Začínajúca pilotka a jej priatelia sa ocitnú v smrteľnom nebezpečenstve, keď ich lietadlu záhadne zlyhá riadenie. Niekoľko mladých priateľov sa rozhodne ísť na koncert netradičným spôsobom – zaletieť naň prenajatým malým lietadlom. Len chvíľu po štarte, keď vletia do čudesnej búrky, začne lietadlu zlyhávať riadenie, úplne sa vymkne kontrole a neovládateľne stúpa vyššie a vyššie. Začínajúca pilotka Sara a jej štyria mladí priatelia Mel, Cory, Bruce a Sal s hrôzou zisťujú, že sú uväznení vo vzduchu a navyše sa musia pustiť do smrteľného boja s nadprirodzenou silou, ktorá prekračuje všetky najhoršie obavy. Odkiaľ sa však monštrum vzalo? (oficiální text distributora)

honajz

Na začátku slušná kamera a lokace. Ale jak se dostanou do mraku... Prostě je to trapné. Dvacet pět minut trvalo, než jsme se se všemi seznámili a konečně odletěli. Naprostá nesympatická sbírka teenagerů. Trapné a zbytečné kecy. Nelogičnosti (jestli se to spouští, když se bojí, proč se to objevilo až po hodině a něco?). Asi v půlce jsem si řekl, jak si myslím, že to skončí, a ono to tak skutečně skončilo - takže asi ani ten závěr není moc objevný. Za kameru a občasný nápad dvě hvězdy. ()

ARI50

Film mě zaujal jednoduchosti a ve směs nic nenabídne ale atmosféra tam nějaká je herci v pohodě a mě se nakonec finále filmu líbilo pro mě spokojenost. ()

oLí

To "prostředí" malýho letadýlka mě hodně vtáhlo a z celého filmu bavilo asi nejvíce. Jinak kreveta by byla lepší, to bych dal i tři hvězdičky. 5/10 ()

Caelos

Překvapivě fajn. Taková jednohubka, která po chvíli přestane nudit a zabaví. Konec mě velmi potěšil. jo a ta chobotnice tam vážně je, i když jako velký mág Kutululů moc nevypadá to bude navždy jen Zoidberg z Futuramy. ()

Tommassi3

To je ti osm, že čteš komiksy ?? ;) Altitude přes všechny negativní ohlasy zde má co nabídnout, rozhodně se nebere zrovna vážně, většina dialogů určitě nepostrádá ani vtip ani údernost a ta mysteriózní linka díky slušnému soundtracku i parádně stísněné atmosféře jednoho prostě pohltí, což jasně dokazuje fakt, že ač jsem nebyl schopen film dohledat, protože jsem neznal název, uvízl mi v hlavě právě svojí hysterickou ponurostí.. Po takřka třech letech jsem na Nebesa smrti znovu narazil, náhodou na Prima Cool a musím se přiznat, že mě ani při druhé projekci, byť mě tentokrát poměrně šokující pointa už nemohla zákonitě šokovat, vyloženě neštvala.. Tahle kanadská ultrazábavná "céčkovina" ani chvíli nenudí, sice může dost diváků iritovat svými (ne)smyslnými lapsy a nemožnými scénami vymykajícími se fyzikálním zákonům, což ovšem tvůrcům nakonec díky té zmiňované pointě s přimhouřeným očkem, či raději oběma, odpustíte, byť se právě tato pointa může jevit pouze jako efektní scénáristický únik !! Tento teenagerovský horůrek zkrátka v sobě ukrývá dost potenciálu, zvláště když soudný divák vezme v úvahu nízký rozpočet, herce "na leasing" i skutečnost, že se většinu času děj odehrává na jednom místě, a mně tak nezbývá, než si zapamatovat jméno režiséra, který chystá pokračování mé veliké srdcovky, totiž hororu Cabin Fever !! ()

corpsy

Snímok zo začiatku pekne graduje, pomaličky sa nám zahusťuje atmosféra, ale v polovičke to zastane na mŕtvom bode a je dokonané. A to ani nehovorím o tom, ako to nakoniec celé zhovadí záverečný dejový zvrat, ktorý snímok posúva na celkom inú koľaj v hororovom žánri a tých, čo čakali hutný fantasy horor, riadne naštve. Ale to by som už pri takomto druhotriednom filme chcel veľa a tak som ako tak spokojný aspoň s tým, čo sa mi dostalo. ()

TomX2 odpad!

