• breeder

No neviem dokedy sa u nás budú točiť takéto "generické" seriály. Jediné čo sa totiž mení su prostredia a / alebo herci. Nenapadlo nikoho točiť aj exteriéry? Veď susedia, panelák, rádio a ešte aj ordinácia, všetko interiéry (pár výnimočných scén sa nepočíta). Veď aj susedia sa odohrávajú nie len v byte. Čo takto zaujímavé prostredia, keď už nie exteriéry? Zaujímavé, originálne alebo aspoň nevídané. To mi chýba na týchto seriáloch. Snáď ešte mesto tieňov sa dalo, kedže to bol úplne odlišný seriál.(22.4.2009)

• tron

„Rádio v televízii? To čo je za blbosť? – „No to bola.“ Tak tento pre mňa relatívne pamätný dialóg odznel medzi Michalom Hudákom a Štefanom Skrúcaným na odovzdávaní OTA za rok 2009. Generálny riaditeľ TV Markízy, Václav Mika, v publiku sklopil zrak a ROZHODNE SA NESMIAL. Ja áno. Markizácky ukážkový seriálový PREPADÁK sa bil o svoje miesto pod Slnkom, to sa musí nechať. Menil herecké obsadenie, čas vysielania, žáner, raz dokonca názov, chvíľku dočasne skrachoval, aby to s ním Markíza NAPRIEK TOMU ešte raz skúsila... potom skrachoval „naozaj“ a dúfajme, že nevznikne remake. Dnes na „Rádio“ alias „Rádio Fresh“ (v prvej časti sa v cameo mihol Ivan Tásler, tvorcovia od tejto nešťastnej cameo tradície následne našťastie radšej odstúpili) nikto nespomína. Dokonale zapadlo prachom. Odporne afektované (Tůma, Siposová) herecké výkony, hnusné dialógy, otrasné postavy. P.S. V jednom mal ale tento nešťastný seriál pravdu. Niekto v ňom povedal niečo v tomto zmysle: „Všetky rádiá na Slovensku sú rovnaké. Podobajú sa jedno na druhé. Rovnaké žvásty, rovnaká hudba, rovnako nezaujímaví moderátori.“ Svätá pravda (mimo Slovenského rozhlasu).(3.6.2010)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 24.3.2009 + SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA (reštart pod názvom RÁDIO FRESH): MARKÍZA = 2.9.2009 - ďalšia narýchlo zbúchaná sprostosť od ktorej pomätenci v MRTVÍZE čakajú, že oblbne seriálovchtivú slovač podobne ako ružová "ordinejšn". Kedy už produkcia týchto volovín konečne prestane ? (25.3.2009) - Nový názov ale rovnaká kravina. Na LUCIU SIPOSOVÚ sa ale aspoň dá pozerať, hoci hereckého talentu tu veľa nepredviedla. (2.10.2009)(25.3.2009)

• Makky

Seriál, ktorý je pravým dôkazom toho, v akej situácii je celá momentálna tvorba. Niečo natočíme, scenár ani nepotrebujeme, napráskame tam hercov z iných seriálov, urobíme tomu megalomanskú reklamu, efektne to podfarbíme známymi tvárami, dobrou hudbou a divák nám to bude žrať aj s navijákom. A tak to naozaj je. Rádio je absolútne oničom, ale vyzerá sakra atraktívne. Neviem ani, prečo tá jedna hviezda... snáď len preto, že to nie je ďalší seriál plný nešťastí a tragédií. Vyznieva dosť optimisticky a to je plus. O tom svedčí už len názov rádia - Fresh :)(24.3.2009)

• pugs

Ďaľší seriál, ktorý vôbec nezaujme, nesympatickí hercami, priblblý scenár a dosť tvorcovia od toho očakávali, no na mňa to nefungovalo. Hodnotenie po prvej epizóde: "*", ešte dám šancu jednej epizóde, či sa moje hodnotenie zvýši.__---__ Tak po dlhšom sledovaní idem predsa do odpadu. Scenáristi majú stávku a zdá sa že aj herci. Nie, tak toto nie. 1/10(26.3.2009)