Prvý slovenský seriál z mediálneho prostredia Rádio odhalí, čo prináša život v mediálnom prostredí. Nebudú v ňom chýbať zaujímavé príbehy, škandály, klebety, závisť, verejné aj tajné lásky, vzťahy medzi nadriadenými a podriadenými, priateľstvá i osobná nevraživosť... (oficiální text distributora)

charmin

N tak rozhodne jedno z tych lepsich..neobycajna tema, fajn herci a nie ti, kt poznam uz hadam kazde tricko,a urcite aj prijemna hudba. Samozrejme, nie kazdy deil vyjde, ale porovnavat to s Ordinaciou??prosim vas.. ()

R4D0 odpad!

Strašne ale strašne nerád dávam zvlášť podivné hodnotenie odpad ale na takýto "výtvor" by som mal dať radioaktívný odpad. ()

majesty odpad!

umela hmota. neznasam teatralne divadelne preafektovane herectvo v kvazi realnom filme. este aj potiahnutie z cigarety sa zahraje preafektovane.. neda sa to. proste sa neda.. nemozem.. :) vadi mi ten serial. ano nepozeram to uz... ()

breeder odpad!

No neviem dokedy sa u nás budú točiť takéto "generické" seriály. Jediné čo sa totiž mení su prostredia a / alebo herci. Nenapadlo nikoho točiť aj exteriéry? Veď susedia, panelák, rádio a ešte aj ordinácia, všetko interiéry (pár výnimočných scén sa nepočíta). Veď aj susedia sa odohrávajú nie len v byte. Čo takto zaujímavé prostredia, keď už nie exteriéry? Zaujímavé, originálne alebo aspoň nevídané. To mi chýba na týchto seriáloch. Snáď ešte mesto tieňov sa dalo, kedže to bol úplne odlišný seriál. ()

Tuniak DF odpad!

Keď som myslel, že slovenské herecké výkony v slovenskej tvorbe (spravme-to-ako-američania-len-po-slovensky) nemôžu hlbšie klesnúť, prišlo... ()

kacir odpad!

Herci dokonale predvadzaju ako nieco vyzera ked je to silene. A o scenari pomlcim...na invektiva nemam naladu. ()

Tartaros odpad!

heh ten scenar... v jednej casti do nepocuvaneho radia vbehol blazon s vybusninou v ruke a ziadal aby ho pustili do vysielania, tak od veci az som sa bavil :D ()

Brunsvik

Asi jeden z najlepších slovenských seriálov, ktorý v súčasnosti beží v TV, prvá séria bola taká sitcomovská, príjemné pozeranie, zohratá partia, dobré prostredie, fóriky, žiadna veľká dráma, no ale nová séria s novým tímom (skořepová, šveda . . .) frčí jedna radosť, herci sú super (všetci), má to grády, super! ()

sanjozko odpad!

tento serial sa da charakterizovat dvomi slovami: Totalna sracka! Serial o absolutne nicom! Markiza sa preteka sama zo sebou, asi chceli vediet ci sa im podari natocit este vacsia sracka ako Ordinacia v ruzovej zahrade! ()