Maxovi se do rukou dostane prototyp mobilního telefonu, na který mu chodí podivné SMS předpovídající budoucnost. Dokonce mu přikazují, co má dělat. Další zpráva ho směruje do pražského kasina, kde vyhrává velké sumy. Tam si ho všimne šéf ochranky, který chce přijít na to, kdo jeho šéfovi krade peníze. Případ je ale složitější, než se zpočátku zdá, a všichni chtějí najít autora záhadných zpráv. (oficiální text distributora)

Tommassi3

"A k čemu potřebujete pás ??" - "Je to v předpisech !!" - "Když se připoutáte, budou nás z něčeho podezřívat a zastaví nás !!" - "Vítejte v Moskvě !!" ;) Poměrně dost výživné i překvapivě vtipné scifi (bl)béčko šikovného Grega Marckse, který se s tím řádně nablblým Eldersovým scénářem serval se ctí, byť bych třeba rozhodně většinu těch kameramanských a střihačských nefunkčních kejklí oželel.. ()

Terva

CITÁT - Východní křídlo. Hlavní automat......... Dostávat sms a podle nich vydělávat prachy je prostě pohoda. Druhá stránka věci je pak ten, kdo o prachy přichází. Bude prostě naštvanej. A další věc, kdo to vůbec posílá a bude za to něco chtít ? Děj se záhy zdramatizuje a toto napětí zůstává skoro po celou dobu snímku. CITÁT - To je ale šašek......... Přeskakování ze státu do státu má za následek i velkou část děje odehrávajícího se v Praze. Akčnější část se pak odehrává v Rusku. DIALOG - MAX PETERSON ( Shane West ) : Autoškola v FBI ? JOHN REED ( Ed Burns ) : Dětství v Brooklynu........... A finále se odehrává v USA. CITÁT - ......ti, co dají do počítače všechno a pak nad ním ztratí kontrolu ?......... Pohodový snímek s námětem, co by se mohlo stát, kdyby se vám zbláznil počítač a chtěl si žít svým vlastním myšlením. Ve filmu si zahrál i Ving Rhames jako Dave Grant. CITÁT - Nenechte se chytit........... ()

moviesfan

Asi jsem očekával něco jiného, ale to co jsem viděl mě šíleně nudilo. Nelíbil se mi děj, laciné výkony herců a dialogy. Díky alespoň za Prahu, ale jinak není za co děkovat. ()

JohnCZ

Obstojný akčňák na jedno zkouknutí. Nic převratného, ale zručně natočený a solidně zahraný špionážní thriller s lehce mystery námětem, ale tak trochu tuctovým vyústěním. Příběh filmu mi tak trochu připomněl parádní adventuru The Moment of Silence, která se rovněž motá okolo projektu Echelon. ()

cielnyl

Dost dobrá odreagovačka, ze začátku super, ke konci se to ale zbytečně zamotává a něco by asi chtělo ještě více doladit. Přesto takových 70% bych dal ()

GodComplex

Takhle by vypadalo "Oko Dravce" kdyby se povedlo. Neni to sice dokonale, ale minimalne o tridu lepsi, nez prave bezmocne Eagle Eye. Ano, Shane West je v hlavni roli ponekud trapny, ale jeho zoufalost ani zdaleka nedosahuje na tragickeho Shiu. Stejne tak koncept, drive, zabavnost, vsechno o level vys nez v EE. Zdejsi girl byla navic znacne atraktivni a prestoze me v drtive vetsine filmu sex sceny neskutecne otravuji, tak tady byla hodne good. Echelon mel ke vsemu sve nezamenitelne charisma a byl mnohem sympatictejsi nez AI v Eagle Eye. Co me ale dostalo zdaleka nejvic byl uplny zacatek, typicky hi-tech popisek "Washington, D.C." a nasledne zabery - metro Namesti Miru. Nj, nizsi rozpocet se muze projevit i tak, ze sceny z Washingtonu si zajedou natocit do Prazskeho podzemi. 6/10 ()

Kreeki

Prototyp filmu, u kterého platí, čím více vidíte, tím více vám jde proti srsti. Vynikající trailer, velmi slibný začátek a obrovské zklamání v druhé polovině, přitom potenciál tam byl. Bohužel, Praha je hezká, ale sama to neutáhne. Už dlouho se mi nestalo, že bych odhalil pointu tak brzy. Pomalu se mi zdá, že scénáristi pořád stávkují.. ()

IllIlIlIIl

Film a lá Oko dravce. I zde nechybí akce, napětí, filmová atraktivnost a atmosféra. Nižší rozpočet oproti Oku dravce je vidět jak v obsazení, tak i v samotných efektech. Celkově si ale stojí více než obstojně a je velmi příjemným překvapením. ()

Easykk

Počáteční zábava a nápady se postupem času zvrhnou ve fatální imbecilitu, kdy už jen nevěřícně kroutíte hlavou nad tím co všechno tam ještě chtěli narvat a opět se to nepovedlo. To si vážně mysleli, že jsme tak hloupí, tak moc nacucaní všemi těmi amícskými výplachy, že u filmu povolíme vše bez zapřemýšlení...TAK TO NE!!! Chování postav v klíčových situacích, je naprosto a ultimátně labilní a ty pokusy o hlášky byly jak trhání chlupů ze zadku...prostě efekt k posrání. Už to nechci nikdy vidět!!! ()

m@rz

Těžká parodie na Oko dravce. Příběh vcelku ujde, až na tu béčkovost a občas až trapné scény. ()

vegetol.mp

Hlavní věc, která se tomuhle filmu povedla je, že upozornil na to, že mraky lidí píšících komentáře, jsou omezení debílci, kteří si ani nejsou schopni ověřit fakta. Tenhle film byl natočen dřív, než Oko dravce, takže kecy o tom, kdo koho kopíruje, jsou trochu mimo. Ze vzdoru k debilům, co nic neznají, dávám 4 hvězdičky. ()

Dubro

Takáto znôška nezmyslov a imbecilných jednaní hrdinov sa len tak ľahko nevidí. Ako divák som tu bol za debila s inteligenciou lamy, ktorá je schopná zožrať všetko, čo scenáristov Eldersa a Nitsberga (aka skupinka Dementijev) napadlo počas užívania nejakého fetu pochybnej kvality. Gašparko Martin Sheen, večný cirkusant, ktorého účinkovanie dnes vopred určí kvalitu diela (od nuly po hnoj) a Shane West (hrať zle s výrazom retarda mu určite problémy nerobilo) poslali film ešte hlbšie ako hlboko. Keď posledne menovaný bol dva a pol metrovým Kingkongom v kasíne upozornený, že mobil v herni je zakázaný a on si aj tak vtrepe do ucha bluetooth headset veľkosti lopúchového listu so svetlom o čosi menším od policajného majáku, som začal tušiť, že toto na tri nemá a urazil som sa. ()

tufr

slátanina...chvilku dobrý na tři,chvilku na odpad... pár scén dobrejch... např na rohu kaprovy ulice :-) . West je docela zajímavej, horší je to s mym oblíbencem Martinem Shenem, kterej tenhle film nudně prožvaní. Hlavně velmi, nebo skoro vlastně celý podobný oku dravce se Shiou LaBeoufem. ()

maverick10

Slaboduché, scénáristicky velmi laxní a castingově nudné, tedy až na krásnou ozdobu Tamaru Feldman. Budiž tvůrcům k dobru rytmus a díky tomu to až tak nenudí. ()

bourec

Tak jenom průměrná povídačka s dobrym hereckým obsazením a dost trapnym koncem.Čekal sem o něco výbušnější záležitost.60%. ()