Ktosi je za dverami

(pořad)
  • Československo Ktosi je za dverami (více)

Zábavno-hudobný program Milana Lasicu a Júliusa Satinského. (oficiální text distributora)

FireTight

Jeden z klenotů československé zábavní tvorby, který se může se vztyčenou hlavou postavit na úroveň třeba takových Hovorů H. Jsem rád, že jsem jednou objevil jeho reprízu na STV2 během nočního přepínání programů! ()

jan72

Neprekonateľný vrchol slovenskej zábavy. Ja poznám týchto 10 (pozná niekto íné?): ### 01: 1978, r: Roháč, 0:47, (vo VŠ klube) hostia: Labuda, Turzonovová, Kopecký ### 02: 1979, r: Mikulík, 1:04, hostia: Hlaváček, Krajíček, Studenková, Chudík ### 03: 1979, r: Mikulík, 0:50, hostia: Filip, Emília a Magda Vašáryové ### 04: 1980, r: Mikulík, 0:48, hostia: Dočolomanský, Dibarbora, scénka: Úryvok z rozsiahlejšieho cyklu (Často sa uvádza bez úvodnej scénky "Nepijem") ### 05: 1980, r: Mikulík, 0:49, (1.krát v tv štúdiu) bez hostí, scénky: 1. pomoc, Náš hosť: Bobo Bobó ### 06: 1980, r: Mikulík, 1:00, hostia: Zelenay, Kňažko ### 07: 1981, r: Mikulík, 1:28, hostia: Magálová, Horníček ### 08: 1981, r: Mikulík, 0:38, bez hostí, zasadanie MVPPPP, scénka: hosť Štefan Vincúr (Lasica) z Podniku pre skúmanie hĺbkovej psychológie športových hier ### 09: 1981, r: Mikulík, 1:13, hostia: Kubal, Kronerová, Mináč, scénky: Krehkáč-Drsniak, Fíha, Dojíš Ďuro, dojíš?, Jánošík ### 10: 1982, r: Mikulík, 0:40, bez hostí, LS píšu životopis pre prijatie do zamestnania, scénky: Pridružená výroba, V mučiarni ()

teltri

Milujem ich minimalistický humor už od detstva. Je to veľmy zvláštny humor, pre mňa je taký filozoficko-sediliacky. ()

Wooke

Pri pozeraní tohoto dua žiadna tvár neostane pochmúrna. Každý si tu nájde ten svoj humor, pretože tak inteligentný a elegantný humor môžu mať len takíto dvaja páni. Boli skvelí, boli vtipní, boli nezastaviteľní a sú nezabudnuteľní. ()

Eire

Je to podobné ako s Cimrmanmi,  niektorý skvelý humor je jednoducho nadčasový,  bavili sa na ňom už moji rodičia, ja za mladi, páči sa aj mojim dospelým deťom na youtube, ktovie čo na to raz povedia vnuci? 90% ()

Recoba

v dobe, keď nebolo moc s čím porovnávať - výborné, dnes, keď si uvedomím, že ide o rovesníkov Monty Pythonov... slabučké ()