Reklama

Reklama

Marni na střední škole zažívala peklo. Dnes je z ní úspěšná kariéristka, ale vzpomínky na příkoří, které jí způsobovala oblíbená roztleskávačka Joanna, ji stále zalévají studeným potem. Marni si cestou domů na svatbu svého bratra Willa k velkému zděšení uvědomí, že se brzy stane švagrovou své úhlavní nepřítelkyně, která ji kdysi ponižovala před zraky všech spolužáků. A zjevně se učila od těch nejlepších, protože když byla na střední Marniina máma, musela snášet úplně stejné zacházení od Joanniny tety. Teď, když z nich má být jedna rodina, se Marni i její matka ze všech sil snaží nechat minulost minulostí. Na staré zášti se ale těžko zapomíná. A tak ještě než se rozezní svatební zvony, budou mít tyhle odvěké rivalky pár nových pikantních historek pro svá vnoučata. (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (225)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Nemám dostatek času na to, abych stihl někoho nenávidět, ale když si matně vzpomenu na dávné roky na gymplu, tak by se tam taky našel úchvatný jedinec vhodný k naporcování. Nikdy jsem to neřešil a tak stále jen brousím řetěz své motorovky, abych byl připraven na případné vyrovnání účtu a přitom jsem si pustil tento instruktážní materiál. Považuju ho za celkem povrchní, ale dostatečně rozjuchaně zábavný na to, abych si ho žil. Nicméně nechutné usmiřovací scény mi trochu vzaly chuť do života, ale to se mi u emerických limonád stává poměrně často. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Tééda, Kristen Bell mě coby tichá ségra plná mindráků z dětství moc neuchvátila. Podle mě se ve své roli neměla šanci ani nedochnout a tak to na ní šlo vidět...snad je to jen můj pocit.Odette Yustman byla naopak naprosto okouzlující. Těžce mi připomínala Megan Fox..navíc působila mnohem líp a krásněji než Megan. Co mi ale nesedlo vůbec byla trapná "pletka" mezi matkou a tetou - poněkud zbytečné a nepodařené. Jinak doporučuji pro chvíle nudy..je to lepší než koukat do zdi:-) něco málo přes 2,5* ()

Reklama

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Obecná čeština, byť jakkoliv květnatá, na tomto místě zcela selhává a já marně hledám výrazivo, kterým bych tento "skvost" popsal. Musím si proto vypomoci trochou slovní rakoviny a obohatit tak stávající Bordwellovskou klasifikaci o nějaký ten novotvar, kterým se doufám navěky zapíšu do povědomí filmové teorie! Tento film, a zde musím konstatovat, že slovo film mi leze přes pysky velmi těžce, je absolutní "Gaydiózní Pičóza" (dále jen "GP")!! Dovolte mi nyní, abych krátce tento pojem sémanticky specifikoval! Představte si ten nejhnusnější a nejkýčovitější kýbl zvratků zdegenerované zaoceánské kultury, kterou pojídači horkých psů tak hrdě nazývají "american lifestyle". Tento kýbl je v hutných dávkách nekonečných stopět minut vychrstáván do xichtu nic netušícího diváka, který se šokován zmůže pouze na to, aby si nevěřícně z očí vytíral natrávené maršmelousy s brokolicí! Představte si nejodpornější hollywoodskou neherečku, vypadající jako by si James Woods nechal narůst blonďatou kštici, kterou kdovíproč někdo vytáhl ze žumpy Veroniky Marsové a jíž neméně obludně kunduje podivný fenolový produkt firmy Mattel, který byl původně vyroben jen proto, aby dubloval Megan Liškovou v choulostivých scénách, kdy se opilí transformeři skládali před hospodou na taxíka! Představte si, že přijde den, kdy budete litovat toho, že Ripleyová nezařvala už na lodi Nostromo a Džejmilí nenaporcoval pan Mayers na halloweenovské stejky! Představte si něco, co naprosto genitálně osciluje mezi trapností a nevkusem a co může strávit snad jen někdo se čtyřprocentním žaludkem, někdo, kdo se pravidelně přecpává mletým hovězím nebo někdo, kdo v IQ testech neustále projevuje nadprůměrnou sílu! ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Pohodová komedie, která neni ani prasácká, ani stupidní, ani moc praštěná a navíc tu je dobrý herecký zastoupení v podobě Kristen Bell, kterou si začínám docela oblibovat, Odette Yustman (Mimochodem taky mam pocit, že Yustman === Megan Fox ), Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis. Bavil jsem se, i když se nejedná o nic úchvatnýho ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $20miliónovTržby USA $25,702,053Tržby Celosvetovo $32,005,248Tržby za predaj DVD v USA $9,880,830 //počet predaných kusov 568,787║ Na moje prekvapenie ide o vydarenú komédiu, ktorá má dobré a pre film fungujúce obsadenie a príbeh v celku stráviteľný, aj keď občas to trošku dejovo zakolíše. /70%/ ()

Galerie (33)

Zajímavosti (6)

  • Postavu tanečnice Georgie, ktorú vo filme stvárnila Kristin Chenoweth, mala pôvodne hrať Leslie Mann, ktorá postavu odmietla kvôli tomu, že sa chcela viac venovať rodine. (Kristine1)
  • Christin Lakin, Patrick Duffy a Staci Keanan sa spolu stretli už v roku 1991 pri natáčaní komerčne úspešného sitcomu KROK ZA KROKOM. Málokto však vie, že to nie je ich prvá spolupráca. Rok predtým učinkovali v u nás neznámom seriáli ABC TGIF, kde sa objavili aj ďalšie tváre neskôr známe zo seriálu KROK ZA KROKOM. (mesneyi)

Reklama

Reklama