Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

utri

Jsem rád, že něco takovýho vůbec vzniklo a někdo na to dal prachy. Ale pořád mám pocit, že to mohlo bejt k*rva lepší a k*rva zábavnější, já osobně bych šel s "humorem" až na dřeň a hlavně s větší kadencí. Tak i tak, každej kdo má nakoukáno, je trochu (víc) perverzní a není pitomec;), si tenhle kousek jednoznačně užije. Škoda, že to nekončilo "tak bys mi ho mohla aspoň vykouřit" :-p ()

Styxos

Výbušná nálož vtipů od začátku do konce. Skvělí herci, parádní soundtrack, penis minotaura jako suvenýr z bitvy a pás cudnosti. Nátalka byla jak jinak skvělá. A abych nezapomněl Moudrý stařec byl úplně nejšílenější. ()

Pecival

Díky dokonalému obsazení se dát přežít pár nudnějších chvil i poměrně opakující se fórky. Trošku to působí nedotaženě (např. finále by mohlo být trochu vymakanější). Natalie byla trošku otravná, ale vynahrazovala to geniální sehranost McBrida a jeho pohůnka. Slabší 4. ()

zahron

Doprdele to je mi ale neskutečně sprostá pohádka ... Film šel z doliny do extrému snad ve všech pasážích ... buď byly scény moc smutné a dojemné, nebo právě naopak až neúnosně srandovní ... a třeba oslavné chorály Jabloskeho tam vůbec neseděly ... no čekal jsem že se zasměju víc. ()

Fony

Namísto velmi zábavné ptákoviny laciná a často nudná konina. Nic víc, nic míň. A navrch tuna opakujících se fórů o genitáliích... ()

Hanzisko

Asi nejlepší pohádka, kterou jsem kdy viděl ;) A Natalie opět potvrdila její herecké kvality, paráda... sice trochu dětinské, chvílemi ještě víc, ale každej film nemůže být pro všechny. Pan VERBAL vše podstatné napsal. ()

DeathTheKid

Ze začátku mě kecy Dannyho dosti iritovaly, ale pak se to rozjelo. Asi někde od zrady rytířů až po konec. Musím říct, že tak uchylnou a zároveň krvavou fantasy komedii jsem ještě neviděl. Co se týče dialogů, tak American Pie je oproti tomuto kousku čajíček. Takže ve zkratce - jsem dost překvapen spoustou prasáckých dialogů, které mě ale pobavily a brutálností (krev byla uplně všude). A jako třešničku bych tu viděl zvučné herecké obsazení (já nechápu jak to mohly zahrát, něco tak jeblého) a penis minotaura jako trofej. Trochu slabší 4* ()

Chater

Čekal jsem lepší parodii na fantasy, ne tak přisprostlou, a víc nápaditou. No nedočkal jsem se. A tu hudbu, si ten film vůbec nezaslouží. ()

marrjaana

Od filmu sem dostala přesně to co jsem čekala - nenáročný, místy stupidní humor a parodii na fantasy. No a taky něco navíc a to hlavně po trikové stránce. Snad jen tu minotaurovu trofej si mohli tvůrci odpustit. ()

made1 odpad!

Buď jsem naladěna na jiný druh humoru, nebo prostě nechápu. Nemám ráda dvojznačné věty, sexuální narážky ani přespříliš tzv. viditelných zvláštních efektů. Chtěla jsem shlédnout kvůli Damianu Lewisovi, bohužel, tohle jsem dokoukat nezvládla. ()

webhead

Magic, Motherfucker! Některé hlášky byly na mě až moc úchylné... zajímavě pojaté, vtipné, místy až moc perverzní. Minotauří penis mě ale skvěle pobavil:D ()

Soweek

D.G.Green pokračuje po výborném Pineapple Expressu s další vyhulenou komedií, tentokrát pohádkově laděnou. Některé hlášky a scény jsou pro naprosto legendární. Pokud máte rádi humor Kevina Smithe, tak věřte, že Green se rychle blíží k jeho velikosti. Your Higness je prostě film plný hulení, gay humoru, sprostých slov, nechutných vtípků a skvělých bavičů ve skvěle napsaných rolích a situacích a aspiruje tak u mě na komedii roku. 4,5*. ()

Luksa

Nakonec proč ne, bavil jsem se - ač skoro všechna ta sranda točící se okolo vulgarit, sexu a s tím spojených aktivit šla úplně mimo (jinými slovy 90% humoru u mně nepadlo na úrodnou půdu). Naopak jsem se mírně usmíval nad květnatou mluvou mnohých postav, která byla pronášena vážně a pateticky, navíc někteří herci (zvláště Franco nebo Theroux) tak strašně přehrávali, že to bylo hodně vtipné. Jen postava Thadeouse mi přišla skrznaskrz protivná, ikdyž to mohl být i záměr. Portmanka ok, a celkově film na odpoledne zabaví, ale mám z něho pocit zmařeného potenciálu, takový fantasy Galaxy Quest by se hodil. Na to by ale chtělo trochu "dospělejší" humor. 60% ()

Cejny

Spojení D. G. Green, Danny McBride a James Franco u mě zafungovalo už u Pineapple Express, takže od Your Highness jsem čekal také solidní pobavení. No a toho se mi dostalo v podobě svérázné fantasy komedie ze středověku. Svěží akce, která si utahuje ze středověkých filmů a bere si tak trochu i z různých MMORPG. Bavil jsem se dobře, takže 5 hvězdiček je na místě. 90 % ()

mohamedsfinger

Tenhle film obsahuje opravdu povedené hlášky a momenty, které se bohužel časem opakují, což je škoda, protože s takovým hereckým obsazením má rozhodně na víc. Ale asi zůstane jen u lehkého nadprůměru, i přes skvělý minotaurův penis... ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo