Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sheilah Graham (Deborah Kerr) odplouvá z Anglie do USA, kde se setkává s vydavatelem novin Johnem Wheelerem (Philip Ober) a vypráví mu o svém šlechtickém původu a mnoha konexích. Ten ji najme, aby pro něj psala sloupky a když její neomalenost a drby zvýší její popularitu, nabídne Sheilah také vlastní rozhlasový pořad. Na večírku v domě humoristy Boba Cartera (Eddie Albert), svého přítele, se seznámí s uznávaným spisovatelem F. Scottem Fitzgeraldem (Gregory Peck). Okamžitě mezi nimi vznikne vzájemná přitažlivost, ovšem tento vztah není bez problémů. Scott už dlouho nenapsal žádný román a žíví se psaním scénářů pro Hollywood. Když je odtamtud vyhozen, začne mít problémy s pitím. (HTB)

(více)

Recenze (2)

Dale 

všechny recenze uživatele

Mierne nadpriemerný životný príbeh F.Scotta Fitzgeralda a jeho vzťahu s hollywoodskou bulvárnou novinárkou. Hlavným plusom sú herecké hviezdy Peck a Kerrová, ktoré dodávajú obyčajnému príbehu punc kvality. Aj keď opilca som Peckovi veľmi neveril, určite sa to dalo zahrať oveľa lepšie. 70% ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Malý výsek zo života spisovateľa F.Scotta Fitzgeralda sa venuje predovšetkým vzťahu s bulvárnou novinárkou. Film plynie štandardne, nevybočuje zo zaužívaných schém. Herecky je na úrovni, problémom je zbytočne dlhá stopáž. Druhá recenzia. ()

Reklama

Galerie (24)

Reklama

Reklama