Nezahojené rány ze střední školy dokáží nadělat pěknou paseku... Ano, film je přesně jak podle nějaké hollywoodské šablonky romantických komedií plný klišé. Ale přiznejte se, kdo to po přečtení obsahu nečekal? Mě to tedy pobavilo a to mi u takového filmu celkem stačí. Jediné, co mi doopravdy vadilo byla Jamie Lee Curtis, té prostě asi nikdy na chuť nepřijdu...(26.7.2012)

Hah, Weaver a Curtis v jednom filme bolo iste snom mnohych fanuskov. Ze ale vo filme o zenskych strkaniciach...(11.2.2011)

"You Again" nabízí mé dvě nejoblíbenější hollywoodské veteránky v rolích rivalek (Weaverová s Curtisovou, aby mě náhodou někdo nepochopil špatně) plus zajímavé téma šikanované a ponižované holky, co se po letech může pomstít své sokyni. Z toho prvního by se dala vymyslet bezva fungující komedie, díky prověřenému talentu obou dvou dam, bohužel jsou na plátně celkem málo a jejich příběhu se scénáristi tolik nevěnují. Z toho druhého by šlo udělat buď černou neetickou komedii nebo zajímavé drama (pokud by se tvůrci vyhnuli obvyklému příšernému happyendu, omluvám a smiřování) - ale tady film totálně selhává. Ze začátku to vypadá slibně. Pak ale nelogicky dostane záporačka záchvat špatného svědomí, pár minut je drama (deziluze ženicha, fňukání u ledničky) a na ten přeslazený happyend samozřejmě dojde. Za všechno můžou scénáristi nebo idiot režisér, který neví, co chce. Škoda. Hvězdička navíc za moje dvě favoritky, které mě nezklamaly.(29.1.2011)

Pohodová komedie, která neni ani prasácká, ani stupidní, ani moc praštěná a navíc tu je dobrý herecký zastoupení v podobě Kristen Bell, kterou si začínám docela oblibovat, Odette Yustman (Mimochodem taky mam pocit, že Yustman === Megan Fox ), Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis. Bavil jsem se, i když se nejedná o nic úchvatnýho(30.12.2010)

Mrcha Joanna už na střední dost deptala obrýlenou Marni s akné. Ta zní měla obrovské trauma a po zjištění, že si ji má její bratr brát udělá všechno proto, aby svatbu překazila. A navíc má Joanna shodou okolností bohatou tetičku, která zase byla na střední ve stínu Marniny mámy. Všechny čtyři ženy tváří v tvář minulosti s ní budou chtě nechtě zúčtovat jednou provždy. Mohla to být dokonalá komedie, ale není tomu tak. Začněme od scénáře, ve kterém sehrály podstatnou roli velké náhody, které se však, při konstelaci v tomto filmu, jeví jako krajně nepravděpodobné. Dalším problémem filmu je, že působí dojmem jako by scenárista a režisér o něm měli každý jinou představu. Tento rozkol je dobře patrný v tom, jak režisér Andy Fickman odbývá gagy a raději volí mírnější cestu a scénář by zase rád okázale prezentoval své gagy, ale neumí je dostatečně vystavět. Vznikají tak často hluchá místa, která jsou vyplněna nějakým hitem z nedávné doby, anebo se herci culí a kření, ačkoliv k tomu nemají důvod. A to je řeč o hercích velmi zkušených. Z mladé herecké generace jsou tady na ostří nože Kristen Bell a Odette Yustman a post ostřílených hereček tady hájí Jamie Lee Curtis a Sigourney Weaver. Herecky to však taky občas skřípe. Odette Yustman se pokouší hrát to na protivnou mrchu, ale scénář ji celkem brzdí, Kristen Bell zpočátku mírně přehrává a pak se stane stále méně výraznou, to zkušená Curtis s Weaverovou si se svými rolemi poradily lépe a byly to právě ony, které film nenápadně popoháněly kupředu, aby nezabředl do nudy. Tendenci k tomu měl, protože scénář nijak nerozvíjel problematický vztah dvou mladých sokyní a při jeho nevýraznosti film občas působil natahovaně. Podle mě bylo zaděláno na víc, ale někde se to zadrhlo a ze slibné invenční komedie se stala jen milá komedie, které velmi rychle dojdou vtipy. A to by se v komedii stávat rozhodně nemělo. 60%(27.3.2011)

• - Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis si na premiéru filmu vzaly stejné šaty, čímž poukázaly na jednu z filmových scén. (Pavlínka9)

• - Christin Lakin, Patrick Duffy a Staci Keanan sa spolu stretli už v roku 1991 pri natáčaní komerčne úspešného sitcomu KROK ZA KROKOM. Málokto však vie, že to nie je ich prvá spolupráca. Rok predtým učinkovali v u nás neznámom seriáli ABC TGIF, kde sa objavili aj ďalšie tváre neskôr známe zo seriálu KROK ZA KROKOM. (mesneyi)

• - V domě Márniiných (Kristen Bell) rodičů probíhalo také natáčení snímku Mezi námi děvčaty (2003), kde si také zahrála Jamie Lee Curtis. (beyli)