Za mě určitě pohodová oddychovka! V závěru možná už přehnaný co se týče babiček, že narazí také na své sokyně, ale budiš. Nejhorší scéna na předsvatební party, kdy vezme mikrofon nevěsty bývalí a všichni ho tam poslouchaj jak jí stále miluje. Povedených scén celkem dost : běhání v přírodě a spadnutí do mraveniště, spadlá naušnice matky v umyvadle, povolený domeček na stromě atd... Navíc se tam pro mé překvapení na začátku ukázal v letadle Dwayne a ke konci P.Duffy- zajímalo by mě kolik za to dostali :D 60%(5.8.2014)

• StarsFan

"Střední škola byla horor. Tento víkend je jeho pokračování." Nuda. Přístupnost pro všechny věkové kategorie je možná fajn u animáků, ale rozhodně ne u celovečerní komedie, jejíž téma by se přece jen dalo předvést mnohem "dospěleji a nepřístupněji". Cca tři momenty, u kterých se měl člověk šanci zasmát, jsou už v traileru a jediné, co krom nich stojí za zmínku, jsou dvě taneční scény s úžasnou Jamie Lee Curtis a úplný závěr s babičkou Bunny. Poznámka: Nechápu, proč se ve všech filmech chce pár X vdávat za každou cenu v přesně určený den Y a to i ya cenu, že by tam byl po bouračce odvezen přímo z operačního sálu.(15.11.2010)

• Lucasion

Rodinná komedie s velmi dobrým nápadem a kvalitními herci, ale ve výsledku ovšem dost ztrácí a všechno důležité shlédnete ve traileru. Film má několik vtipných scén a párkrát vás donutí se usmát či dokonce zasmát. A to je tak vše. Celkem klasická rodinná komedie s desítkami postav a nepříliš povedeným scénářem a taky dost častými, hluchými scénami, u kterých nechápete, co tím režisér myslel. Za filmem stojí nepříliš proslulý Andy Fickman. Za to jsou tam obsazené hvězdy hollywoodu a ty se snaží až do morku kostí. A to se jim daří. Je to škoda myslím, že se z toho dalo vytáhnout více. :( ( 35 procent )(16.5.2011)

"You Again" nabízí mé dvě nejoblíbenější hollywoodské veteránky v rolích rivalek (Weaverová s Curtisovou, aby mě náhodou někdo nepochopil špatně) plus zajímavé téma šikanované a ponižované holky, co se po letech může pomstít své sokyni. Z toho prvního by se dala vymyslet bezva fungující komedie, díky prověřenému talentu obou dvou dam, bohužel jsou na plátně celkem málo a jejich příběhu se scénáristi tolik nevěnují. Z toho druhého by šlo udělat buď černou neetickou komedii nebo zajímavé drama (pokud by se tvůrci vyhnuli obvyklému příšernému happyendu, omluvám a smiřování) - ale tady film totálně selhává. Ze začátku to vypadá slibně. Pak ale nelogicky dostane záporačka záchvat špatného svědomí, pár minut je drama (deziluze ženicha, fňukání u ledničky) a na ten přeslazený happyend samozřejmě dojde. Za všechno můžou scénáristi nebo idiot režisér, který neví, co chce. Škoda. Hvězdička navíc za moje dvě favoritky, které mě nezklamaly.(29.1.2011)

• terunka003

Vtipné, americké, klasické × jednoduché, stupidní, citové kecy. Klasická komediální zápletka, snaha o pomstu, pomsta, jekot, a sebebičování, omluvy, objímání, happyend a konec. Během filmu jsem málem několikrát usnula, ale jinak dobrý. Sice bylo pár trapných scén, jako zpěv na generální večeři a podobně, ale jinak to šlo. Ale stačí na jedno podívání, hlubší smysl v tom asi nemá cenu hledat. ..jo v Americe jsou asi jenom pěkný lidi, co?(23.3.2011)

• - Christin Lakin, Patrick Duffy a Staci Keanan sa spolu stretli už v roku 1991 pri natáčaní komerčne úspešného sitcomu KROK ZA KROKOM. Málokto však vie, že to nie je ich prvá spolupráca. Rok predtým učinkovali v u nás neznámom seriáli ABC TGIF, kde sa objavili aj ďalšie tváre neskôr známe zo seriálu KROK ZA KROKOM. (mesneyi)

• - Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis si na premiéru filmu vzaly stejné šaty, čímž poukázaly na jednu z filmových scén. (Pavlínka9)

• - V domě Márniiných (Kristen Bell) rodičů probíhalo také natáčení snímku Mezi námi děvčaty (2003), kde si také zahrála Jamie Lee Curtis. (beyli)