Nemám dostatek času na to, abych stihl někoho nenávidět, ale když si matně vzpomenu na dávné roky na gymplu, tak by se tam taky našel úchvatný jedinec vhodný k naporcování. Nikdy jsem to neřešil a tak stále jen brousím řetěz své motorovky, abych byl připraven na případné vyrovnání účtu a přitom jsem si pustil tento instruktážní materiál. Považuju ho za celkem povrchní, ale dostatečně rozjuchaně zábavný na to, abych si ho žil. Nicméně nechutné usmiřovací scény mi trochu vzaly chuť do života, ale to se mi u emerických limonád stává poměrně často.(27.4.2014)

• terunka003

Vtipné, americké, klasické × jednoduché, stupidní, citové kecy. Klasická komediální zápletka, snaha o pomstu, pomsta, jekot, a sebebičování, omluvy, objímání, happyend a konec. Během filmu jsem málem několikrát usnula, ale jinak dobrý. Sice bylo pár trapných scén, jako zpěv na generální večeři a podobně, ale jinak to šlo. Ale stačí na jedno podívání, hlubší smysl v tom asi nemá cenu hledat. ..jo v Americe jsou asi jenom pěkný lidi, co?(23.3.2011)

Oddychová záležitost s velkým počtem skvělých a krasných hereček, ale to je asi na tomto filmu nejlepší. Jinak to nemá žádný originální příběh. Krásná Kristen se dozví, že bratr si bere úhlavního nepřítele ze střední škole, která ji šikanovala a chystá pomstu. Bohužel myslí jen na svou pomstu a na svého milovaného bratříčka ne...(25.12.2011)

• milka

Další z řady rádoby vtipných romantických komedií o 4 nesympatickejch slepicích. Všichni se tu pitvoří a "vtipné" scény se skládají z toho, že někdo někam padá nebo něco na někoho háže. Navíc je to příšerně utahaný a herci taky nic uchvátnýho nepředváděj. Jeden z těch filmů, při jehož natáčení se všichni asi hodně bavili, ale na filmu to není vůbec poznat.(13.2.2011)

• Lord.Jim

Když odhlídnu od pár drobností (film je zcela amorální a není tam ani jedna sympatická postava) a ještě navíc k tomu zcela abstrahuji: tak se v něm nakonec několik drobně úsměvných scén objevilo. Ale celé je to tak typicky blbé americké až hrůza. Ta potřeba docílit satisfakce až za hrob, to mě vždycky dostane. Inu...(12.8.2014)

• - Christin Lakin, Patrick Duffy a Staci Keanan sa spolu stretli už v roku 1991 pri natáčaní komerčne úspešného sitcomu KROK ZA KROKOM. Málokto však vie, že to nie je ich prvá spolupráca. Rok predtým učinkovali v u nás neznámom seriáli ABC TGIF, kde sa objavili aj ďalšie tváre neskôr známe zo seriálu KROK ZA KROKOM. (mesneyi)

• - Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis si na premiéru filmu vzaly stejné šaty, čímž poukázaly na jednu z filmových scén. (Pavlínka9)

• - Kristin Chenoweth (Georgia), Cloris Leachman (Helen) a Meagan Holder (Kendall) boli členkami dievčenského spolku Gamma Phi Beta. (misterz)