Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• český

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

...y si no, nos enfadamos

(Španělsko)
  • slovenský

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Watch Out, We're Mad

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

Vysoký nadprůměr v tvorbě oblíbené ústřední dvojice. Chytlavá melodie jen tak z hlavy nevyšumí.(27.6.2008)

Už jsem skoro zapomněla, jaká tohle byla kdysi prdel - a je pořád! Miluju tyhle dva cvoky ♥(17.7.2007)

Tento film i přesto, že už je poměrně starý, je pro mě klasikou mezi komediemi. Nerozlučná dvojice Bud Spencer a Terence Hill a jejich nezapomenutelné fackovačky, mě vždycky bavili. V tomhle filmu mě doslova dokazali rozesmát dva luxusní masakry. První při demolici zábavného parku a druhý ke konci, když už se opravdu rozzlobili a byli zlí:-D(19.12.2011)

O tomhle filmu, než jsem se na něj šel dívat v televizi, mi vyprávěla moje mamka, že když na něm byli za komunistů v kině, tak se ještě druhý den popadali za břicha. A popravdě řečeno musím uznat, že za komunistů to muselo být něco neobvyklého a absolutní vrchol jednoduchého humoru. Na mě to nezapůsobilo jako na moji mamku, ale měl jsem z toho naprosto vynikající pocit a bavil jsem se na jedničku(ostatně jak jinak by jste se chtěli s touhle dvojkou taky bavit?)....(29.9.2007)

Jedna z těch nejlepších komedií s Budem a Terrencem, i když ne nejlepší. Tedy v mém případě. Každopádně, kdykoliv se na to podívám,vzpomínám na mládí...užívám si tu geniální muziku a umírám u scén, kdy například Bud kazí chorálové vystoupení. Tenhle film jako řada jejich dalších komedií je prostě absolutně nezapomenutelný a vždycky bude. Takoví lidé v dnešní době prostě už neexistují. Neznám dvojku, které by to tak dokonale šlapalo, jako těmahle dvoum, nikdy jsem ani lepší dvojku neviděl a těžko uvidím.(20.9.2009)

• - Ve scéně, kdy jezdí hlavní dvojice autem po domě, jim na přední sklo spadne přepravka s pitím a čelní sklo prskne. V následující scéně je však sklo nepoškozené. (Chip89)

• - Obytné vozidlo, kterým ve filmu jezdía ve kterém přespává Kid (Terence Hill), je Pegaso Comet přestavěné firmou Ackerman na přepravník aut. (Stejšn)

• - Film se u nás dočkal tří dabingových verzí. V kinech šel film v angličtině s českými titulky. Na konci 70.let vyrobila ČST dabing, kde hlavní postavy namluvili Jiří Zahajský (Bud) a Jiří Ornest (Terence). V roce 1993 vznikl nesynchronní dabing vyrobený pro TV Premiéra v hlavních rolích Jan Schánilec (Bud) a Pavel Trávníček (Terence). VHS dabing od společnosti Bonton Home Video v roce 1994 pak namluvili Jiří Zavřel (Bud) a Petr Oliva (Terence). (Stocki)