáno tak padesát filmů, dostává do křížku s realitou, protože díky tomu hodnocení jsem zhlédnutí filmu několik měsíců zbytečně odkládal a býval bych se možná natrvalo ochudil a velmi dobrý zážitek ze svižného filmu. ()

jafuska

dobrý akční film, když má člověk nový mobilní telefon a navíc ho dostane jako dárek, měl by si dávat bacha, co z toho nakonec může vzejít, hlavní hrdina se mi líbil, zahrál roli fajn, jsem tímto filmem určitě spokojená. ()

Renie42

Ten začátek byl dobrej, ale hlavní postava Max tak trochu magor. Myslím, že ta myšlenka nemá chybu, jen to měl asi natočit jiný tvůrce a hlavně s jiným hlavním hrdinou. Film jsem dokoukala do konce, ale řadí se mezi ty, co jednou a nikdy více. ()

TomasB

Dobry filmik do vlaku, pri kterem clovek alespon castecne zapomene na neprijemnosti spojene s cetovanim s Ceskymi Drahami. Vyssi ambice film bohuzel miti nemuze:((( ()

a0001

Tento film je pre mňa úplná strata času. Tak veľmi sa myšlienkou chce podobať na oko dravca, ale spracovaním na to vôbec nemá. Herecké výkony úbohé, nezaujímavý dej, smiešne a naivné "akcie". Nechápem ako tomuto môže niekto dať 4 či dokonca 5 hviezd. To skutočne lepší film ešte nevidel? Film nie je iba lacnou kópiou, ale ešte aj zle vyzerá. ()

Crybaby

V Amerike v ktorej hovno ktoré vyseriete majú už pred dopadom do záchodovej misy nasnímané zo všetkých strán sa môže stať ozaj všeličo. No povedzme si na rovinu, nechali by ste si riadiť život smskami? Béčkové prevedenie vcelku dobrého príbehu. Priemerný televízny film. 5/10 ()

erpe

Ano...jasná průměrka ;-) Všechno to tu už bylo a je to natočeno s levnějšími herci, režisérem i scénáristou... Ale prostě si nemůžu pomoct...mě to sakra bavilo! :-) Naprosto se přikláním k přirovnání uživatele Isherwooda... :-) ()

brasek

Dobrý námet (možno z časti okopírovaný zo snímku Oko dravca), ale nie príliš zaujímavá realizácia... žiaľ miestami celkom nelogické a určite len priemerne akčné. ()

milano7x

Béčková kopie filmu Oko Dravce (Eagle Eye), chybí napětí, bohužel ho nezachrání ani část děje z Prahy. Pracovní název The Gift. ()

cobraSK

Keby to bol televízny thriller, dal by som tomu aj 4*. Do kín sa, ale tento film nemal dostať, je to predsa len vykrádačka Oka dravca. Napriek tomu som sa celkom príjemne bavil. Neohúri ani neurazí, ideálny film pre upršané popoludnie. ()

roboroz

Rozzúrený a urazený software sa rozhodol, že nakope všetkým riť! Takúto somarinu len tak ľahko niekto nevymyslí! Hlavný hrdina sa správa a vyzerá ako dement zo súčasných "Fariem či Paradisov." Dalo fakt dosť námahy dopozerať to do konca. Začiatok sa ešte ako tak dal vydržať, no druhá polovica bola "zdrvujúca." ()

Shaman1135

Tak na to pozerám, lebo bedňa proste nič iné neponúka a hovorím si: ten nápad som už videl a nebolo to tak dávno. A ten herec sa len podobal na Olyphanta. A ten film zdravil logiku len z rýchliku. A Ving Rhames to nemohol zachrániť. A hlavný hrdina je debil. A záver bol mimo. A moje hodnotenie je ešte mierne, ale tak mal som dobrú náladu. A na buduci týždeň bedňu nezapínam. ()

nudlis odpad!

Příšerná debilita. Nejvíc mně drtil Shane West, kterej se neustále snažil vypadat jako Matthew Perry. Grimasy, pohyby tělem, ... Strašný. Celkově fakt hrůza! ()