Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

Marbord

Nemůžu si pomoct, ale pro mě nejlepší americká komedie jakou sem kdy viděl.Dokonalý Jim Carrey, jehož mimika je prostě úžasná.Nebudu to více rozepisovat, film se musí vidět vícekrát, aby se mu přišlo na chuť. ()

dezert

Děsná demence, ale taky občas zatraceně vtipná demence. Jim Carrey se pitvoří víc než v Blbý a blbější a hlášky 3 černochů jsou občas na hranici totální geniality. Pár vtipů by se klidně mohlo vyhodit, ale jinak...děsná demence s vtipama na hraně. ()

Emzet

Pokud překousnete značnou obhroublost snímku (především co se Charlieho synků a alter-ega Hanka týče), čeká vás místy skvělá (kráva na silnici, albín, závěrečný souboj Carreyho sama se sebou) místy nudná (mnoho zbytečných scén při přejezdech a tak) velmi černá komedie. A Carrey je vážně dobrý, výše zmiňovaná rvačka mi přišla prostě skvělá. ()

Simgal

Trochu vulgárnější než obvykle, ale i tak skvělá Carreyho komedie. Přeměna v obchodě a následné řádění jsou nezapomenutelné a těch hlášek... ()

waits

Rána z milosti pro krávu byla legrace, tři černí synové s vysokým IQ, sprostí jako dlaždiči jsou fajn nápad, Renne Zellweger to opět moc sluší, ale Carrey me doopravdy nikdy nedostane a filmy Farrellyových obecně považuji za trochu divné. A nemyslím tím divné okouzlujícím způsobme, ale prostě jen..divné. ()

Nexík

je to sice děsná kravina, ale já to mám prostě rád a vždy se u toho parádně bavím :) "Jo, mluvím s tebou ty hnusnej kanále" ()

toi-toi

Farrellyovci sú dvojica vymastených idiotov. Toľko ku komplimentom k tejto režisérskej dvojici.. Škoda, že títo páni s tými najúchylnejšími nápadmi sa v posledných rokoch topia v romantických sračkách. Už tento film mal snahu pobaviť pánov i dámy, no nakoniec je to iba zlepenec, ktorý má na mále. A tým málom je Veľký Jim v najlepšej forme. ()

Finarfin

I přes scény, které zajisté nemusí sednout každému pro svou (vzhledem ke vkusu většiny lidí) řekněme "nechutnost" je tato komedie jedna z těch nejlepších co jsem viděl. Zpozoroval jsem, že většina lidí tady z hodnocení zcela vynechává i vážnou dějovou linku filmu, která komediálnost geniálně podkresluje. Že nevíte co je na těch scénách vtipného? To by mě v tom případě zajímalo, co je podle vás vtipné. Přestože je film vulgární rozhodně na tomto druhu humoru nestaví. Je to opravdu šílená komedie, ale musím říct, že mi sedla. Skvělý a ještě lepší výkon Jima Carreyho doplňuje také dobrá a velmi upřímná Renée Zellweger. ()

G900

Neni to zadny extra, u ktereho byste se smali od zacatku az do konce, nebo dokonce hledali nejakou hlubsi myslenku, ale prinejmensim decentne pobavi. A to nekdy uplne staci. 70 % ()

Benny99

Chvílema 5* a chvílema odpad!, ale pořád sakra dobrá komedie :D (bez českýho dabingu) Poker Face Jima Carreyho je k nezaplacení,úchylné a hendydebilní scénky..."Tak ty sis nevystačila se mnou a musela jsi mít ještě robertka?" "Ten nebyl pro mně".... :D ()

Mallyyy

Super komedie s Jimem Careyem, který má zdvojenou osobnost, kterou lečí. Bohužel pro něj ztratil léky, a tak se vyklube Hank, který se s ničím nesere a ti co ss dovolí na Charlieho, tak jim to dává pěkně sežrat:). Dobrá hudba (obzvláště první vystoupení Hanka). Renée to taky sluší:) ()

Silencia90

Kdybych se na to podívala dneska, asi bych to nesnášela. Ale já to viděla ještě na základce, kdy pro mě hlášky zlidověly, a tak (až na některé nechutnosti) to beru. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster