Marni na střední škole zažívala peklo. Dnes je z ní úspěšná kariéristka, ale vzpomínky na příkoří, které jí způsobovala oblíbená roztleskávačka Joanna, ji stále zalévají studeným potem. Marni si cestou domů na svatbu svého bratra Willa k velkému zděšení uvědomí, že se brzy stane švagrovou své úhlavní nepřítelkyně, která ji kdysi ponižovala před zraky všech spolužáků. A zjevně se učila od těch nejlepších, protože když byla na střední Marniina máma, musela snášet úplně stejné zacházení od Joanniny tety. Teď, když z nich má být jedna rodina, se Marni i její matka ze všech sil snaží nechat minulost minulostí. Na staré zášti se ale těžko zapomíná. A tak ještě než se rozezní svatební zvony, budou mít tyhle odvěké rivalky pár nových pikantních historek pro svá vnoučata. (HBO Europe)

Prochy38

Hmm, tak po delší době jsme sáhli s komedií opravdu vedle. On to nebyl špatný námět, ale bylo to celé tak pitomé, že se tomu ani nedalo smát. Párkrát takovéto pousmání bylo, ale jinak zcela trapná a nezábavná věc. Škoda. ** za kočky K. Bell a O. Annable. Na nic jiného se tam koukat nedalo. Chtěl jsem být nadšený z obsazení, ale to,co zde všechny "hvězdy" hrály, se nedalo brát jako herectví.... ()

lareinna

Neškodné, aj keď plnohodnotnejšia pointa dosť chýbala, ale aspoň to nebolo vulgárne ako poniektoré snímky natočené po americku, ktoré TU majú práve vďaka tomu vyššie hodnotenie ako sa patrí. Na konci sa mi páčila hudba Hall & Oates, to bolo najlepšie z celého filmu :-) ()

Mikeel

Tahle komedie není ničím zvláštní, není ani moc vtipná. Rádoby happy-end tomu moc nepřidává. Ovšem závěr s dvěmi senior-sokyněmi mě docela pobavil :) ()

Mikino00

Hrůza, když se budete dívat z okna uděláte lépe, jen na pár okamžiků se pohledem vraťte zpět, a to když se objeví překrásná Odette, je opravdu nádherná, naopak Kristen je překvapivě velice průměrná. Postava Kristen je nesympatická, hloupá a ničí život úžasné Odette. Z toho amerického konce, přecpaného klišé se mi chtělo zvracet. ()

Cement73 odpad!

pán režisér a pán scenárista si myslia, že už úplne všetci diváci sú padnutí na hlavu a budú im žrať im tento "GRC" ???? Totáááál ODPAD !!!! napriek "akože" dobrému hereckému obsadeniu. ()

Rufete

"High school was a horror movie. This weekend is the sequel." Komentář může obsahovat spoilery. Docela fajn komedie, která však neoplývá zrovna větším množstvím vtipných momentů. Za zmínku stojí snad jen babička v tanečním studiu houpající se na závěsu, házení talířů, Marniina nemotornost, tatínkovo vysvětlování, proč má rád Švýcarsko a závěrečné shledání dvou babiček-rivalek (při téhle scéně jsem se smál nejvíc, dokonalé). Film má celou řadu zajímavých a dobrých herců. Vždycky skvělá a krásná Kristen Bell (když z ní maskéři dělali ošklivku, tak se museli určitě hodně ohánět) a úžasná Jamie Lee Curtis, které role maminky svědčí a do komedií perfektně padne. Líbí se mi čím dál tím víc. A samozřejmě usměvavá babička Betty White. Ostatní herci, zejména ústřední dvojice a Ramona, mi pili krev a skoro se nedali vydržet. Na můj vkus bylo ve filmu až moc postav, pamatuji si jména asi tří z celkových snad patnácti a to jsem skončil před deseti minutami. Téma je vtipné, ale podobné s desítkami dalších filmů. Chudinka Marni si musela vytrpět svoje, a tak bylo jen na místě, že to chtěla té potvoře vrátit. Ve filmu se sice zdůrazňuje, že si každý zaslouží druhou šanci, ale v některých případech bych nad tím pouvažoval. No, asi to není tento případ, protože se všechno povedlo zaobalit do řečí, jak se někdejší tyranka polepšila. Na závěr nevím, jak film ohodnotit. Má své klady, ale i zápory. Nejspíš se rozhodnu pro zlatý střed, ale kvůli Kristen se k filmu jistě někdy vrátím. Je překrásná i s pupínky. ()

Domec

Takovejch hereckejch talentu a takova kravovina. Jej, naivni, predvidatelna, ne moc vtipna a zatracene klisoidni romanticka komedie, kde me "hlavni par" neuveritelne iritoval. Kdyby tam nebylo Kristen, Sigourney a Jaime, tak by se nedalo vydrzer ani 10 min. Takze, preberte si to sami. ()

Eva_D666 odpad!

