Marni na střední škole zažívala peklo. Dnes je z ní úspěšná kariéristka, ale vzpomínky na příkoří, které jí způsobovala oblíbená roztleskávačka Joanna, ji stále zalévají studeným potem. Marni si cestou domů na svatbu svého bratra Willa k velkému zděšení uvědomí, že se brzy stane švagrovou své úhlavní nepřítelkyně, která ji kdysi ponižovala před zraky všech spolužáků. A zjevně se učila od těch nejlepších, protože když byla na střední Marniina máma, musela snášet úplně stejné zacházení od Joanniny tety. Teď, když z nich má být jedna rodina, se Marni i její matka ze všech sil snaží nechat minulost minulostí. Na staré zášti se ale těžko zapomíná. A tak ještě než se rozezní svatební zvony, budou mít tyhle odvěké rivalky pár nových pikantních historek pro svá vnoučata. (HBO Europe)

Blazis34

Hodně bláznivá komedie s velice předvídatelným dějem. Film, v kterém se objeví řada těch druhořadých herců (žádné velké herecké eso) se mi líbil a myslím, že tento mix sympatických ztvárnitelů uspěl. Na tomto dílu od Andyho Fickmana se mi líbilo zařazení spousty hudebních pecek. Ať už přes Queeny a jejich We Are The Champions nebo Toxic od Britney Spears a v neposlední řadě hit jako We Are Family. To všechno film You Again nabídl. Plus k tomu řadu povedených scén a na druhou i dost trapných akcí. Líbili se mi hlavní herečky, jak vizáží, tak i hereckým úmem do kterého zapadli obě na výbornou. Celkově této bláznivé, ale příjemné na shlednutí, komedii dávám 65% - tři hvězdy. ()

Joe16210

Vtipná komedie s dobrým obsazením. Sice trochu předvídatelné téma, ale docela zajímavě rozvedené. Oddechovka, která si 4* zaslouží... ()

pa3ck69

Nie je komédia ako komédia. A toto pravidlo tu platí na 100%. Keby nebolo Marninho brata, jej babičky z reklamy na Snickers a ich psa s balónom uviazaným okolo tela musím povedať, že by som umrel od nudy. Herecké obsadenie priam hviezdne ale ani to moc nepomohlo. Filmu dávam o hviezdičku viacej ako si zaslúži pretože aspoň som sa mohol pozerať na zvodnú a diabolskú Odette Annable. ()

Domas88

Opět tipická americká romantická komedie, nejde k ní říct nic jiného, že i přes všechna klišé je to roztomilé a líbivé, tak ano ulétavám malinko na Kristen(nemůžu za to že je tak krásná), ale jde se na to v klidu podívat... jednou a stačí.. ()

AndrewNewman

Vtipná ale priemerná komédia, ktorá patrí do jedného vreca s názvom "Just Married Movies". Navyše ten koncept je dosť pribrzdený, ale všetko to okorenili krásne a talentované herečky. ()

rigby

První polovina filmu působí jako průměrná inteligentní komedie, poté se to však zvrhne v nudné a velmi laciné vylévání ženských srdcí a na to už se dívat nejde ani s největším sebezapřením. Volím tedy někde mezi, snad 2-. ()

veverysiak

Tento kúsok doplatil na slabunký scenár, najať takú silnú hereckú pechotu do tak nezáživného príbehu je hazard, ani by mi tak nevadila predvídateľnosť príbehu, na to sú odsúdené všetky komediálne romantiky, skôr mi to škrípalo v absencii humoru a príliš komótnom tempe zápletiek, ktoré tým pádom ako keby ani neboli, takže 40%. ()

Enzo555

Dal som 3 hviezdy za 3 milfane čo tam hrajú, inak je to detinská nuda. Všetko a viac bolo v trailery, resp.reklamnom gife, ktorý som videl na nejakej zahr,stránok. Edit: spomenul som si na herecké výkony, opravujem na 2 hviezdy. A musíte byť polouspatý z nejakých liekov ()

Ioanne

Naprosto tuctová neoriginální komedie, kde se člověk zasměje jen občas. Oceňuju, že vtípky nejsou založeny na nechutnostech a sprosťárnách. Herci jsou docela fajn a i když jsem se za břicho zrovna nepopadala, bavilo mě to. Chtěla jsem sladké a dostala to... ()

silvusaak odpad!

Tesila sem se co bude z hvezdneho obsazeni. A byla jenom hruza. Nechapu jak se z bandy takovych hercu mohla vyklubat takova pitomost. ()