Začínajúca pilotka a jej priatelia sa ocitnú v smrteľnom nebezpečenstve, keď ich lietadlu záhadne zlyhá riadenie. Niekoľko mladých priateľov sa rozhodne ísť na koncert netradičným spôsobom – zaletieť naň prenajatým malým lietadlom. Len chvíľu po štarte, keď vletia do čudesnej búrky, začne lietadlu zlyhávať riadenie, úplne sa vymkne kontrole a neovládateľne stúpa vyššie a vyššie. Začínajúca pilotka Sara a jej štyria mladí priatelia Mel, Cory, Bruce a Sal s hrôzou zisťujú, že sú uväznení vo vzduchu a navyše sa musia pustiť do smrteľného boja s nadprirodzenou silou, ktorá prekračuje všetky najhoršie obavy. Odkiaľ sa však monštrum vzalo? (oficiální text distributora)

viperDavid

Teda z toho se ale vyklubala hovadina. Přes to, že to dávali pozdě v noci a já ráno musel vstávat do práce - taky se musíte živit prací ? - díval jsem se až do konce, protože začátek se mi opravdu líbil. Krásná pilotka a parta přátel na jednu noc. Nic extra, ale opravdu se mi to zamlouvalo. Nakonec se z toho stala neuvěřitelná sračka a já u závěrečných titulků řval co jsem to za kokota :( ()

Lachtaan

Tyhle nechuťárny mě dřív fakt bavily. Stačil plagát, na kterém vidíte ona hrůzostrašná chapadla a snímek tejdejšího fajnšmekra, jako jsem já, hned zaujal. To, že to bude tak bezduchý s*anec, jsem nejdříve nečekal, pak se s tím smířil a nakonec to i pro onu mírně děsivou atmosféru dokoukal. ()

oveckaoa odpad!

Když jsem viděl trailer říkal jsem si že to bude pecka bohužel opak je pravdou je to sračka. Parta lidí z nichž jeden miluje holku co jeho matka mu zabila rodiče :-) Druhý si hraje na hrdinu a chcípne jako první jedna ze sebe dělá kameramanku a neumí ani točit :-) a jeden si myslí že ví vše a háže machra letí letadlem. To že jsou herci nesympatičtí by nevadilo kdyby aspoň to monstrum bylo sympatické a aspoň je povraždilo bohužel ani to. Z celého filmu vidíme jen chapadla a monstrum v celé své kráse se objeví jen 1 minutu (možná méně) a to ještě ve tmě. Vrchol stupiditě nasazuje konec ve kterém spoiler zjistíte že všechno je jen představa jednoho týpka co se bojí létat :-) konec spoileru. ()

lennyd

Je spousta způsobů, jak se dostat na koncert, ale pokud vaše nejlepší kámoška je pilotkou, volba letecké přepravy je docela jasná. Alkohol a adrenalin, ideální kombinace pro rozpumpování krve. Jenže náhle se letadlo dostane do podivné bouře, přístroje přestávají fungovat a navíc se v bouři vyskytuje podivné monstrum, které si na cestující dělá zálusk... Ach jo... Ach jo.. A ještě jednou ach jo ... Film se tvářil docela slibně - skupina cestujících uvězněna v bouři, bez toho, aby svůj osud mohli jakkoliv ovlivnit - proč vymýšlet komplikované zápletky, když v jednoduchosti je síla. Podobně jednoduše fungoval třeba Frozen. Jenže to ne. Panu Kaare Andrewsovi to bylo asi málo, a tak začal do filmu přihazovat létající chobotnice, ožívající komiksové postavy, nadpřirozené schopnosti, flashbacky, milostné i nemilostné vztahy - a tak z toho vzniklo něco velmi podobného dortu, který se kdysi snažili kočička s pejskem ukuchtit. Už zcela opomíjím nesympatické herce, v čele s Jakem Wearym... ()

Guzo

První polovina je vcelku slušná (tím myslím v rámci béčkových filmů), ale nechápu, že filmaři nikdy nepochopí, že ukázáním "potvory" žádné kladné ohlasy nezískají, jen zkazí celkový dojem.. ()

drackula

Príbeh je napriek svojej jednoduchosti vcelku zaujímavý. Skrz drobnosti /mrak a jedna skrutka/ je atmosféra dusná a dostatočne "neriešiteľne v prdely" a dianie sa v lietadle logicky zvrháva v boj plný nedôvery, obviňovania a paranoje. Do tohto momentu mohol tento film sadnúť všetkým, avšak rozuzlenie a samotný záver budú mnohí považovať za divný, v tom horšom prípade za vyslovene zlý a stupídny. Avšak mne táto zaujimavá pointa vcelku sadla. Veľmi mi pripomenula horrorové časopisy , ktoré sú aj vo filme spomenuté a ich príbehy sa končia presne takto - priamočiaro a zvláštne a pritom nie sú úplne nelogické, aj keď sú trošku nadnesené. Altitude je preto pozerateľná jednohubka, ktorá nesadne každému ale mňa potešila. 65 % ()

Elleannie

Nápad to byl dobrý, ale podle mě docela nedomyšlený. Něco mi na tomhle filmu vadilo, nejspíše to, že jsem vůbec nebyla napjatá a občas jsem přepla na jiný kanál. Prostě to mohlo být dějově trošku více propracované.. ()

zolo23

Ukážka toho, že sa aj v ztiesnených podmienkach dá natočiť naozaj napínavý a zaujímavý film. Trailer som pred tým nevidel a tak som išiel do risku, pretože aj celkové hodnotenie filmu nenaznačovalo bohvieakú kvalitu. (napr. trailer na film Monsters som si pozrel a potom som bol v rozpakoch). Tu sa celú dobu niečo dialo, nevedeli ste ČO čaká vonku a prečo TO tam vlastne je. K tomu sympatický herci (Jessica Lowndes je sexy :)) ,fajn kamera, atmosféra zamračenej oblohy parádna a po režisérskej stránke tiež celkom slušné. Takže suma sumárum...netreba sa toho báť a Váš drahocenný čas určite nevyjde nazmar.. ()

Šakalík

No to je ale krávovina... A ještě k tomu nudná. Kdyby tam vynechali ty nadpřirozené prvky a pojali to raději jako čistě katastrofický film, bylo by to sice taky nudné, ale alespoň realistické. Takhle to je jen uboze vymyšlený blábol absolutně o ničem, napěchovaný blbými kecy a nepovedenými efekty. I když hlavní hrdinka je teda kus, to se zase musí nechat. :-) Jí patří ta druhá hvězda. ()

DavidS.

Parta nesnesitelých adolescentů v oblacích a k tomu jedno monstrum...Po pár minutách jsem je z toho letadla chtěl vyházet do jednoho sám...Jako poslední by šla přes palubu Jessica Lowndes, protože i ubrečená a vystrašená je sexy...Nečekejte ani psychologickou záležitost, ani horor...A o logice nebo pointě se tu nemá cenu bavit vůbec... ()

bruceman7

Kdyby tam nutně nes*ali nějaký nadpřirozeno (bohatě by si film vystačil s např. technickými obtížemi letu), tak by to stačilo - pokud je člověk ochoten odhlédnout od výsměchu fyzikálním zákonům. Takhle z toho udělali děsnou /a docela nudnou/ hovadinu. 2/10 ()

Adramelech odpad!

Ryzí odpad ve všech ohledech, zejména však pokud jde o dialogy. V dějinách kinematografie by měl být deponován na zvláště zabezpečeném úložišti, aby svým vysokým obsahem blbosti nekontaminoval okolí. ()

TERRORDROME

Taká krevetovina ( odnož chobotoviny ) kde sa kamaráti chystajú na koncert, ale miesto autobusu idú lietadlom čo otecko pilotky netuší. Lietadlo potom vletí do akejsi podivnej búrky, spojenie skape, nič nefunguje a zem niekam zmizne. Navyše sa v oblakoch skrýva aj nejaká Lovecraftovská Cthulhu chobotnica ktorá sa však ukáže len na zlomok sekundy a zbytok deja sa sústredí na vyšilovanie partie puberťákov. Takže mudrujú, nariekajú, hádajú a obviňujú sa jedna radosť, nič čo by potešilo človeka čo čaká na horor a sľubované chápadlá. Záverečná pointa je však celkom dobrá a aspoň tou haluzou ako tak zachraňujú celkové vyznenie filmu v ktorom napokon vôbec nešlo o nejakú obludu. Ale aj tak je to premárnený psychoblábol, ktorý už pár halušiek nespasí. ()

El_Rabbit

To byla ale hrozná blbina. Dávám 2* jen za zajímavej nápad, ale to zpracování bylo hrozný... hlavně u těch dialogů jsem vážně hrozně trpěl, jak byly blbý. ()

mosnak

Fakt jsem se strašně moc těšil, trailer mě nalákal. Pak jsem ten film spatřil na jednom pirátském webu (normálně takové stránky nevyhledávám) :-D a rychle si jej stáhnul (titulky slovenské)! A pak následoval šok a znechucení :-( Už nikdy nedám na první trailerový dojem :-( ()

Domec

Ale tak cekala jsem to horsi. Na hercich je samozrejme videt, ze byli vybirani podle cen a ne podle kvalit.... Jinak film by mel urcite velkej potencial, pointa filmu mi osobne prijde hodne dobra a kdyby s ni tvurci zacali pracovat driv a odpustili si ty "teen" kraviny co se dely v letadle skoro po celou dobu, tak by se film posunul uplne na jinou pricku. Takze za ten konec (kdyz nepocitam to kliseovsky chyceni rukou) dam 2.5* ()