Ošklivá a šikanovaná na střední, krásná a úspěšná v dospělosti. Při svatebních oslavách se opět vynucenými náhodami dostane do stejné situace jako na střední. Pomalu začínám mít ke komediím tohoto typu averzi. O nějakých hereckých výkonech nemůže být ani řeči. Vylastně ano, Sigourney Weaver byla celkem ucházející. Zbytek pohroma. ()

AndieSpark

Celkem se divím hodnocení filmu, protože já se u něj celkem bavila . Jistě, podobných komedií je spousta, ale mě se moc líbil příběh a herecké obsazení taky. Takže dávám 4 hvězdičky i navzdory 'odpadu' mnoha uživatelů (: ()

lili6

Na mě až moc americko americké! Slibný začátek podtržený hereckými esy, ukončil trapně emocionálně vypjatý "happy end". Podle hereckého obsazení jsem čekala rozhodně jinou úroveň provedení než pouhou americkou blamáž. ()

arcticsky

Taková klasická (skoro) slepičárna, ale kdo by odolal perfektnímu obsazení dámských rolí všech věkových kategorií... ()

Monisek

Taková komedie na oddech, která opravdu potěší. Nečekejte tu žádné extra vtípky, nic pořádného na zasmáni tu není, ale ve výsledku je to takový příjemný filmík na nudné odpoledne. Na konci mě mile překvapil Patrick Duffy, kdo všechno tu hraje jsem si asi nepročetla pořádně :-) Prostě pohodička. 70% ()

Mallyyy

Oddychová záležitost s velkým počtem skvělých a krasných hereček, ale to je asi na tomto filmu nejlepší. Jinak to nemá žádný originální příběh. Krásná Kristen se dozví, že bratr si bere úhlavního nepřítele ze střední škole, která ji šikanovala a chystá pomstu. Bohužel myslí jen na svou pomstu a na svého milovaného bratříčka ne... ()

Bozvav

Tento film je směsicí nevkusu a kýčovitosti, obohacený skvělými herci, kteří se moc nesnažili hrát, Nicméně pár vtipných momentů by se našlo. Co mně osobně vadilo nejvíce, byla absence humoru. Ne toho prvoplánového, plochého, ale spíše trochu ironické nadsázky, sarkasmu a hlavně nějaký méně sladký závěr. I tak se dílko dalo shlédnout bez újmy na zdraví a hned zapomenout, aniž by si člověk nesl následky v podobě nočních můr. Za mne 40%. ()

mala_kea

Tak nějak poslední dobou nepoznávám rozdíl mezi americkou komedií a trapárnou. Tohle bylo nad rámec všeho. Časy American Pie jsou pryč. (byly sice občas nechutné, ale člověk se určitě pousmál). Tady se jen tupě sedí u obrazovky, čeká se na nenucený vtípek a doufá se, že se dočkáme hlavní pointy. Tohle mělo sice svižný pád, nějaká ta slzička upadla (ironie) a ty holky naštěstí docela hezké byly. Ale film ? ten se nějak neukázal. ()

Norus88

Na začiatok musím poukázať na to, že aj v tejto komédii zo školského a poškolského života sa tej zlej, v tomto prípade Odette Yustman v úlohe JJ ako nevesty podarilo úlohu zahrať tak aby k nej mal divák od začiatku averziu a vedel, že je to neskutočná MRCHA, podobne ako profesorka obrany proti čiernej mágii vo filme Harry Potter a Fénixov rád, ktorú stvárnila Imelda Staunton. Čo sa filmu samotného tíka, tak je to iba ďalšia priemerná komédia točiaca sa okolo svadby zo všetkými starostami a strasťami, so všetkými trápnymi klišé a fópa čo k tomu patria a pekné okorenenie deja nevraživosťou žien dvoch rodín medzi sebou, tiahnuce sa 3 generácie. ()

Olík

Komedie Zase ona! určitě není „oslavou smíchu“, jak se nás snaží navnadit text distributora. =On celkový oficiální obsah je třeba brát se značnou reservou a to také například díky větě „Skvělou zábavu vám přinesou taková komediální esa jako………a krasavice Betty White – neříkám, že téměř v devadesátí letech nemůže být žena krasavicí, ale asi se mělo jednat o Odette Annable= Komedie Zase ona! je typickým představitelem filmů, které posledních X let točí Jamie Lee Curtis (a vlastně i Sigourney Weaver). Komedie Zase ona! je středoškolská komedie pět let po ukončení střední školy. Komedie Zase ona! je snímek, který kdyby byl natočen o pět let dříve, tak by Kristen Bell nahradila Lindsay Lohan. Komedie Zase ona! je příběh, jehož průběh i konec je vám jasný po prvních deseti minutách. Komedie Zase ona! je zkrátka slušné vyplnění středečního podvečera. ()