Hlavním hrdinou napínavého thrilleru je Joshua McCord, stárnoucí agent a expert na obzvláště obtížné případy. Má před sebou několik obtížných úkolů. Musí osvobodit První Dámu, manželku amerického prezidenta, ze spárů teroristické skupiny poněkud vyšinutých radikálů, a také musí najít a vycvičit svého nástupce. Vybere si toho zdánlivě naprosto nejméně vhodného kandidáta, totiž velmi schopného, nicméně poněkud vzpurného elitního bojovníka Deke Slatera, kterého musí nejprve přesvědčit o tom, proč by měl takovou práci přijmout. Společně s ním se pak vydává na další záchrannou misi, při které mají osvobodit amerického vojenského experta a jeho rodinu z rukou drogového kartelu v Kolumbii. (oficiální text distributora)

bobin odpad!

Nějak jsem přehlédl , že hrdinou filmu je Chuck Norris . Takže tomu odpovídala i moje sledovanost. Vydržel jsem se na to dívat plných deset minut. A i to stačí , aby mě to ještě dlouho strašilo . ()

Virusman666

Přidal jsem tomuto průměrnému filmu min. jednu hvězdičku už z toho důvodu, že jej může kdejaký hlupák ohodnotit odpadem, aniž by si uvědomil, co se točí na východ od Slovenských hranic... ()

JP84 odpad!

Obdivuji každého,kdo to dokoukal do konce.Já se na to vydržel dívat 5 minut.Tohle je neumětelství kolosálních rozměrů,které slouží k poznání jediné věci:že Norris ml. je stejně špatný reźisér jako jeho otec herec. ()

Logout

Na rozdíl od mých oblíbených béčkařů - JVCD a S.Seagala - nemůžu nějak Chucka vystát. Proto mě příjemně překvapil tento film, který je dle mě o dva až tři řády výše než ostatní Norrisovská produkce. Filmu dávám dvě hvězdy, třetí je za klišéovitou americkou vlajku na pozadí ofic. plakátu. ()

Delfador

Moc jsem od toho nečekal, ale nakonec se Prezidentův muž ukázal jako zajímavý akční film. Viděl bych ho spíš jako Chuckovu formu odchodu do důchodu, ale i potom točil, takže nic. V 60ti letech je ve velice dobré formě a vůbec jako legendární Chuck Norris je dělaný pro to, aby byl Prezidentovým mužem. Každopádně za bláboly jako "S teroristy nevyjednáváme.." a podobný, musím strhnou hvězdu.. Každej ví, jak to v Americe chodí, co dělá "svatej pan prezident" největší loutka a podobně. Přidal bych k tomu ještě, že je to žánr sci-fi. ()

chosan

Pro mě je to jeden z lepších Norrisovo filmů, já nevím někdo na něj nadává ale já mám ty jeho oddychovky rád 55%. ()

fanda_filmu

Ať je to sebe horší, Chuck Norris se prostě stal neuvěřitelným symbolem nesmrtelného drsňáka, za což ho mám rád... Jen jsou bohužel jeho filmy nesnesitelně nudnou záležitostí :(( ()

KozelB

1 hvězda za Chucka! Ten výraz, ohebnost, prostřihy s doublery, mimochodem neuvěitelně amatérské, jsou fakt něco! A hlavně ty seskoky ze stealthu byli neskutečné, černá čmouha vypadnula z bombardéru, dokonalý trik. Střihač asi neměl moc materiálu, protože některé záběry parašutisty musel opakovat. ()

jobina

Nemůžu ohodnotit - nevím totiž děj. Už při seskoku z ef stosedmnáctky, jsem nepochopila smysl, nevím který důležitý velvyslanec nebo senátor se musel zachránit a proč. Znenáhla však znovu byla upoutána má pozornost - ty paže na hrazdě a záblesk modrých očí, napnuté svaly s vystupujícími žílami.....tahle ukázka muskulatury však trvala pouhých pět minut - asi to nebyl smysl filmu, že? Promiň Chucku, ale ty jsi mne fakt nezaujal.... ()

PORTER44 odpad!

Slátanina v každém směru,režijně,herecky tak vizuálně.Akční scény hrozný zrovna tak výkony herců hlavně Norrise. ()

Billy_Cz

Pane bože... mě by zajímalo jak by jste natočili film vy co tu hodnotíte kritizovat je úplně snadné jako prdět do židle při sledování prvního porna Staloneho. No nicméně mě se tento film líbil a dal jsem 4 hvězdy už jen za Chucka. rozhodně jeden z lidí díky kterých jsem se dal na bojová umění. Takže takto secvičit choreografii soubojů není žádná prdel a může být i životu nebezpečná a jelikož tady už Chuck má nějáký věk už za sebou tak to zřejmě nechtěl přehánět ale finální zápas byl celkem dobrý. Na to kolik mu v té době bylo tak se hýbal ještě perfektně většina lidí v jeho věku mají problém si dojít na hajzl ale Chuck stále válí. Na rozdíl od Van Damma je Chuck skutečný mistr bojových umění. Naučte se rozštěp a můžete kopat stejně jako Van Damme a můžete točit taky filmy. ()

Salsecnew

Tento titul má dobré záměry, jako seriál by možná byl velmi schopný, jako film je zajímavý a neházel bych ho do šrotu, i když je pravda, že je to hrozně uspěchaná rychlokvaška, kde se zápletka bere hrozně hopem. ()