• breeder

No neviem dokedy sa u nás budú točiť takéto "generické" seriály. Jediné čo sa totiž mení su prostredia a / alebo herci. Nenapadlo nikoho točiť aj exteriéry? Veď susedia, panelák, rádio a ešte aj ordinácia, všetko interiéry (pár výnimočných scén sa nepočíta). Veď aj susedia sa odohrávajú nie len v byte. Čo takto zaujímavé prostredia, keď už nie exteriéry? Zaujímavé, originálne alebo aspoň nevídané. To mi chýba na týchto seriáloch. Snáď ešte mesto tieňov sa dalo, kedže to bol úplne odlišný seriál.(22.4.2009)

Asi jeden z najlepších slovenských seriálov, ktorý v súčasnosti beží v TV, prvá séria bola taká sitcomovská, príjemné pozeranie, zohratá partia, dobré prostredie, fóriky, žiadna veľká dráma, no ale nová séria s novým tímom (skořepová, šveda . . .) frčí jedna radosť, herci sú super (všetci), má to grády, super!(12.10.2009)

• SeanLSD

Ono to vlastne s tým rádiom v telke nebol až taký hrozný nápad. V porovnaní s ostatnými pôvodnými slovenskými seriálmi ho to totiž vôbec nediskvalifikovalo. Všetky totiž so svojou tuctovou a vlastne dokonale „nijakou“ formou, ktorú vizuálne prekonali už niekedy okolo roku 1900, pôsobia ako rozhlasové hry. Také, čo idú babkám 1 uchom dnu a 2 von pri varení, žehlení a upratovaní, a vlastne ich ani veľmi nepočúvajú, dôležité je len to, nech tam niečo ide, taký ten šum v pozadí. Možno práve na toto chcel niekto/autor sofistikovane poukázať…(4.3.2013)

• chalp

Ordinácia si je aspoň istá čím chce byť, nudnou píčovinou pre stv stádo, lenže rádio chce byť sticomom, chce byť drámou a chce býť ironickou sondou ala Californiacation a pri tom je len nudnou píčovinou bez jediného vtipného/dramatického/úsmevného momentu.Z markízy mi je fakt zle.Jo a rocker Marián “wtf“ Geišberg rulez.(28.3.2009)

• Dale

Súťaženia medzi televíziami Markíza a Joj o to, kto bude mať vo vysielaní viac slovenských seriálov mám už plné zuby, pretože obom televíziam nejde o kvalitu, ale o kvantitu. Takmer každý večer nejaký slovenský seriál a jeden horší ako druhý. Aj keď slovenskí herci musia byť nadšení, že po rokoch, kedy sa absolútne nič netočilo, majú zrazu plno práce, no som zvedavý dokedy im vydrží to nadšenie a kedy si uvedomia v čom to vlastne hrajú. Čo sa týka tohto nového počinu, tak scenár opäť nulový, herci pôsobia hrozne umelo (snaď s výnimkou Geišberga), ešteže v pozadí hrajú súčasné hudobné hity, inak by to nestalo za nič.(25.3.2009)