Toto je jeden z tých filmov, ktoré by som radšej vôbec nikdy nezhliadol. Bolo pre mňa utrpením pozerať sa na to ďalej a od tej 40. minúty som prestal hľadať všetky chyby. Pritom to nemuselo dopadnúť úplne márne: technická stránka filmu nie je vôbec zlá a herecké výkony sú miestami presvedčivé (aj keď stále podpriemerné), takže z toho mohlo kľudne vyjsť nejaké nemastné neslané béčko. Problém je v jednej istej veci - scenári. Žiadna, ale žiadna postava nie je sympatická, chovanie postáv je neuveriteľné a deprimujúce, nehovoriac o pokrytectve hlavnej hrdinky, ktoré ma každou chvíľou prestávalo baviť. Vo filme nie je náznak atmosféry a aj keď vzhľadom k filmovým prostriedkom mohli byť niektoré určité momenty naozaj vydarené a napínavé, vyššie vypísané kritéria to všetko zamietli preč. A s hrdosťou prehlasujem, že Sara (Jessica Lowndes) môže byť kľudne adeptkou na najhoršiu hlavnú filmovú postavu vôbec. ()

mysiak

Podľa traileru som sa potešil, chýbajú mi originalitou (v dnešných časoch sa to tak dá nazvať) a s myšlienkou natočené horory....ale ideme k filmu: máme tu klasickú bandu, ktorá sa chystá na let lietadlom, ktorý asi nebude obyčajný (čo naznačuje úvodný flashback)...základom asi bude "Weird Comic" a dosť divné oblaky...film odohrávajúci sa na jednom mieste musí byť napínavý, Altitude je väčšinou času nudný, až pokým sa neobjaví ono to tajomné...ale to trvá iba chvíľkovo..z celkom solídneho nápadu sme dostali dementný, nudný, nezaujímavý sci-fi thriller. ()

Dubro

Nadmorská výška má jedno šťastie v tom, že som skoro súbežne s ňou pozrel aj naivné divadlo s názvom The Final a druhé šťastie v tom, že Jessica Lowndes je tak nebezpečne sexy, až je možné prehliadnuť tie kraviny, čo sa dejú v lietadielku. Ako aperitív k filmu doporučujem domácu slivovicu a počas konzumácie červené víno, najlepšie nejaký neskorý zber. Bude to potom za tri. ()

cariada

Tak nák jsem nečekal, že se to celý bude odehrávat ve vzduchu. Kravina, kdy zase nesourodá skupina pubertáků kam cestuje. Mimochodem zvlášt zarážející je už fakt , že jedna z nich sama řídí letadlo bez pomoci. Sice se tam relativně pořád něco děje, jenže i tak je děsná blbost. ()

bourec

Je to všechno,jen ne horor.Kravsky uřvaný hlavní představitelé,debilně natočený,prostě amatérština.10%. ()

Fallen_One

Hrozné zklamání. Čekal jsem od toho trochu něco jiného...vlastně úplně něco jiného. Celý děj se sice odehrává v letadle, ale to, co mělo být Cthulhu, není a místo toho se děj hrozně táhne a závěrečná pointa je vážně zabijácká. Jako ok, autor chtěl mít (trapně) originální závěr... a to jsem se na to tak těšil. Fuj. Chtěl jsem dát jednu hvězdu, ale... 34% myslím na obrázek pro ostatní stačí :o) ()

okkac

Nevadí mi létající lovecraftova chobotnice v oblacích, i to jakž takž vysvětlení, odkud se vzala, ale to, že se zde objeví jen v pár krátkých záběrech. A pak hlavně obsazení, protože takovou nesympatickou skupinu mladých fracků těžko pohledat a jejich chování mne nutilo přát si, aby co nejrychleji nějakým způsobem vypadli z letadla. Jessica Lowndes je sice neskutečná kočka a v závěru po vzoru podobných hrdinek se propracuje až na tílko, ale pilotku jsem ji nevěřil ani náhodou. Škoda, námět byl slibný. 3,5/10. ()

sir-dave

Komorní horory, které si vystačí jen s několika málo herci a dobrou zápletkou se občas vyvedou, tohle patřilo k tomu horšímu co jsem viděl. V podstatě po vjezdu do mračna nečekáte na nic jiného než na vyústění příběhu. Nudné dialogy zachraňovali dobré herecké výkony ale ten základ na čem to bylo celé postaveno mě příliš neoslovilo. Takovéto nadpřizeno je mimo můj vkus.. Jessica Lowndes má rozhodně navíc! ()

miguel_111

Po zhliadnutí traileru k tomuto filmu som čakal celkom slušný monster film, ale toto určite nie. Nápad to bol určite veľmi dobrý, ale realizácia nie. Jessica Lowndes je strašne pekná ženská, ale to je asi celé plus tohto filmu, kedže ostatný herci vo filme boli dosť otrasný. Pre mňa 20% ()

ecceHOMMO

Uff....ono to nieje svojou podstatou až taká tragédia, ale spôsob ako je to divákovi podávané, vyvolávalo vo mne zmiešané pocity. A to už nehovorím o hereckých výkonoch, ktoré boli miestami riadne prehrávané. A vlastne ono to celé bolo také, také zvláštne...len neviem či práve v pozitívnom zmysle....radšej ani hviezdičkami nehodnotím.... ()