Keď už sa zdá, že dej začína byť pritiahnutý za vlasy, tvorcovia ho úplne zaškrtia. Majú len jedno šťastie, že Kristen ide aj táto rola nemotorného káčatka dobre. Hoci, povedzme si na rovinu, režisér vôbec nevyťažil maximum z bane slávnych mien a tvárí. Dokonca ani nezačal tažiť, len ich dal na plagát. Nečudujem sa preto sklamaným divákom a nízkemu hodnoteniu, sú proste oklamaní. Hoci na druhej strane, ak by sme porovnávali tento film s inými komédiami, hodnotenie by nemuselo byť tak slabé.(28.2.2011)

• bartias

Další z komedií, kvůli kterým se Kristen Bell upsala Disneymu, možná sympatické blondýnce pomůže v kariéře. Nakonec ale určitě upadne v zapomnění. První dvě třetiny filmu nejsou úplně ztracené, pokud máte náladu na humor vycházející z trapasů uprostřed rodinného kruhu. Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis ve vedlejších rolích jsou skvělé herečky a ví, jak to prodat. Plakátová kráska Odette Yustman je tady tentokrát ukázkově otravná. Ovšem schválně. Jenže očekávaný "velký zvrat" a následné finále pak snesitelnou průměrnou podívanou nakonec srazí do stejných pekelných hlubin, kde se škvaří všechny ty sentimentální Disneyho rodinné filmy s hodnými dětmi a roztomilými zvířátky.(24.1.2011)

• Mr.Ripley

Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis v jednom filmu? Jako soupeřky? Tedy jak mylně prezentoval trailer. Bohužel. Namísto toho se dostaví cukrkandlový uječený výplach, který byl viděn milionkrát v lepších filmech. Samotné téma postrádá špetku originality a ač se najde několik poměrně vtipných scén, celek to nezachrání. Navíc to hází ošklivé světlo na dvě legendární modly hororových sérií.(21.3.2011)

Rozjuchanost až na prvním místě aneb i když máte hodně skvělý casting (Kirsten, Sigourney, Jamie, Odette, Betty) tak to neznamená, že z toho bude taky skvělá komedie. You Again se snaží být originální, ale to se podaří až těsně před koncem, kdy se střetne ta nejstarší generace - do té doby je to jen ukázkově nalajnovaná blbovinka, u které se sem tam pousmějete, ale spíše si budete říkat, jestli jsou na tom herecká esa typu Sigourney či Jamie tak špatně, aby braly i takovéhle role. Potěšilo mě cameo The Rocka, toho jsem ve filmu opravdu nečekal a Patricka Duffyho. Za dámskou část obsazení dávám většinu svého hodnocení, zbytek za poměrně slušně hláškujícího malého bratra - 50 %.(30.4.2012)

• Prochy38

Hmm, tak po delší době jsme sáhli s komedií opravdu vedle. On to nebyl špatný námět, ale bylo to celé tak pitomé, že se tomu ani nedalo smát. Párkrát takovéto pousmání bylo, ale jinak zcela trapná a nezábavná věc. Škoda. ** za kočky K. Bell a O. Annable. Na nic jiného se tam koukat nedalo. Chtěl jsem být nadšený z obsazení, ale to,co zde všechny "hvězdy" hrály, se nedalo brát jako herectví....(14.4.2012)

• - Christin Lakin, Patrick Duffy a Staci Keanan sa spolu stretli už v roku 1991 pri natáčaní komerčne úspešného sitcomu KROK ZA KROKOM. Málokto však vie, že to nie je ich prvá spolupráca. Rok predtým učinkovali v u nás neznámom seriáli ABC TGIF, kde sa objavili aj ďalšie tváre neskôr známe zo seriálu KROK ZA KROKOM. (mesneyi)

• - V domě Márniiných (Kristen Bell) rodičů probíhalo také natáčení snímku Mezi námi děvčaty (2003), kde si také zahrála Jamie Lee Curtis. (beyli)

• - Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis si na premiéru filmu vzaly stejné šaty, čímž poukázaly na jednu z filmových scén. (Pavlínka9)