Hrají
Soon-jae Lee
Severní Korea
Nejlepší filmy:
Keudaereul saranghamnida (2010)
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Dong-gun Jang
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Pouta války (2004)
Chingoo (2001)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Doo-shim Ko
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Neobvyklá rodina (2024) (seriál)
Nástrahy života (2018) (seriál)
Ha-ryong Im
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Welkeom tu Dongmakgol (2005)
Geunyeoreul midji maseyo (2004)
Jangsoosanghwe (2014)
Chae-yeong Han
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Mai geol (2005) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Kwaegeolchoonhyang (2005) (seriál)
Moon-soo Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Adeul (2007)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Jin-mo Joo
Jižní Korea
Gook-hwan Jeon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Dogani (2011)
Gajok (2004)
Ji-na Choi
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Hyeolui nu (2005)
Hwang Jin-Yi (2007)
Deok-hyeon Jo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Welkeom tu Dongmakgol (2005)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Bareuge salja (2007)
Gyoo-soo Jeong
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Hojič (2014) (seriál)
Má je pomsta (2002)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Cheol-min Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Adeul (2007)
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Won-hae Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Signál (2016) (seriál)
Sunny (2011)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Ji-hwan Min
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Bareuge salja (2007)
Georughan gyebo (2006)
Dračí války (2007)
Hae-yeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Bimileui seob (2017) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Bareuge salja (2007)
Sang-hoon Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Kimssi pyoryugi (2009)
Adeul (2007)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Young-nam Jang
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Adeul (2007)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Hae-il Pak
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Pečeť vraha (2003)
Deokhyeongjoo (2016)
Huayu (2002)
Seung-ryong Ryoo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Králův dvojník (2012)
Nae sarang (2007)
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Han-wi Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Pohraniční pásmo (2000)
Adeul (2007)